Автор Тема: Предложения  (Прочетена 129227 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предложения
« Отговор #135 -: Юни 25, 2016, 12:36:20 pm »
Освен бутон 'like', може да се направи и бутон 'spam'. Просто ми хрумна  :012: Така ще можем заедно да помогнем на форума да бъде едно по-културно и по-астрологично място.  :58:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предложения
« Отговор #136 -: Юни 25, 2016, 05:09:59 pm »
По-добре е да се сложи опцията за скрит текст в мнението, така, който не иска - да не чете.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Предложения
« Отговор #137 -: Август 04, 2017, 01:56:18 pm »
Много ми е обидно поведението на Лила към българите и България.
Потърсих правилата на форума, но се оказа, че няма такива. Може би е подходящо да се напишат такива.

Давам пример от друг форум (имат нужда от граматически корекции), в случай, че Папи приеме идеята.

Основни правила за ползване

1. Регистрирането на няколко профила от един потребител не е позволено. Потребители, които имат повече от една регистрация във форума ще бъдат изтривани без предупреждение.
2. Администрацията на форума си запазва правото да откаже заявка за регистрация в случаите, когато потребителското име е подобно на вече съществуващо такова, съдържа реклама или противоречи на етичните принципи.
3. Потребителите които спамят форума ще бъдат изтривани без предупреждение.
4. Не се позволява публикуването на информация, която е съзнателно грешна, клеветническа или е в нарушение с действащото законодатество на Република България.
5. Уважавайте останалите членове на форума. Не заплашвайте, не убиждайте, не се карайте, не дразнете и не злоупотребявайте с останалите участници във форума. След трето предупреждение, профилът ви ще бъде изтрит.
6. Нелегалното разпространение на материали със запазени авторски права е забранено. Ако публикувате статия, трябва да добавите и линк към оригиналния източник.
7. Не отговаряйте в темите, ако това не е необходимо. Безсмислени съобщения или такива, които съдържат единствено усмивки, ще бъдат изтривани без предупреждение.
8. Преди да отворите нова тема, моля, уверете се, че вече няма такава с подобно съдържание. Дублирането на теми/съобщения е забранено.
9. Избирайте правилния раздел за своята тема. Замърсяването на форума е нежелателно.
10. Обърнете внимание, че официалният език във форума е Български. Нечетливи съобщения, съобщения с неправилен словоред и такива на други езици ще бъдат изтрити.
11. Не злоупотребявайте с форматирането на текста и главните букви в съобщенията си и подписите. Маркирайте само важната информация.
12. Подписите не могат да бъдат по-дълги от четири реда. Максималният брой външни връзки в подписите е 2. Максималният размер на шрифта е 2.
13. Ако използвате външни услуги за да прикачвате снимки (фото хостинг), уверете се, че снимките отговарят на следните параметри: 800x600 px и 200 Kb.
14. Материалите, поставени във форума, са собственост на форума. Потребителите, които са поставили свои материали, нямат право да изискват тяхното изтриване или промяна.
15. Неразрешената реклама извън рамките на специално определения за това раздел е забранена.
16. Рекламните предожения във форума или в подписите на потребителите трябва да бъдат съобразени със съдържанието на форума и неговите правила.
17.
18. Администраторите на форума си запазват правото да премахне и/или коригира теми/съобщения и подписи без обяснение.
19. Администраторите на форума си запазват правото да преместват теми/съобщения без да съобщават причината за това в случай, че бъдат счетени за неподходящи.
20. При отговор, насочен към друг пост, не цитирайте цялото съобщение. Изберете само изречението или думите, които провокират вашия отговор.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Предложения
« Отговор #138 -: Август 04, 2017, 02:07:24 pm »
Точка 1 е антисемитска, искате холокост за двете Ребеки  :'( И още 1 2 героя имах ,ама ги убих ..нека не връщаме фашизма-не на ограниченията и еврейският геноцид!1

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Предложения
« Отговор #139 -: Август 06, 2017, 04:18:06 pm »
Искам да помоля администраторите на сайта да изтрият темата ми "помогнете ми да си разбера точния асцендент".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предложения
« Отговор #140 -: Август 06, 2017, 04:34:31 pm »
А положеният в нея труд, отдадена енергия също ли да бъдат затрити, нищо не струват?
Или получи това, което ти е трябвало, и вече може да се трие?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предложения
« Отговор #141 -: Август 06, 2017, 07:59:07 pm »
CanserSun, можеш сама да премахнеш личните си коментари и рождената си карта, но Лили е права, когато човек тръгва да задава въпроси, трябва първо да е готов да получи и отговори. След като си преценила, че онова, което те вълнува може да се обсъжда в публичното пространство, значи си поела риска да бъдеш "разголена". Коментарите по всяка зададена тема тук, не са само персонално насочени към човекът с питанката по вълнуващия го казус и няма как, защото това е форум. Каквото ти е полезно вземаш като информация и отношение, останалото балансира. Надявам се, че всички включили се по казуса ти, все пак с нещо сме били полезни и не само на теб, но и на други интересуващи се. Благодаря.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предложения
« Отговор #142 -: Август 06, 2017, 08:11:24 pm »
Аз мога да изтрия моите коментари по нейната карта – не са много, не се чувствам ощетена.
Но доколкото се сещам, се бяха включили и други хора. Все пак това беше поискана услуга, никой не се е упражнявал върху нейния натал, без да го е молила. Поиска си форумна ректификация – получи я.

В хорарните теми също ли да си трием отговорите, след като вече сме разгледали картата и отговорили на въпроса?

Готово, изтрих всички мои отговори във въпросната тема. Те и без това във форум нищо не струват.  :012:

Администрацията ще прецени дали да затрие цялата тема. Все пак там има принос и от страна на още няколко човека.

« Последна редакция: Август 06, 2017, 08:19:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Предложения
« Отговор #143 -: Август 06, 2017, 08:29:41 pm »
Lilla -  това, че поисках темата да бъде изтрита не означава, че не съм оценила хората, включили се в нея. Оценявам всеки, който ми е помогнал с нещо. В своя защита единствено мога да кажа, че съм по-прикрита като личност, без значение къде се намирам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предложения
« Отговор #144 -: Август 06, 2017, 08:39:01 pm »
Можеш да изтриеш и наталната карта, която си публикувала там. Така ще останеш анонимна.

Човек ако иска да запази дискретност, няма да си пусне картата в публичен форум и да чака публична ректификация. От самото начало бях скептична, но добре се упражнихме.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Предложения
« Отговор #145 -: Май 12, 2018, 03:17:13 pm »
Как се блокира потребител, пробвах от профила му , но не видях опция?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Предложения
« Отговор #146 -: Май 12, 2018, 04:04:02 pm »
настройки

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предложения
« Отговор #147 -: Март 27, 2020, 10:06:23 am »
Поради стеклите се обстоятелства и с цел осигуряване на нашата безопасност, мисля че е по-добре форумът да се направи да се чете само от регистрирани потребители. Също така,  нови потребители да нямат право да се регистрират.
 Би било добре тези промени да се направят колкото се може по-скоро.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Предложения
« Отговор #148 -: Март 27, 2020, 10:12:37 am »
Това пък защо?
Каква безопасност, Веско?
Хората може да искат да си разширяват знанията в многото свободно време.
Като те е страх, не пиши.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Предложения
« Отговор #149 -: Март 27, 2020, 10:15:51 am »
Това пък защо?
Каква безопасност, Веско?
Хората може да искат да си разширяват знанията в многото свободно време.
Като те е страх, не пиши.
полицията и политиците може да не одобряват нещата които пишем, тъй като тук изразяваме свободно мнението си.  И понеже днешно време има голяма цензура, не бих искал никой от нас да не е застрашен от затвор и големи глоби заради това.
 забелязах, че някой мой мнения са изчезнали от форума, както и мненията на други потребители и това ми се струва много странно.