Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 59477 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #300 -: Ноември 03, 2019, 08:25:57 pm »
Мерси, akruks, успокои ме. :38:
//ще се похваля как е минало:Д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #301 -: Ноември 03, 2019, 08:47:02 pm »
Арт, нат.К8 ти е есенциално силен, можеш ли да сложиш час на Юпитер ?  :)
Сатурн и Марс, е добре да са далеч от ъглите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #302 -: Ноември 10, 2019, 05:29:22 pm »
Мина всичко, не съм отменяла часа. Ретро Меркът се беше проявил в недостигането на пълната информация за мен до него предварително. (Моята зъболекарка ме изпрати при него, т.к. тя не е хирург, и държеше тя да организира операцията.) +, че комуникацията ни не беше лежерна, гладка и с чувство за хумор (обичайните ми стратегии за разчупване на хората/общуването удряха на камък и ми беше ужасно смешно от този факт. предполагам и знаковият квадрат между слънцата ни играе своята роля, но обикновено се разбирам със слънчеви Везни, отработила съм го този квадрат с доста хора през живота си, но ахахха, с този човек просто не говорим на един език). :57:

Иначе, тегава операция, измъчихме се взаимно. Възстановяването е по-тежко, отколкото очаквах, едва сега започва да ми спада отокът и тепърва ще си отварям устата, а антибиотикът ми разказа играта. Но ще живея :08:

На 15/16 ще ми сваля конците, надявам се на Луна в Близнаци, та да мине по-приятно, а не да се настъпваме по чувственцата в Рак:Д

Благодаря ви ужасно много, че се включихте, майка ми (най-тревожното същество на света) здраво ме беше наплашила и си бях свила крилата, а и понякога ми идва в повече да съм сама срещу света, та да - (не помня комбинацията за дълго тире) благодаря ви!))) :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #303 -: Ноември 11, 2019, 03:23:16 pm »
Арт, по-скоро и благоприятно да се възстановяваш след интервенцията.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Елекции - практикум
« Отговор #304 -: Март 20, 2020, 09:50:51 am »
Какво да мислим с анаретен сатурн
Не може ли по-натам

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Елекции - практикум
« Отговор #305 -: Март 20, 2020, 10:20:16 am »
Какво да мислим с анаретен сатурн
Не може ли по-натам
Не може. :(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Елекции - практикум
« Отговор #306 -: Март 20, 2020, 10:48:36 am »
Тогава я нагласи неподвижните звезди да са в силна позиция, и/или локус фортуна и управител

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Елекции - практикум
« Отговор #307 -: Март 20, 2020, 11:12:27 am »
Тогава я нагласи неподвижните звезди да са в силна позиция, и/или локус фортуна и управител
Не се омъжвам аз. :)
Ще го бъде ли този брак? Единият човек ми е изключително близък. Кръвно близък. Няма да присъствам на "церемонията" - става в последния момент.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Елекции - практикум
« Отговор #308 -: Март 20, 2020, 11:13:34 am »
Ден - петък (Венера), а посоченият час е под управлението на Марс  :o

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Елекции - практикум
« Отговор #309 -: Март 20, 2020, 12:15:35 pm »
Уран, бременна ли е девойката?
Не е добре малефици близо до ъгли, но вероятно картата указва притесненията около обстановката, която е в момента и тежастта на поемането на отговорност. Мисля, ако Светилата са в хармонични знаци с наталните е добре, въпреки всичко.
« Последна редакция: Март 20, 2020, 12:27:30 pm от Сафо »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Елекции - практикум
« Отговор #310 -: Март 20, 2020, 12:54:00 pm »
Уран, бременна ли е девойката?
Не е добре малефици близо до ъгли, но вероятно картата указва притесненията около обстановката, която е в момента и тежастта на поемането на отговорност. Мисля, ако Светилата са в хармонични знаци с наталните е добре, въпреки всичко.
Не е, но мисли в тази посока. Твърде много даде по 10 дом.
Тя е по-голяма от младежа. Той е чужденец.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Елекции - практикум
« Отговор #311 -: Март 20, 2020, 02:03:14 pm »
Е то това е ли е окончателната дата и час, щото аз разбрах, че нещо наоколо се търси (без значение кой се омъжва :) )

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Елекции - практикум
« Отговор #312 -: Март 20, 2020, 02:40:41 pm »
Е то това е ли е окончателната дата и час, щото аз разбрах, че нещо наоколо се търси (без значение кой се омъжва :) )
Да.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #313 -: Март 20, 2020, 02:58:21 pm »
Uran, виж натални 1, 4, 7, 10, кой най-много сила има и го подсили в елективната карта. Тук Луна и Юпитер нямат достойнства и ако са упр. на 1, 4, 7,10 не е много подходящ часа поне. Венера сега е най-силна, има ли отношение към темата брак в натала, за да бъде в нейния час ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Елекции - практикум
« Отговор #314 -: Март 20, 2020, 05:23:54 pm »
Uran, виж натални 1, 4, 7, 10, кой най-много сила има и го подсили в елективната карта. Тук Луна и Юпитер нямат достойнства и ако са упр. на 1, 4, 7,10 не е много подходящ часа поне. Венера сега е най-силна, има ли отношение към темата брак в натала, за да бъде в нейния час ?
Аз постфактум питах. Часът не можеше да се промени, нито датата.
Тя е слънчев рак.