Автор Тема: Бабини лекове  (Прочетена 157657 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #195 -: Март 29, 2016, 07:31:27 pm »
Дракониада,предполагам си на смартче,щото малко правиш мишмаш-Рептил е по скалповете,а мен ме е треснало СЗ съвпад с Асц-занимавам си се с моята НЕскромна личност-твърдо решил съм да си вкарам кг в норма,иначе и аз се харесвам по-вече даже до 120 още по-добре ::),обаче движението и дишането се затрудняват гледам,много по ми е гот по-тъничък/Акрукс е права за конституцията на тоя градус-естественото състояние е да са слаби и високи-другото е фенотипно,неестествено,нестабилно -важно е да ми е удобно и гот -мисля на тази конституция 82-4 кг ще е най-добре .
  :D Значи съм писала коментар 2 в 1.УжасТ. ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #196 -: Март 30, 2016, 12:01:32 am »
Моля, моля, това не е Опозит, аз съм. Килата са трицифрени вече, а опитът с йогата — печален и еднократен. Веган — няма шанс, спокойно ;D
Временен спам:Чувствам се много неловко,защото съм успяла да напиша едно послание на двама съфорумци и не знам как да се измъкна от объркването.  :D Ще започна с това колко е успокоително,че килограмите ти са трицифрени и че няма да станеш йога и веган,а това е значителна компенсация на увлечението ти да събираш скалпове.  :012: Ще си затворя очите,Рептил-то нормални мъже не останаха и какво толкова някой скалп понякога.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Бабини лекове
« Отговор #197 -: Март 30, 2016, 12:22:15 am »
Има и по-неловки.  :57:Например, тече един лично-романтично-обещаващ диалог с някой и ти вземеш, че пратиш ответното на колега, пряк началник. В същия момент той ти прави служебно съобщение в социалната мрежа и бързаш да си делова и изпълнителна.  Къде?-В едно извънслужебно време и в едно лично пространство. Винаги може да се изложи човек :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Бабини лекове
« Отговор #198 -: Март 30, 2016, 12:38:05 am »
Почитателите обикновено са със стомашни проблеми: http://www.bbc.com/future/story/20151021-the-people-who-drink-human-blood

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Бабини лекове
« Отговор #199 -: Март 30, 2016, 12:41:12 am »
Почитателите обикновено са със стомашни проблеми:

Обикновеният сок от червено цвекло няма ли да свърши работа?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Бабини лекове
« Отговор #200 -: Март 30, 2016, 08:01:08 am »
Тук се обърках кой е с трицифрените кг и кой събира скалпове  :57:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #201 -: Април 06, 2016, 10:51:55 pm »
О, мислех че си почитател на граф Дракула, а ти се оказа просто почитател на ...Свиня, хапвайки пача
Моя грешка  ;)
Това май е за мен.  :012:
Уичи,той си каза и височината.Разположих килограмите му върху нея и много ми хареса.  :012: Има нещо в еротичен аспект,което много ме отвращава-не понасям слаби мъже,дори и душата им не мога да видя дали е красива,т.е положението.  :D :043:
« Последна редакция: Април 06, 2016, 10:53:39 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Бабини лекове
« Отговор #202 -: Април 07, 2016, 12:06:27 am »
Много искрено и лично стана в тия бабини лекове. Уичи натвръдна, че съм свинеед, нищо повече :) Нямам спомен да съм казвал други измерения, а ако съм — значи не ставам вече за конспирация.

Добре, че не питах откъде да намеря Е407 на едро :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #203 -: Април 07, 2016, 03:40:59 pm »
Много искрено и лично стана в тия бабини лекове. Уичи натвръдна, че съм свинеед, нищо повече :) Нямам спомен да съм казвал други измерения, а ако съм — значи не ставам вече за конспирация.

Добре, че не питах откъде да намеря Е407 на едро :)
Знам само,че ако в храната ни я няма цялата тази химия,за 2 месеца ще измрем от средновековни болести и бактерии,останали от 1942 година.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Бабини лекове
« Отговор #204 -: Април 07, 2016, 03:55:56 pm »
Знам само,че ако в храната ни я няма цялата тази химия,за 2 месеца ще измрем от средновековни болести и бактерии,останали от 1942 година.

