Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 602042 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Натални карти
« Отговор #3855 -: Август 15, 2018, 09:44:40 pm »
Аз пък досега не съм имал нито една сериозна и дълготрайна връзка.  ??? Предполагам обаче, че с този мой Марс в 7 дом винаги ще има някакъв разрив в отношенията, още преди да са прераснали в нещо повече. Нямам надежди вече.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Натални карти
« Отговор #3856 -: Август 15, 2018, 09:51:32 pm »
Аз пък досега не съм имал нито една сериозна и дълготрайна връзка.  ??? Предполагам обаче, че с този мой Марс в 7 дом винаги ще има някакъв разрив в отношенията, още преди да са прераснали в нещо повече. Нямам надежди вече.

Стига де, никога не е късно. Може би имаш нужда от промяна на ежедневието, средата. В кой знак е Марс и какви аспекти прави?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Натални карти
« Отговор #3857 -: Август 15, 2018, 09:53:28 pm »
Стига де, никога не е късно. Може би имаш нужда от промяна на ежедневието, средата. В кой знак е Марс и какви аспекти прави?
В заточение е, във Везни. Има квадрат с Луна У6 в 5 дом и квадрат с Нептун съУ1 в 10 дом и само един секстил със Слънцето У7 в 9 дом.
Може никога да не е късно, но съм вече на 34 години, времето си тече...

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #3858 -: Август 15, 2018, 10:09:12 pm »
След дълга връзка, голяма любов... И накрая той се ожени за друга и има 2 деца... И след това пустотата...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Натални карти
« Отговор #3859 -: Август 15, 2018, 10:40:28 pm »
Може и да има промяна след около 9 месеца, когато прогресивна Луна съвпада със сол. Мц в 9-ти дом. Може и малко по-рано.

Но аз само предполагам, което не е надежден отговор на въпросът ти. Дано и други се включат.
« Последна редакция: Август 15, 2018, 10:53:38 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Натални карти
« Отговор #3860 -: Август 15, 2018, 10:46:08 pm »
В заточение е, във Везни. Има квадрат с Луна У6 в 5 дом и квадрат с Нептун съУ1 в 10 дом и само един секстил със Слънцето У7 в 9 дом.
Може никога да не е късно, но съм вече на 34 години, времето си тече...

Веско, незнам то е комплексно. Примерно, аз имам тригон между У1 и У7 и първата най-серизона връзка се провали след 5г и повече дори. Планетите не спят, така че очаквай неочакваното. Сънцето е в секстил с У7.
« Последна редакция: Август 15, 2018, 10:50:16 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3861 -: Август 15, 2018, 11:36:15 pm »
Повечето хора умират без да са срещнали никаква голяма любов, ако беше обратното нямаше да правят любовни филми и да пишат любовни романи, щеше да е чист битов реализъм. Да, за някои тя няма да дойде никога, за другата част също, но те поне са имали глупостта и наивността да се заблудят че е дошла  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Натални карти
« Отговор #3862 -: Август 15, 2018, 11:41:02 pm »
Повечето хора умират без да са срещнали никаква голяма любов, ако беше обратното нямаше да правят любовни филми и да пишат любовни романи, щеше да е чист битов реализъм. Да, за някои тя няма да дойде никога, за другата част също, но те поне са имали глупостта и наивността да се заблудят че е дошла  :012:

Аз лично не вярвам в такива глупости за голямата любов. Важното е как се чувствам с даден човек и какво изграждаме реално сега, когато сме заедно. Това е итинско!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #3863 -: Август 16, 2018, 10:05:35 am »
Магика, през последните 6-8 месеца имало ли е прекъсване на любовна връзка, разочарование или нещо от този сорт? Питам заради активната към момента дирекция на Сатурн към натална Венера. Сатурн (у7) изглежда най-силната планета в картата й - ъглова и екзалтирана, но все пак е с малефична природа и още повече е малефикът на дневната секта, докато картата е нощна. Затова се затруднявам да определя действието на Сатурн в нейната карта - дали ще носи предимно неприятни преживявания или ще донесе по-трайно обвързване. Транзитът на Сатурн около DC тепърва предстои. Към момента там се намира транзитен Плутон. Да пробваме зимата на 2019-та, когато транзитен Сатурн ще бъде на DC в секстил с Венера и дирекцията на Сатурн към Венера все още ще бъде активна - може би тогава ще се появи по-надеждна връзка в живота й.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #3864 -: Август 16, 2018, 02:43:40 pm »
Разочарование - да. Но връзка-силно казано. Може би е имала очаквания, които не са се оправда ли...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Натални карти
« Отговор #3865 -: Август 17, 2018, 02:50:04 pm »
В заточение е, във Везни. Има квадрат с Луна У6 в 5 дом и квадрат с Нептун съУ1 в 10 дом и само един секстил със Слънцето У7 в 9 дом.
Може никога да не е късно, но съм вече на 34 години, времето си тече...

То жените вече се женят и раждат след 35-40 - ти си се отписал...айде по-ведро. Друг въпрос е, че това, което иска човек, това получава. Колко го осъзнава обаче...

Повечето хора умират без да са срещнали никаква голяма любов, ако беше обратното нямаше да правят любовни филми и да пишат любовни романи, щеше да е чист битов реализъм. Да, за някои тя няма да дойде никога, за другата част също, но те поне са имали глупостта и наивността да се заблудят че е дошла  :012:

God bless Hollywood! ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Натални карти
« Отговор #3866 -: Август 18, 2018, 03:11:24 pm »
Ще намеря ли някога човека с който да създам семейство?
Ще намеря ли някой,който да ме обича?Че както е тръгнало май ще си остарея сама :'( :'( :'(

Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #3867 -: Август 18, 2018, 03:44:04 pm »
Аз пък досега не съм имал нито една сериозна и дълготрайна връзка.  ??? Предполагам обаче, че с този мой Марс в 7 дом винаги ще има някакъв разрив в отношенията, още преди да са прераснали в нещо повече. Нямам надежди вече.
Веско, започни ти - сам, да се обичаш и харесваш.
Не търсиш утешителки, макар и отпосле да могат  да изпълняват и тази роля, но - като начало - партньор, а това предполага малко повече участие и сила. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #3868 -: Август 18, 2018, 03:46:17 pm »
Повечето хора умират без да са срещнали никаква голяма любов, ако беше обратното нямаше да правят любовни филми и да пишат любовни романи, щеше да е чист битов реализъм. Да, за някои тя няма да дойде никога, за другата част също, но те поне са имали глупостта и наивността да се заблудят че е дошла  :012:
Това -  с битовия реализъм, ми хареса.  :012:
Съквартиранти, които споделят житейските несгоди и докато го правят - осигуряват продължението на човечеството.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #3869 -: Август 18, 2018, 03:47:52 pm »
Ще намеря ли някога човека с който да създам семейство?
Ще намеря ли някой,който да ме обича?Че както е тръгнало май ще си остарея сама :'( :'( :'(

Мимс, в чужбинско ли го търсиш?