Автор Тема: мнения за астролози  (Прочетена 52126 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #150 -: Май 13, 2017, 08:09:14 pm »
Бях чела по форумите, за един, който коментираше как е направил безплатно обстоен натален анализ, а този, който го беше получил, даже не си бил направил труда да го прочете целия.

Може да прозвучи комично, ама като си плащат, поне ще ги четат. И ще имат малко повече уважение към труда на астролога. Докато безплатното, дори ако е с не по–ниско качество от платените услуги, рядко се цени. В такъв случай се смята, че и вложеният труд не струва нищо и въобще не е никакъв труд.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: мнения за астролози
« Отговор #151 -: Май 13, 2017, 08:15:04 pm »
Това е така. Преди време бях правил елекция за създаване на сайт, чрез който една позната (беше писала тук за това, че има епилептични припадъци) да печели пари. Тя се занимава/ше с гадаене на Таро. Направих много добра карта според мен, а тя дори не си направи труда да запомни времето, в което трябваше да се пусне сайта да работи и в същото време беше да се среща с някакъв мъж. После ми се оправдаваше, че в крайна сметка моментът не бил толкова от значение, макар че преди тя ме измоли за тази елекция, а на мен не ми се занимаваше толкова.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: мнения за астролози
« Отговор #152 -: Май 13, 2017, 08:22:59 pm »
Да бе, тия с дайвинга цъфнали и вързали

Въпрос на гледна точка.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: мнения за астролози
« Отговор #153 -: Май 13, 2017, 08:25:50 pm »
Въпрос на гледна точка.

Това като йоги, дъновисти и др подобни хайванчета
Докато не видя в очите, все тая

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: мнения за астролози
« Отговор #154 -: Май 13, 2017, 08:30:13 pm »
Това е така. Преди време бях правил елекция за създаване на сайт, чрез който една позната (беше писала тук за това, че има епилептични припадъци) да печели пари.

Помня я, не правихме ли опити за ректификация...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #155 -: Май 13, 2017, 08:30:26 pm »
Весо, за една приятелка, за моя радост вече бивша, съм ангажирала професионални астролози да ѝ гледат безплатно. След като бях разгледала казуса и аз. Не ѝ се стори достатъчно и потърси още двама астролози, на които си плати обаче. И накрая направи всичко наобратно, без да извлече никаква полза от получените съвети. Вероятно в крайна сметка е станало каквото е писано и каквото заслужава като житейска перспектива. Специално при нея бих се учудила, ако беше постъпила по друг начин, защото там не ѝ стискаше. Обаче като нЕма никой на горния етаж, защо се допитват до астролози? Някои дори не са в състояние да смелят получената информация, камо ли да я използват правилно, без да свършат някоя глупост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: мнения за астролози
« Отговор #156 -: Май 13, 2017, 08:30:50 pm »
Това като йоги, дъновисти и др подобни хайванчета
Докато не видя в очите, все тая

Иска се смелост да видиш в очите каквото и да било. ;)

Но при астрологията е сякаш в по-голяма доза.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: мнения за астролози
« Отговор #157 -: Май 13, 2017, 08:37:28 pm »
Весо, за една приятелка, за моя радост вече бивша, съм ангажирала професионални астролози да ѝ гледат безплатно. След като бях разгледала казуса и аз. Не ѝ се стори достатъчно и потърси още двама астролози, на които си плати обаче. И накрая направи всичко наобратно, без да извлече никаква полза от получените съвети. Вероятно в крайна сметка е станало каквото е писано и каквото заслужава като житейска перспектива. Специално при нея бих се учудила, ако беше постъпила по друг начин, защото там не ѝ стискаше. Обаче като нЕма никой на горния етаж, защо се допитват до астролози? Някои дори не са в състояние да смелят получената информация, камо ли да я използват правилно, без да свършат някоя глупост.

И какъв е извода?
Тя не е оценила помощта . Не си е бръкнала в джоба и за нея е все едно нищо.

Ами не са готови хората да чуят . Те искат да чуят това което на тях им харесва. А не тенденциите на звездните влияния.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: мнения за астролози
« Отговор #158 -: Май 13, 2017, 08:43:56 pm »
И какъв е извода?
Тя не е оценила помощта . Не си е бръкнала в джоба и за нея е все едно нищо.

Беше си платила на две профи астроложки за синастрия. Ама като знам какви синастрии правят, не вярвам да е имало големи ползи от консултацията. Особено предвид имената на астроложките. Съветът на едната дори е бил доста субективен – "Имала съм гадже, родено на близка дата. За нищо не става. Разкарвай го!". Като си помисля, че с тоя човешки отпадък /тя и съпругът ѝ/ и Гали занимавах, смешно ми става.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: мнения за астролози
« Отговор #159 -: Май 13, 2017, 08:50:37 pm »
Беше си платила на две профи астроложки за синастрия. Ама като знам какви синастрии правят, не вярвам да е имало големи ползи от консултацията. Особено предвид имената на астроложките. Съветът на едната дори е бил доста субективен – "Имала съм гадже, родено на близка дата. За нищо не става. Разкарвай го!". Като си помисля, че с тоя човешки отпадък /тя и съпругът ѝ/ и Гали занимавах, смешно ми става.

Гали го е направила заради теб. Но  дали тези същите си е струвало да отидат при Гали и дали щяха да разберат какво им се говори?
Нивото на консултирания и консултиращия. Различни вибрации.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: мнения за астролози
« Отговор #160 -: Май 13, 2017, 08:57:20 pm »
Иска се смелост да видиш в очите каквото и да било. ;)

Но при астрологията е сякаш в по-голяма доза.

Ам..реалният живот иска повече смелост
Другото е бягство и спасение
Иначе сме ги слушали много философствания

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: мнения за астролози
« Отговор #161 -: Май 13, 2017, 09:03:18 pm »
Помня я, не правихме ли опити за ректификация...
Да, аз също съм се опитвал да ѝ правя.
Да не говорим, че веднъж каза, че в нейния град може би видяла брат ми, а дори не си направи труда да иде в полицията и да разкаже това (понеже все пак тя  уж го е видяла). Както и да е.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: мнения за астролози
« Отговор #162 -: Май 13, 2017, 09:16:27 pm »
Да си снимате чашките с таратор с настъргани гмо краставички за релеф на стенописа. Само 2лв смс, че ако е безплатно не е уважително  :012: Досадихте ми вече с тая песен за една астрологична чест, заподозрях ви открито в скрита зле реклама ,шурубаджинащина и прочие. Аз се консултирам само при себе си-доволна съм, не съм досадна и се изненадвам приятно понякога.не лъжа и не разтягам локуми  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: мнения за астролози
« Отговор #163 -: Май 13, 2017, 09:31:34 pm »
Че консултирай и нас тогава  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: мнения за астролози
« Отговор #164 -: Май 13, 2017, 09:34:31 pm »
Ами снимайте си чашките де