Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 198398 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1155 -: Май 17, 2018, 10:44:06 pm »
Грег,в 18* скорпион започна цикъл Юпитер/Марс(да не бъркам,че днес не съм в кондиция) и активира с квадрат 18*водолей,мисля там беше Слънцето ти.

Да да, точно при Марс/Юпитер, започнаха всичките промени и размествания на пластовете

Баща ми почина при Юпитер квадрат Слънце, да ти кажа Плутон да беше Сатурн да беше , а то един Юпитер да направи белята ...
« Последна редакция: Май 17, 2018, 10:53:11 pm от greg07 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1156 -: Май 17, 2018, 11:11:04 pm »
Да да, точно при Марс/Юпитер, започнаха всичките промени и размествания на пластовете

Баща ми почина при Юпитер квадрат Слънце, да ти кажа Плутон да беше Сатурн да беше , а то един Юпитер да направи белята ...
Грег,аз не признавам определението бенефици и малефици,при мен Юпитер също не е добре поставен.
И въпреки всичко трябва да имаш нещо по прогресия/дирекция в козирог.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1157 -: Май 18, 2018, 12:12:20 am »
Дирекцинния Сатурн влезе в козирог преди година но не е от това. Дирекционния упр 4 ти Мерк направи точна опозиция с натална луна в 4 ти и Пр Марс куинкос натален Сатурн и се закова положението

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1158 -: Май 18, 2018, 03:45:12 pm »


Баща ми почина при Юпитер квадрат Слънце, да ти кажа Плутон да беше Сатурн да беше , а то един Юпитер да направи белята ...

Планетите не показват какво ще ти се случи, а как ще  реагираш на заложеното. Сборът от едни и същи фактори може да се прояви различно при всеки и сборът от различно посочени фактори може да се прояви по един и същи начин при различни хора.
Преди 12 г единият квадрат на Юпитер към Слънце защо не е направил "белята"- не съществува такъв прочит на събитие, събитията са процес, които ние рядко проследяваме и схващаме като проява и не само от един фактор към друг.  При такова събитие с активация от Плутон болката/ реакцията  е в пъти по-дълбок, дълга, продължителна, в това е разликата, а не че в цикъла на Юпитер не може да има събитие от този тип.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1159 -: Май 20, 2018, 09:23:41 pm »
Да споделя за още едно следствие от тригона на Уран към нат.Слънце - У6 в 10 дом. До сега все търсех ефект върху работата при мен, но всъщност промяната има в ежедневието - мъжът ми започна да ми помага в грижите за дома. До сега винаги е считал, че е единствено моя работа и съпротивата му да се грижим заедно е била яростна. В последните седмици и това бе сред темите ни на разговор и моята теза, че това не е унизителната женска работа на слугинята, а грижата на "доброя стопанин" за семейното огнище намери място в съзнанието му. Гледната точка, която изложих е друга; и в резултат на стечение на обстоятелствата - той започна да се включва. В някои случаи след покана от моя страна, в други самоинициативно. Това всъщност е голяма промяна :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1160 -: Май 20, 2018, 11:34:38 pm »
Всъщност есенцията тук е “стечение на обстоятелствата”, която не става ясно каква е, но едно е сигурно-при уран доводи не работят, причинно-следствената връзка не е човешка логика

