Автор Тема: Бабини лекове  (Прочетена 164741 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Бабини лекове
« Отговор #180 -: Март 27, 2016, 06:13:35 pm »
Мда... Време беше да си признаеш, че си сериен убиец. И правиш трофеи от човешка кожа.  :-X
С толкова скорпионско и осмодомна луна, съвсем логично е да имаш свой олтар със спомени...  :-X
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Бабини лекове
« Отговор #181 -: Март 27, 2016, 11:33:04 pm »
Идея нямаш колко сложно се обработват пресните скалпове. Преди да станат красиви фешън аксесоари пада стабилна обработка, иначе оплешивяват.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Бабини лекове
« Отговор #182 -: Март 27, 2016, 11:51:24 pm »


Желая ти среща с Драката!  Но да не е по удоволствията! :012:  Изпроси си го.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Бабини лекове
« Отговор #183 -: Март 27, 2016, 11:56:27 pm »
Няма да ти връщам пожеланието, щото… нали :08: А понеже ми зложелаеш, сто на сто ще е за удоволствие :19: Пък!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Бабини лекове
« Отговор #184 -: Март 27, 2016, 11:58:51 pm »
Бъди сигурен, че вече си заподозрян и си в списъка й "Трябва спешно да се провери!"  :012:
А как ще я омайваш, това си е твой проблем.  :012:

И докато не съм забравила. Повече няма да си играя с теб, защото много си харесвам скалпа. И не бих ти го отстъпила да си правиш аксесоари, перуки и там каквото ти е на фетиша. Тц, найн! Пък!  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Бабини лекове
« Отговор #185 -: Март 28, 2016, 12:05:35 am »
Преди 3 дни се мерих-97 кила,днес се мерих 3 пъти за достоверност-не мога да повярвам-93 кила :-\-за това време изядох 4 грейпфурта-  значи 1 грейпфрут смъква 1 кило,още 10 броя  и съм готов ::) Може да е повлиял и ментола-само днес -цели 2 капки ;D .Като се приема вътрешно е добре с емулгатори-следващия път ще пробвам с прясно мляко,1 капка на чаша,дават мед ,сол и захар също емулгатори-1 капка на лъжица захар и след това в чашата мляко ще е перфект ::)
« Последна редакция: Март 28, 2016, 12:09:05 am от Bin »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #186 -: Март 29, 2016, 10:00:01 am »
Временен спам:Опозите,съвсем прогресивно навлизаш в моята категория за мъж с това качване на килограми,не се съсипвай с грейпфуртите  :D .За удоволствие ще се видим,особено като чух осмодомна Луна и повече Скорпионско.  :57: :D За греховете със скалповете ще се престоря,че не съм разбрала.  ;D Но си знаех дълбоко в мен,че само извратените типове тренират йога   :D - скоро да не станеш и веган ,след като си се хлъзнал по йогата и да сбираш скалпове?  :-\ :012: :38:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Бабини лекове
« Отговор #187 -: Март 29, 2016, 10:23:31 am »
Дракониада,предполагам си на смартче,щото малко правиш мишмаш-Рептил е по скалповете,а мен ме е треснало СЗ съвпад с Асц-занимавам си се с моята НЕскромна личност-твърдо решил съм да си вкарам кг в норма,иначе и аз се харесвам по-вече даже до 120 още по-добре ::),обаче движението и дишането се затрудняват гледам,много по ми е гот по-тъничък/Акрукс е права за конституцията на тоя градус-естественото състояние е да са слаби и високи-другото е фенотипно,неестествено,нестабилно -важно е да ми е удобно и гот -мисля на тази конституция 82-4 кг ще е най-добре .

Happy58

  • Гост
Re: Бабини лекове
« Отговор #188 -: Март 29, 2016, 02:57:02 pm »
Някой да сподели изпитан лек за малки брадавички- папиломи?
Тая зима от поло яки и шалове, а може и от срив в имунната система по врата ми са се появили няколко бледи малки брадавички, много ме дразнят, те са миниатюрни , но нали аз си ги знам..
Мазах с ябълков оцет, чаено масло, сега ще пробвам с млякото на глухарче.
Маслото от чаено дърво е страхотно за всякакви кожни проблеми- рани, сърбежи, пъпки, изпробвах го и на мен ароматът му ми действа релаксиращо.

Направи си прочистване на дебело черво и черен дроб.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бабини лекове
« Отговор #189 -: Март 29, 2016, 03:29:15 pm »
Някой да сподели изпитан лек за малки брадавички- папиломи?
Тая зима от поло яки и шалове, а може и от срив в имунната система по врата ми са се появили няколко бледи малки брадавички, много ме дразнят, те са миниатюрни , но нали аз си ги знам..
щом са миниатюрни пробвай с крем здраве, а иначе за брадавици всякакъв размер и цвят мляко от смокиня- като отчупиш клонче, листо, плод нали пуска мляко- мажеш с него брадавицата

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Бабини лекове
« Отговор #190 -: Март 29, 2016, 05:55:49 pm »
Много са малки, да, като човек имащ една бенка по рождение и две придобити от много слънце , такива израстъчета много ме дразнят.
Като дете имах една, с баене ми я премахна една баба, нищо друго не помогна, но за тези пише, че са проява на Папилома вирус .
Мисля си , че млякото на растенията ще е най- ефикасно, кой знае колко ябълков е ябълковия оцет, мазах и с клеева тинктура, тя си е домашна , но много цапа и жълтее.
« Последна редакция: Март 29, 2016, 06:06:42 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Бабини лекове
« Отговор #191 -: Март 29, 2016, 06:00:54 pm »
Или намери баба да ги пребае  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бабини лекове
« Отговор #192 -: Март 29, 2016, 06:16:58 pm »
Разпространението на HPV е така масово именно поради липсата на симптоми и признаци на инфекцията. Все пак, ако такива има, те обикновено се развиват след няколко седмици до три месеца след половия контакт. Щамовете 6 и 11 на HPV, които са по-разпространени по кожата и лигавиците на слабините също образуват формации, подобни на карфиол, наречени кондиломи или полови брадавици, разполагащи се най-често по гениталиите и около ануса. При други щамове - 16, 18, както 33 и 35 - се образуват малки, тънки, наподобяващи на зрънца, брадавици на мястото на инфектиране. Образуванията са с размер от 1 милиметър, в процеса на развитие на инфекцията папилите се струпват на едно място и образуват подобно на карфиол образувание, което в диаметър може да достигне до няколко сантиметра.

При жените образуванията, причинени от човешкия папилома вирус, се появяват най-често по:
• големите срамни устни и в близост до входа на влагалището отвън и вътре
• шийката на матката
• вулвата
• около ануса

При мъжете брадавиците са локализирани най-често:
• върху скротума
• около ануса
• по главичката на пениса
• по ръба под кожата
• както и по повърхността на кожата въобще.

Възможно е брадавиците да се разпространят и по хълбоците или горната част на бедрата. Заразените кожни участъци не предизвикват болка, но е възможен сърбеж. При по-голям размер понякога се отделя секрет и дори слабо кървене при сексуален акт. Кожните участъци обикновено са влажни и с променен цвят, от белезникав до розов, сив или кафяв.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Бабини лекове
« Отговор #193 -: Март 29, 2016, 06:23:55 pm »
Тук става въпрос за кондиломи, опазил ме Господ, защото навремето една палава колежка не можеше да се спаси от тях и все в АГ кабинети висеше.
Става въпрос за:
   http://zdrave.ws/41328/%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D0%BE-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0/
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #194 -: Март 29, 2016, 07:29:17 pm »
Някой да сподели изпитан лек за малки брадавички- папиломи?
Тая зима от поло яки и шалове, а може и от срив в имунната система по врата ми са се появили няколко бледи малки брадавички, много ме дразнят, те са миниатюрни , но нали аз си ги знам..
Мазах с ябълков оцет, чаено масло, сега ще пробвам с млякото на глухарче.
Маслото от чаено дърво е страхотно за всякакви кожни проблеми- рани, сърбежи, пъпки, изпробвах го и на мен ароматът му ми действа релаксиращо.
Скоро четох някъде,че парченце от скилидка чесън,прикрепено с лепенка към мястото трябва да изгори всичко.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: