Автор Тема: .  (Прочетена 9081 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Положителните качества на Сатурн
« Отговор #30 -: Юли 04, 2019, 05:31:51 pm »
Слънце в Козирог ,Сатурн в телец,2ри дом управитвля ми е ,Марс ,но имам 2 планети там Юпитер и Сатурн.Като цяло винаги с парите си правя сметка даже почват да ме наричат и стиснат.Честно казано не ми се харчат и дават много,но няма как явно при мен сатурн е добре разположен ,имам марс секстил сатурн което това наистина е силен аспект за амбиция..

Сатурн не  е в позиция да действа активно със своето достойнство в собствен триплицитет, защото е в следващ дом, под хоризонта за дневна карта . Секстилът Марс-Сатурн е свързан с това, че знаеш точно колко енергия или усилия да вложиш при печеленето на пари, например, да си планираш действията, дава и търпение да стигнеш там, за където си тръгнал, може да значи, че добре определяш кога е подходящо времето за действие и няма да прекаляваш или да пестиш ненужно в стремежите и действията си,но не е толкова силен и достатъчен аспект за амбиция. :)
« Последна редакция: Юли 04, 2019, 05:48:47 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Положителните качества на Сатурн
« Отговор #31 -: Юли 04, 2019, 10:18:34 pm »
Какви красоти ! Сега и Сатурн да беше част от една приятна за ушите композиция, а не да скърца като тебешир по дъска. :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Положителните качества на Сатурн
« Отговор #32 -: Юли 06, 2019, 07:42:21 am »
Предполагам, че не е достатъчно да се знае само това за да се даде точен отговор. Ако превърнем наталните карти в скачени съдове, фонтани, те биха изглеждали по подобен начин:


Сатурн може да е на мястото на жълтата, или на зелелената елипса... или да се прелива по коренно различен начин.



Готино е да си представяме нещата в гъвкави форми за да ги опознаваме.

сатурн е скалата,къмъка,нептун е водата и само той се прелива, ти имаш ли връзка сатурн-нептун
« Последна редакция: Юли 07, 2019, 08:24:01 am от strelicka »