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1161 -: Юни 08, 2018, 10:13:09 pm »
Преди малко случайно раазбрах, че вторият, по-младият избягал затворник е рожденник на 22 април, ама неясно коя година. Във всеки случай Уран е съвпад нат Слънце в критичен градус и направо е подивял, оглупял от неистов стремеж към свобода -дивото зове. Не знам как да му открия данните ,пише че е на 28 год, може и Сатурнов възврат да има, ама дали навършени или не  :017:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1162 -: Юни 08, 2018, 10:28:37 pm »
На 7 април има публикация, че е на 27 години, актуалните са - че е на 28 години ,значи е роден 1990г - Уран в съвапад с нат.Слънце и секстил с нат.Марс. Слънцето по дирекции също сменя знак. Пр. Марс в съвпад с нат.Луна.
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1163 -: Юни 08, 2018, 10:29:17 pm »
Намерих го ,ама без час на 2 гр теле е Слънцето, не е напълно точен.. обрат ва възлите и Нептун съвпад нат .Венера , всъщност се загледах в наталният съвпад на Лилит с Плутон опозе Меркурий има няколко секс престъпления, може да е изнасилен или подобно от хомосексуалист в детството и да развива фрустрация а впоследствие жестоки пребивания-убивания на гейове. Мислех, че е критичен градус Слънцето, но не не е точно.
« Последна редакция: Юни 08, 2018, 10:34:41 pm от Ребека »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1164 -: Ноември 12, 2018, 08:54:14 pm »
Уран настъпва при мен с гръм и трясък. По транзити - тригонира слънцето ми. Нищо ново и до сега не съм го усещала изобщо. Но сега по дирекции застава в опозиция на нат.Марс и комбинацята става леле-мале. Много компресирано и мълниеносно напрежение.
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1165 -: Ноември 15, 2018, 06:30:33 pm »
Последният квадрат на тр. Уран към нат. Сатурн, но все още на 2 градуса от точен аспект.
Два случая, в които за малко да ме прегазят - вчера камион, който спря на метър и половина - 2 от колата ми, а днес разярен шофьор на мерцедес, който спря на сантиметри от краката ми на пешеходната пътека! :91:

Уран упр. 8ми, а Сатурн 7ми.
По натал Уран е в 4ти (сега транзитира 10ти), а Сатурн в 1ви.
Не виждам връзката със случките, но и нищо друго в картата ми в момента не подсказва горното.

Няма включване от Марс и/или Плутон.

Какво друго да гледам?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1166 -: Ноември 15, 2018, 07:19:04 pm »
Нептун или Луната явно си се зальохала и си разсеяна ,ако бяха замесени двамата споменати,да те бяха блъснали нали ,ама на теб нищо ти няма .Моля те недей, Уран и Сатур не са кокошкари причиняващи ти... нищо  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1167 -: Ноември 15, 2018, 07:50:24 pm »
Последният квадрат на тр. Уран към нат. Сатурн, но все още на 2 градуса от точен аспект.
Два случая, в които за малко да ме прегазят - вчера камион, който спря на метър и половина - 2 от колата ми, а днес разярен шофьор на мерцедес, който спря на сантиметри от краката ми на пешеходната пътека! :91:

Уран упр. 8ми, а Сатурн 7ми.
По натал Уран е в 4ти (сега транзитира 10ти), а Сатурн в 1ви.
Не виждам връзката със случките, но и нищо друго в картата ми в момента не подсказва горното.

Няма включване от Марс и/или Плутон.

Какво друго да гледам?
меркурий

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1168 -: Ноември 15, 2018, 11:05:21 pm »
Нептун или Луната явно си се зальохала и си разсеяна ,ако бяха замесени двамата споменати,да те бяха блъснали нали ,ама на теб нищо ти няма .Моля те недей, Уран и Сатур не са кокошкари причиняващи ти... нищо  :012:

Бека, тр. Нептун е в точен секстил със Слънцето ми и точен квадрат със себе си по натал (в 5ти). Транзитира 9ти и управлява 9ти дом. Не ми се вярва да е от него, защото ще значи от дооооста дълго време да съм в мъгла и вече да ми лепят снимки по светофарите с предупреждение към нищо неподозиращите граждани - шофьори.

А и днес си пресичах на пешеходна пътека тип зебра, където всички коли бяха дали полагащото ми се предимство на пешеходец и само дебеланкото с мерцедеса реши да ме връхлети. Може би неговите Луна и Нептун са се разхлопали нещо?!

А в историята с камиона причината не беше нито в мен като шофьор, нито в шофьора на камиона. Трета кола създаде ситуацията.

П.П. По Луна също нищо съществено не откривам.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1169 -: Ноември 15, 2018, 11:11:26 pm »
меркурий

Сафо, защо пък Меркурий?

Като каза така - транзитният е в точен съвпад с нат. Нептун в 5ти. И пак не го стоплям.
Меркурий управлява 3ти и 12 дом...
« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 10:23:40 am от lina »