Автор Тема: Пълнолуние на 12 ноември  (Прочетена 9528 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12 ноември
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2019, 11:37:17 am »
Ами кой дом презентира - 3?
Свързано ли е с Пълнолунието?
не съм сигурна Тагетес, но 12/6 мои домове са 10/4 от 3 дом като производни домове. Възможно е да е починал по новолуние в мой 6,скорпион....но сега разбрах/видях некролог. Не погледнах за дата, беше ми неудобно.
И още нещо, сетих се за затъмнението миналата година в съвпад с моето Слънце в 10 дом. Слънцето управлява моя 4 дом и както вече писах, свекър ми почина. Но моя 10 дом е 8 производен от 3 ти. Притеснения имах за брат ми, но по 3ти дом са моите съученици и съседи. Много съседи си заминаха от този свят през периода.
« Последна редакция: Ноември 11, 2019, 12:26:36 pm от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние на 12 ноември
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2019, 11:43:49 am »

При свекърва ми е в 10-ти дом.
квадратира наталната Луна на асцендента в Лъв и е в съвпад с наталното й Слънце и Венера в Телец.
В неделя ми се оплака, че се събуждала вечер в 2ч и мислила за проблемите в работа, а днес е била с високо кръвно и главоболие.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12 ноември
« Отговор #17 -: Ноември 13, 2019, 05:56:43 am »
Да изчакаме пълнолунието да "се рзгърне" ........Тагетес,Луната следи когато е в лъв дали ще има развитие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12 ноември
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2019, 06:21:16 am »
В 12 дом-ще ходя да взема баща ми от болницата.При ММ е опозиция Венера,тигон Марс,Меркурий.
Тотално съм се сбъркала.В понеделник ще изписват баща ми,на първа четвърт.Това пълнолуние отново в 12 ,омръзна ми вече да се влача по болници,поликлиники.В квадрат с водолейското Слънцето на свекърва ми,квадрат със Сатурн/Плутон .При мъжа ми задейства прогресивен Сатурн,който е в точна опозиция вече натална венера.
Изява пълна,по всички теми и сигнификации.До новолунието ще съм нащрек.Венерата е в 12 дом,важно уточнение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12 ноември
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2019, 06:57:26 am »
Пълнолуния/Новолуния се повтарят през 8 години,тоест попадът в същите знаци,с малко отклонение в градусите.Ако има планета в този градус,имало е събитие.Важно е какви са били транзитите на другите планети към момента.През 2011г.,на 10.11 е имало същото пълнолуние по оста телец-скорпион в18*.По същото време започва цикъл Венера/Меркурий в стрелец,Марс е в 29*лъв опозиция Нептун.