Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 616360 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #3645 -: Септември 23, 2017, 06:04:15 pm »
И ме посъветвайте как да се оправя с това чудо, аз съм прекалено кротка за нея (в темата за общи приказки) - тук, моля
« Последна редакция: Септември 23, 2017, 06:06:37 pm от Papy »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3646 -: Септември 23, 2017, 06:09:58 pm »
Мда, точно точно
Затова колкото ми е по-близък някой, толкова по-не ровя в хороскопа, така ми се иска и добре се самозаблуждавам. За карето луна/венера си знам, ама си викам-нее, няма начин. Нептун в 12-ти не винаги са интриганти, тази ако това са й опитите-не са силни, но за някой по-наивен като мен може и да стигат.

нептун е диспозитор на меркурий,който е в опозе на юпитер-марс-обича ли да се изхвърля,да блъфира,да обещава всичко,случва нула или минимум,убедителна е ,до толкова,че ако изкривява информацият,лъже ще си повярва ,че е така,от роля в роля,така,че да не видиш истинското й лице,мисля,че е емоционален инвалид

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #3647 -: Септември 23, 2017, 06:22:33 pm »
Много е странна по отношение на емоциите, както знаете на мен не са ми сила, но тя успява и да се смее докато разказва как за малко не си е счупила крака, единственото ясно чувство, което съм виждала е, ако загуби на някаква (каквато и да е) игра. Има го момента колко е добра на това или онова, докато не я видиш в действие и се окаже, че можеш да я биеш; по принцип наистина е добра в повечето спортове и игри, но не колкото на думи. Ако играят на карти и загуби, това е винаги заради партньора, ако не се сети дума на асоциации, пак е защото е лошо обяснена, изобщо-тип завоевател, но без да е стратег, без да е с кефа от играта, а на всяка цена победа, надълго и нашироко ще обясни каква невъзможно трудна игра е тениса, (разбирай, че е много добра, щом го може), но истината е, че всеки се научава, не е като да си снайперист, примерно

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #3648 -: Септември 23, 2017, 09:41:00 pm »
Показва ли или просто приказва? :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #3649 -: Септември 23, 2017, 10:48:34 pm »
Показва ли или просто приказва? :)

За чувствата ли? Ами да приказва за чувства не съм я чувала, ама това не е показателно, на вечерки и забави с приятели кой говори за чувства :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #3650 -: Септември 24, 2017, 10:54:01 am »
За чувствата ли? Ами да приказва за чувства не съм я чувала, ама това не е показателно, на вечерки и забави с приятели кой говори за чувства :)
Не за чувствата , а това което те притеснява дали го показва,казва. Лично аз обичам да гледам езика на тялото заедно с приказките. Всичко си личи. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #3651 -: Септември 24, 2017, 07:38:29 pm »
Не за чувствата , а това което те притеснява дали го показва,казва. Лично аз обичам да гледам езика на тялото заедно с приказките. Всичко си личи. :)

Езикът на тялото е телесен контакт откакто наблюдавам :) Имах чувството, че е на косъм да го прегърне през кръста, и не я спираше това, че аз съм там, а че при толкова очевидна реакция той ще се уплаши и ще избяга. Така го видях, макар че вече бях афектирана и може да не съм била 100% обективна. Но фул контакт при възможен случай си беше налице-уж случайно на опашката, уж по време на приказки на маса. Аз лично не обичам да пипам и да ме пипат, прегръщат и подобни, така че това забелязах, което беше плюс довод към моята теза :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3652 -: Септември 25, 2017, 08:10:02 pm »
Привет! Напоследък търся информация за Тау квадратите, какво са и как се изразяват. В моя натал мисля, че има - Слънце опозиция Плутон и Слънце квадрат Сатурн и Плутон квадрат Сатурн  :017: Искам да попитам как бих могла да го "отработвам" ? Мога да опиша как го усещам аз това влияние, но искам да знам как да  го  отработвам..много ще се радвам някой да се включи.
Прикачам натала.
« Последна редакция: Септември 25, 2017, 09:23:06 pm от 666 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Натални карти
« Отговор #3653 -: Септември 26, 2017, 01:06:38 pm »
Какво ще кажете за тази карта? На един мой познат е, с няколко години по-малък от мен. Има ли индикации за някакви сериозни заболявания? Напоследък му откриха някакви повишения (забравих на какво) в кръвните изследвания, а при него има доста стрес, студент по медицина е, ходи и на фитнес и взимаше разни протеини, та не знам дали не е от тях.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3654 -: Септември 27, 2017, 03:18:15 pm »
Привет! Напоследък търся информация за Тау квадратите, какво са и как се изразяват. В моя натал мисля, че има - Слънце опозиция Плутон и Слънце квадрат Сатурн и Плутон квадрат Сатурн  :017: Искам да попитам как бих могла да го "отработвам" ? Мога да опиша как го усещам аз това влияние, но искам да знам как да  го  отработвам..много ще се радвам някой да се включи.
Прикачам натала.

