Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166102 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #240 -: Декември 30, 2014, 05:12:07 pm »
Прогресивната ми Луна е на 1 гр преди Скорпион и вече се усеща влиянието му   :19:
Хепи, не се настройвай негативно.Пр Луна в Скр  е много добра в много отношения.Или аз не се оплаквам.Дали защото в 4Д са ми Плутон и Уран и чувствата  ми са естествена нагласа.Но не познавам депресиите,тъгата ,самосъжалението.
Това е време в което да научим повече  за емоционалния самоконтрол.Мен ме научи,че съм много уязвима при мисълта за смъртта  на близки.А Скр иска да ни направи неуязвими и винаги намира начин да показва къде ни е слабото място.
« Последна редакция: Декември 30, 2014, 05:23:17 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресии
« Отговор #241 -: Декември 30, 2014, 05:14:16 pm »
Мен ме научи,че съм много уязвима при мисълта за смъртта  на близки.А Скр иска да ни направи неуязвими и винаги намира начин къде ни е слабото място.

И мен така ме удари  :) Това се оказа, че е най-големият ми страх

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #242 -: Декември 30, 2014, 05:14:33 pm »
Спокойно, после идва тази в Стрелец, много е яка :)

ей,

 :d030: :d030: :d030: :d030: :d030: :d030: :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Прогресии
« Отговор #243 -: Декември 30, 2014, 05:21:32 pm »
И аз съм съгласна със Сатин.На мен пр Луна в Стрелец ми донесе много положителни емоции и пътувания из страната  ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #244 -: Декември 30, 2014, 05:24:36 pm »
на мен ще ми налази в Скорпион луната това лято Август 2015, като есента съвпада с натален Плутон управител 6 но в 5 , може да е нова страстна връзка , представям си само :) а честно казано не вярвам на прогресивната луна като инструмент за прогнозиране при мен нищо не дава  :P

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #245 -: Декември 30, 2014, 05:24:54 pm »
Хепи, не се настройвай негативно.Пр Луна в Скр  е много добра в много отношения.Или аз не се оплаквам.Дали защото в 4Д са ми Плутон и Уран Скр чувства са ми естествена нагласа.Но не познавам депресиите,тъгата ,самосъжалението.
Това е време в което да научим повече  за емоционалния самоконтрол.Мен ме научи,че съм много уязвима при мисълта за смъртта  на близки.А Скр иска да ни направи неуязвими и винаги намира начин къде ни е слабото място.

Драки, не се настройвам, яд ме е :) на този скорпион - изминалата година ми беше с асц скорпион, прогресивни слънце и венера в скорпион ме спукаха от аспекти (а и продължават), добре поне, че сатурн излезе оттам :). От около 2-3 седмици се чудех, откъде тези депресивни настройки отвреме-навреме и поразгледах картата и ... хоп ... още един скорпион .... е не го ща :)

Този емоционален самоконтрол ..... явно вече ме е започнал и сега ще ме довършва .... в скорпионския 5 дом :) - дано разбера, как точно става с рачешкия ми асцендент и опозиция Луна/Юпитер :)
« Последна редакция: Декември 30, 2014, 05:26:51 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #246 -: Декември 30, 2014, 05:25:55 pm »
на мен ще ми налази в Скорпион луната това лято Август 2015, като есента съвпада с натален Плутон управител 6 но в 5 , може да е нова страстна връзка , представям си само :) а честно казано не вярвам на прогресивната луна като инструмент за прогнозиране при мен нищо не дава  :P

абе и аз така си мислех, ама .... май не е точно така :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #247 -: Декември 30, 2014, 05:32:04 pm »
на мен тази година и тригонира Слънцето и Мерка(управител на асцедента) и нищо не даде

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #248 -: Декември 30, 2014, 05:41:29 pm »
на мен тази година и тригонира Слънцето и Мерка(управител на асцедента) и нищо не даде

А ти какво разбираш под "даване"? Прогресивната Луна просто осветява и насочва към енергията на съответната планета - при теб Слънцето и Мерка са ти в 9 дом - Слънцето е У3, а Мерка У4 - помниш ли колко пъти ти се питаше, да заминеш ли в друга държава, да се прибираш ли в БГ? За да има някакво събитие (нещо по-така), трябва да има подходящия транзит или прогресия за това и когато луната засегне някоя такава точка и става "бум" :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #249 -: Декември 30, 2014, 05:45:16 pm »
на мен тази година и тригонира Слънцето и Мерка(управител на асцедента) и нищо не даде

всъщност, твоята карта как да я гледаме като си в чужбина? Как правиш настройките? Аз при транзитите давам референс плейс ... еди-къде си .... ама май не действа така .... я кажи, моля те, да не правя аз някаква грешка

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #250 -: Декември 30, 2014, 05:48:36 pm »
ами да стигнах до извода , че искам да остана в чужбина , но и България да заеме по-стабилно място в живота ми, да видим тази година да ще даде подобна реализация .... но си права. Днес докато пазарихме , се запознахме с една Българка живееща тук , която е лекар по професия и ми стана толкова криво , като изрази мнението , как България , не ни е необходима. Много гадно ми стана. За себе си съм решил ,че искам да поделям времето си между България и чужбина.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #251 -: Декември 30, 2014, 05:51:15 pm »
всъщност, твоята карта как да я гледаме като си в чужбина? Как правиш настройките? Аз при транзитите давам референс плейс ... еди-къде си .... ама май не действа така .... я кажи, моля те, да не правя аз някаква грешка

ама те прогресиите не са свързани с определена локация , те са си едни и същи , независимо къде си. Ина4е само солара, релокирам за там , където съм


Default settings

Standard drawing: Astrodienst setting   
Reference place:  Modify reference place

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #252 -: Декември 30, 2014, 05:57:52 pm »
ама те прогресиите не са свързани с определена локация , те са си едни и същи , независимо къде си. Ина4е само солара, релокирам за там , където съм


Default settings

Standard drawing: Astrodienst setting   
Reference place:  Modify reference place

имах предвид, прави ли се ето това с релокацията?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресии
« Отговор #253 -: Декември 30, 2014, 06:09:34 pm »
да, знам , за какво говориш , но не мисля че това има нещо общо с реалността. Не мисля че важи, това че живея на място различно от където живея не ме прави разли4ен човек, а и съм проверявал със събития, верен си е този ,с който съм роден.
Благодаря ти Хепи :38:

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #254 -: Декември 30, 2014, 06:12:27 pm »
да, знам , за какво говориш , но не мисля че това има нещо общо с реалността. Не мисля че важи, това че живея на място различно от където живея не ме прави разли4ен човек, а и съм проверявал със събития, верен си е този ,с който съм роден.
Благодаря ти Хепи :38:

ти ме разбиваш направо :-\ :-\  - нали по книгите пише, че ако човек иска да подобри нещо в живота си, трябва да отиде на друго място по света ..... ще ми е интересно да ги проверя аз тези неща, но .... знам, че е лично :)