Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 198391 пъти)

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1200 -: Май 23, 2019, 11:15:50 pm »
Те се влюбват платонично.

И имат наклонности към изкуства, с които техните родители почти не са се занимавали, а им се е искало.

Ха, право в десятката! Бих добавила и в неподходящия човек! ;D

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1201 -: Май 23, 2019, 11:27:26 pm »
Не ми е известно някой от родителите ми да е искал да се занимава с изкуство. Това, което се сещам, е че баща ми, като млад е играл в театрална трупа в завода в който работеше, но това не е бил дълъг период, доколкото знам.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1202 -: Май 23, 2019, 11:38:07 pm »
Не, но като малка много исках да стана певица! ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1203 -: Май 23, 2019, 11:40:53 pm »
Докато майка ти е била бременна с теб, чувствала ли се е самотна? Баща ти отсъствал ли е от къщи по това време?
Не ми е споделяла такова нещо,но е възможно.Баща ми тогава не е отсъствал,работел е по строежи,след това в затвора работеше-надзирател.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1204 -: Юни 02, 2019, 08:49:39 pm »
Здравейте, притеснена съм доста от този транзитен Уран ... имам усещане за нещо катастрофално. Някой има ли наблюдения на подобен на моя съвпад? По натал имам точен съвпад на Венера У2/8 и Сатурн У5 в 8д. В момента Уран ги е нагазил със съвпад /точния ще е на 9 юни/ наталния Уран У6 .  Има ли някой идея какво може да се получи? Къде да обърна внимание? Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1205 -: Юни 03, 2019, 03:50:54 pm »
Здравейте, притеснена съм доста от този транзитен Уран ... имам усещане за нещо катастрофално. Някой има ли наблюдения на подобен на моя съвпад? По натал имам точен съвпад на Венера У2/8 и Сатурн У5 в 8д. В момента Уран ги е нагазил със съвпад /точния ще е на 9 юни/ наталния Уран У6 .  Има ли някой идея какво може да се получи? Къде да обърна внимание? Благодаря!
Венера-Уран може да ти донесе неочаквана печалба, пари от партньора, наследство, макар че при мен като мина над ЮпитерУ4 в 8д не ме направи очаквано по-богата наследница  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1206 -: Юни 03, 2019, 04:26:53 pm »
Здравейте, притеснена съм доста от този транзитен Уран ... имам усещане за нещо катастрофално. Някой има ли наблюдения на подобен на моя съвпад? По натал имам точен съвпад на Венера У2/8 и Сатурн У5 в 8д. В момента Уран ги е нагазил със съвпад /точния ще е на 9 юни/ наталния Уран У6 .  Има ли някой идея какво може да се получи? Къде да обърна внимание? Благодаря!

Обърни внимание на темпото, на динамиката с които ще се случват делата по 2,5,8,7,10 домове, както и по аналогиите на Венера-Сатурн. Уран винаги ускорява всичко до което се докосне, прави го силно възбудимо и кара да правим бързи необмислени промени и то радикални - е, понякога това е доста свежарско и за някои, понякога не. Щом съвпада е в Телец, 8-ми дом по-бавно и до последно ще се съпротивляваш на онова, което трябва да промениш в засегнатите сфери. В личния живот, близки връзки, финансова сфера може да има напрежение, трусове, трудно да се овладява "искам да имам" или пък рязко да се сменят целите, амбициите. Нещо, което дълго време е било скрито в близките взаимоотношения става явно. Единият от партньорите, при наличие на такъв временно да се дистанцира, да експериментира извън нея или пък да се освежи сексуалния живот. Ако МЦ е Близнаци , Меркурий ще спре ретро към този съвпад, а 10 е 3 -ти от 8-ми, онова, което към момента много силно те е изкушавало и по принцип не го правиш, сега можеш да експериментираш така че, да се промени професионалната ти заетост или да бъдеш видяна/оценена задоволително.
Телец интерсептиран в 8-ми ли е ?
Ако е така, у8 съвпад със Сатурн у6 и активиран по транзит и при потвърждение от други прогностични техники, може да даде загуба на възрастен човек, неочаквано или болест на партньора.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1207 -: Юни 03, 2019, 06:49:40 pm »

Телец интерсептиран в 8-ми ли е ?

Ако е така, у8 съвпад със Сатурн у6 и активиран по транзит и при потвърждение от други прогностични техники, може да даде загуба на възрастен човек, неочаквано или болест на партньора.

Благодаря Ви безкрайно, Рени и akruks,

Телец НЕ е интерсептиран в 8-ми съвпада на Венера/Сатурн е там. 8Д с начало в овен, а Марс е в 3Д-Стрелец.  Още по-сложно става.
Всичко за което пишете има индикации да се случи. :(

Понеже съм начинаещ в астрологията ... "Обърни внимание на темпото, на динамиката с които ще се случват делата по 2,5,8,7,10 домове,.
Рени, защо включваш и 7, и 10 Д, навярно мунданно?! В момента там май са взрвоопасните места според моята интуиция обаче.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1208 -: Юни 03, 2019, 07:02:00 pm »
Валски, защото Венера и Сатурн винаги имат отношение към тези домове.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1209 -: Юни 03, 2019, 07:30:07 pm »
Благодаря :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1210 -: Юни 04, 2019, 02:53:45 pm »
Благодаря Ви безкрайно, Рени и akruks,

Телец НЕ е интерсептиран в 8-ми съвпада на Венера/Сатурн е там. 8Д с начало в овен
в този случай Венера не е У2,8, а е У2,9

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1211 -: Юни 04, 2019, 05:20:41 pm »
Да, благодаря много, akruks - започвам да “навързвам” пропуските си

Satu

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1212 -: Юли 08, 2019, 12:17:12 pm »
Здравейте, какво може да се очаква при съвпад на Уран в Слънце? По натална карта слънцето ми е във втори дом.

Благодаря.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1213 -: Юли 08, 2019, 12:30:55 pm »
Здравейте, какво може да се очаква при съвпад на Уран в Слънце? По натална карта слънцето ми е във втори дом.

Благодаря.

Там, където минава Уран разтърсва съответната сфера, област, принципа/природата на планетата с кризи, иска да експериментираме в същите, така че да дръзнем да правим онова, което искаме, без да се съобразяваме с наложеното статукво. Ускорява всичко до което се докосне и често тялото не може да се справи в началото на физическо и психическо ниво с тази енергия. Щом е съвпад е аналог на нов цикъл Слънце-Уран  и ще иска да бъде поставен принципа на Уран в центъра на живота ти, в частност по темите на 2-ри дом и домовете, които управлява Слънце. Спецификата идва при разтълкуване подробно на цялата карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1214 -: Юли 08, 2019, 12:37:04 pm »
Здравейте, какво може да се очаква при съвпад на Уран в Слънце? По натална карта слънцето ми е във втори дом.

Благодаря.

А ти момче ли си, или момиче :)