заповядай

https://www.book.store.bg/p175506/planetnite-aspekti-ot-konflikt-kym-sytrudnichestvo-trejsi-marks.html

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #3655 -: Ноември 21, 2017, 05:07:58 am »
Здравейте,
Пиша ви, тъй като имам нужда от малко помощ и се надявам някой от вас да бъде така добър да отговори на въпросът ми.

Живея в чужбина, завърших висшето си образование през февруари 2017, но от тогава насам така и не успявам да си намеря работа. Вече близо година съм в търсене, но на всяко изпратено СВ получавам негативен отговор.
Бихте ли ми казали дали скоро се очертава някаква промяна?

Благодаря предварително!  ;)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Натални карти
« Отговор #3656 -: Ноември 21, 2017, 07:43:30 am »
^здрасти! родена си два дни преди мен и напълно разбирам през какво минаваш (не че това ти помага, но да - преживявам същото усещане за невъзможност на сбъдването). Сатурн при теб е управител на МЦ, а Плутон го тъпче в момента (от известно време). Там ти е и Меркът (у6), та и работата ти тип бачкане претърпява основни промени. В допълнение Уран квадратира пълнолунието ти, което е по оста ИЦ-МЦ. Неочаквани сътресения са т'ва и вътрешното напрежение трудно се побира в тялото ти. Надявам се вашите да не пълнят допълнително вода при теб, защото тя и без това почти прелива. Ако конфликтът не е майка-баща, то е сигурност/спокойствие/емоционален комфорт/от каквото имаш нужда - его/желание за по/доказване/заявяване/отразяване, но поне си е вътре в теб и балансът зависи от теб самата. Дръж фронта и решавай каква и как ще се строиш.; Ако дилемата ти е между творчество/лично(стно) изразяване и каквото-мама-е-казала или чувстваш за правилно/зона на комфорт някаква/желание за сигурност/пасивност/каквото е прието/каквото се очаква, тогава не зная, защото възлите ти повтарят два пъти същата дилема - веднъж знаково и веднъж със съвпада си с оста 5-11д, която и натално ти е квадратирана от Плутон (у7, който управлява другите - партньори, врагове), та това ти е житейска тема, за която другите ще провокират узряването и промените.

Останалите ще ти кажат, че за прогностика трябва да пуснеш карти с транзити, прогресии, дирекции. От мен е това засега.
//пиша ти единствено, защото (те) разбирам. Иначе - фронтът не позволява прояви на слабост, знаеш; Успех!
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 07:47:17 am от art7ess »

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #3657 -: Ноември 22, 2017, 01:36:30 am »
Все още съм лаик в астрологията. Интересувам се по-задълбочено от няколко месеца и знанията ми се простират до основни неща, като знаци, домове, планети и тук-таме някои аспекти. Тъй като споменаваш  житейска тема, узряване и промени, от това което съм чела до сега, едно от основните неща, които би трябвало да науча в този си земен път е дисциплина,отговорност, работа и т.н. Конфликтът майка-баща, който си споменала е вече отминал, тъй като изгубих и двамата си родители преди няколко години.  Е, странното е, че макар и съвсем по козирожки да изгарям от желание да си докажа таланта - шанс не ми се дава  :72:   

И за да не разводнявам темата с личните си дилеми, то един "жокер" кои транзити и аспекти да гледам по отношение на работа би бил много полезен.  Благодаря предварително  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3658 -: Ноември 22, 2017, 08:55:35 am »

И за да не разводнявам темата с личните си дилеми, то един "жокер" кои транзити и аспекти да гледам по отношение на работа би бил много полезен.  Благодаря предварително  :)

Аспекти по транзити и прогресии към 10 ти дом и управителя му, също така и шести дом. По мои лични наблюдения - аспекти към наталната венера, защото тя е естествен управител на 2 и 7 дом (седми дом са и бизнес партньорите), а отговаря и за финансите, които естествено се получават от работата.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3659 -: Ноември 22, 2017, 01:11:55 pm »
С този натал бих казала, че за теб наистина е на фокус твоята реализация и себеутвърждаване в социума. Афинитет към интелектуалните професии, квалифициран труд. Важна роля ще играе социалният статус и като цяло твоето място в обществото, възможността да се докажеш като способен и справящ се човек. Доста висока летва си издигаш, но все отнякъде ще трябва да се стартира. Малцина започват с летящ старт, колкото и да са кадърни и способни. Като за начало можеш и някаква програма за стаж да започнеш, ако съвсем никакъв опит нямаш. Постоянство, амбиция и дисциплина в твоя случай за от ключово значение за успеха. Имаш и доста добър капацитет за обучение. Не само за получаване на формално образование, а и за по-нататъшно самоусъвършенстване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui