Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601717 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3825 -: Април 16, 2018, 01:09:59 pm »
Там където се намира Сатурн и ако аспектира лични планети, има някакво пренатягане. Човек е с висока летва спрямо себе си. А всъщност не се чувства достатъчно добър. Комплексите за малоценност могат да са катализатор за големи постижения.
Точно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3826 -: Май 01, 2018, 11:00:39 pm »
Черепът на Едуард Мордраке, човекът, роден с второ лице в 1890.
Въпреки че не може да изрече пълни думи, второто лице успява да се разсмее, да плаче и да направи странни движения. Едуард е помолил лекарите да премахнат "Демон Лицето", като твърди че му шепне през нощта, но никой лекар не го опитва . Самоубива се на 23 години.

Каква ли е наталната карта на този човек ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3827 -: Май 02, 2018, 12:11:28 am »
Рени, какви ужаси ни пускаш за лека нощ?  ;D

Това е аномалия, може би е някакво генетично отклонение. Или малформация още докато се е изграждал и развивал плодът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3828 -: Май 02, 2018, 08:16:45 am »
Каква ли е наталната карта на този човек ? :)
каквато е на сиамските близнаци, нали преди време писах за сиамец, който познавам лично- със сестра му са били лепнати за гръбчето и дупето, виждала съм бу белезите, и не е като при другите близнаци да има 10-20мин разлика при раждането, а оттам различен натал, та този е е боклук, а сестра му кротка и свестна жена, а с еднакъв натал  ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Натални карти
« Отговор #3829 -: Май 02, 2018, 10:23:25 am »
Интересно, че споменавате този случай (аз намирам в нета, че е измишльотина) когато тр. хирон е на 0 овен :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3830 -: Май 02, 2018, 10:42:36 am »
Това са паразитни близнаци, единия поглъща другия при развитието в отробата, има най-различни такива случаи
А четох, че тоя бил от английската аристокрация. Те тия се женели за братовчеди и родственици.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3831 -: Май 02, 2018, 11:20:36 am »
Интересно, че споменавате този случай (аз намирам в нета, че е измишльотина) когато тр. хирон е на 0 овен :)

Тери, какво общо има Хирон в 0* Овен с измамата, нали има хора родени с тази позиция, те измамници ли са ? :)
Може да са украсили случая, но такива аномалии съществуват и на мен ми стана интересно как това е отразено в картата .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Натални карти
« Отговор #3832 -: Май 02, 2018, 11:28:42 am »
Хирон са уврежданията, които не могат да бъдат излекувани, а овен отговаря за главата. Затова.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3833 -: Май 02, 2018, 11:29:48 am »
Сиурно има ас Близнаци  :D Иначе сериозно -това е кармично обусловено и може да няма кой знае какви показатели, може да са по-силни в картите на родителите, а при него някой възел ,звезда или точка ,нещо което да сочи за живота преди раждането, може да не очевидно от съвремена перспектива в астрологията, ама не знам Що не видиш накой с две сърца  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3834 -: Май 02, 2018, 11:38:21 am »
Хирон са уврежданията, които не могат да бъдат излекувани, а овен отговаря за главата. Затова.

Така съм съгласна.  :08:
Към това може да се прибави и Сатурн може би към АСЦ, у АСЦ, Светилата. Марс в 1-ви дом не добре поставен, управлява 6-ти, а в твърди аспекти, Луната  без курс, в ъглов дом, наранена, наранени сигнификатори за болестите в съвпад със Светилата ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3835 -: Май 22, 2018, 01:28:16 pm »

Говориш ли много? - Ами не ... Доста мълчалива съм, ако има непознати хора. Но ако съм сред близките, съм доста бърборана...

Меркурий У1 на трон по знак, но разположен в 12-ти дом няма как да е дърдорко, особено сред непознати.
Аз на свой ред да попитам- имаш ли навик да щракаш химикалка, да похлопваш с дистанционното, въобще ръцете да са все заети с нещо? Питам, понеже голямата ми дъщеря е с АС в Близнаци и постоянно нещо човърка с ръцете, не им дава миг спокойствие. И докато готви- лаптопа или телефона в кухнята- сърфира през това време  :012:
« Последна редакция: Май 22, 2018, 01:29:49 pm от akruks »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #3836 -: Юни 06, 2018, 10:35:03 am »
Здравейте,
Може ли да чуя мнението ви за човека зад тази карта?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3837 -: Юни 06, 2018, 11:53:35 am »
Здравейте,
Може ли да чуя мнението ви за човека зад тази карта?
Има ли липса на родител.Финан. насочен, целта оправдава средствата.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #3838 -: Юни 06, 2018, 11:55:06 am »
Има ли липса на родител.Финан. насочен, целта оправда средствата.

Да, има липса на родител, и да, работи с финанси
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3839 -: Юни 06, 2018, 03:36:22 pm »
Чаровен "измамник", роден да привлича възможности, знае как да омагьоса другите, за да получи желаното; зависим от убежденията си, сляпо вярващ в една идеология, кауза, философия; нещо или някой пречат за пълната изява на потенциала; интереса води амбициите, страстите пречат на баланса; може да живее със съпруга и любовница; все търси мястото си в света; практичен мислител, умее да материализира интелекта си; знае какво и как да каже; трудно му е да овладява положението или позиции, а се бори за такива. Може да има развод или да живее, да има връзка с разведена жена.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“