Съмнявам се.  :012: Сега понеже всеки втори не умира дълго, болезнено и много скъпо от рак.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Бабини лекове
« Отговор #205 -: Април 07, 2016, 04:30:53 pm »
Знам само,че ако в храната ни я няма цялата тази химия,за 2 месеца ще измрем от средновековни болести и бактерии,останали от 1942 година.
---Драка , голяма грешка  :57: Всъщност заради печалбата на големите концерни храната днес е консервирана мърша,а ние вместо плодояди и от време на време месояди ставаме -мършояди :o .ЯЯдем мърша в консерви без витамини,витамини трябва сами да се сещаме да си купуваме отделно-така евтиното излиза двойно по-скъпо,а и витамините също са синтетични-т.е -фалшиви .В прясна свежа храна няма как да има болести-болестите са в клането на болни животни,което си е забранено,но няма добър контрол .Лично аз не отказвам качествено месо,но рядко намирам качествено,така че съм почти вегетарианец по неволя-мърша не ям :-X

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #206 -: Април 07, 2016, 04:45:58 pm »
Съмнявам се.  :012: Сега понеже всеки втори не умира дълго, болезнено и много скъпо от рак.  :012:
И лечението на рак е въпрос на време като чумата,туберкулозата и едрата шарка в миналото.

Но съвсем скоро осъзнах,че ако животните за промишлени цели не се гледат точно по този начин ще са много по-болни и по-опасни за нас.Хората,които гледат стопанства за собствени нужди,също третират с препарати добитъка и растенията срещу болести,вредители и вируси и въпреки всичко губят реколта в борба с бактерии,и животни в борба с вируси.Приятел на баща ми си загуби 200 заека и кошери,които гледаше за собствена консумация и ветеринарните препарати не му помогнаха.А ако ги нямаше изобщо?А салмонелата?А ...
---Драка , голяма грешка  :57: Всъщност заради печалбата на големите концерни храната днес е консервирана мърша,а ние вместо плодояди и от време на време месояди ставаме -мършояди :o .ЯЯдем мърша в консерви без витамини,витамини трябва сами да се сещаме да си купуваме отделно-така евтиното излиза двойно по-скъпо,а и витамините също са синтетични-т.е -фалшиви .В прясна свежа храна няма как да има болести-болестите са в клането на болни животни,което си е забранено,но няма добър контрол .Лично аз не отказвам качествено месо,но рядко намирам качествено,така че съм почти вегетарианец по неволя-мърша не ям :-X
  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Бабини лекове
« Отговор #207 -: Април 07, 2016, 05:16:45 pm »
Драки, кошерите къде не изчезват от болести. А от нас...хората. От прекомерна употреба на отрови. Ние тровим, ние не отглеждаме. Но всичко е поправимо. Все някога няма да има какво повече да се трови и ще дойде друг акъл. Но засега има време. Докато има проекти, финансиране и т.н. После ще се научим.  :clap:

Еко земеделието не ми е любима тема.  :)
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Бабини лекове
« Отговор #208 -: Април 07, 2016, 06:05:12 pm »
Не искам да засегна никого, аз също не се храня с чиста прана, но забелязвам, че от безразборна консумация на вредни и нездравословни храни хората сякаш оглупяват, адекватният мисловен процес се възпрепятства. Особено когато се консумират в голямо количество и безразборно мазни, тежки и несъвместими храни, когато се прекалява с ядене на некачествено месо. Изглежда, че политиката на големите производствени концерни е да се отглежда оглупяло стадо със забавени мисловни функции.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бабини лекове
« Отговор #209 -: Април 07, 2016, 07:28:42 pm »
В моето семейство бяхме благословени да се справим с рака, именно като премахнахме химията - медикаменти, обърнахме се към чистите (сравнително) храни. Традиционната терапия даваше само влошаване на състоянието. Лекарите само вдигаха вежди, когато започнаха да излизат подобрените резултати.
Ще трябва да напишеш кога е открит,с какво и колко време сте третирали проблема,колко време дава подобрени резултати. Може би точно в тази тема му е мястото.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: