Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166127 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресии
« Отговор #990 -: Февруари 07, 2024, 09:07:24 am »
Тери, изчакай 15 месеца .

Днес вече съм с прогресивна луна в дева, знака на втори натален дом. Събития никакви интересни от преминаването й през асцендента и първи дом нямам, ежедневни грижи, простотии и така.
Да, разхубавила съм се и съм се вталила, за кого ли и за какво ли, то нямам мерак вече за никого. :-[
Тери,това не е ли достатъчно?! ;)
Когато е хронократор,или управител на солар,лунар-ослушвай се.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресии
« Отговор #991 -: Февруари 09, 2024, 09:07:22 am »
И при мен прогресивна Луна препуска през първи дом,през октомври ще направи съвпад с натална ,прогресивни Меркурий, Венера и Сатурн са в квадрат с 10/4 домове

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #992 -: Февруари 09, 2024, 04:00:22 pm »
АС по прогресия е в последния градус на Везни, през април ще влезе в Скорпион.
Напоследък ми идва да погълна де що става за ядене, като за финал на престоя си във Везни  ;D  реално се заоблих, след като влезе в този знак преди 40г. Преди това си бях слаба върлина. Как ли ще ме трансформира прогресивен АС в Скорпион?  ::) Но ингреса на другите оси по прогресия също е много показателен, в годината когато се бракувах (събпах/ме пари на сватбата) , а месец и половина по-късно почина сестра ми, имам ингрес на 2-ри и 3-ти дом по прогресия. В годината когато почина майка, а после напуснах жилище, града, страната – ингрес на оста 4-10 дом. Луната по прогресия също е пред ингрес – в момента е 29*57' Близнаци, в натален 10д. и в самия край на 8-ми, на К9 в прогресиралата карта, март месец ще е вече в Рак и в пр. 9д. , внучето ми идва на гости тогава и ще върне с баба у дома си  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресии
« Отговор #993 -: Февруари 17, 2024, 05:43:16 pm »
Акрукс,при теб статуса на всички планети,които управляват знака на про асц е добър(тронови са),извън секта са Марс и Венера,но силата по трон -няма кой да ги бутне.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #994 -: Февруари 20, 2024, 02:06:04 am »
Акрукс,при теб статуса на всички планети,които управляват знака на про асц е добър(тронови са),извън секта са Марс и Венера,но силата по трон -няма кой да ги бутне.
Венера и Марс са на трон натално, по прогресия не са.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #995 -: Февруари 24, 2024, 06:26:49 pm »
Тери, изчакай 15 месеца .

Днес вече съм с прогресивна луна в дева, знака на втори натален дом. Събития никакви интересни от преминаването й през асцендента и първи дом нямам, ежедневни грижи, простотии и така.
Да, разхубавила съм се и съм се вталила, за кого ли и за какво ли, то нямам мерак вече за никого. :-[

Това не е станало без усилия от твоя страна и по някакъв начин това рефлектира ли върху качеството ти на живот ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #996 -: Февруари 26, 2024, 09:20:08 pm »
С лъвски асцендент как да рефлектира -кефя се на себе си, аз съм си суетна и надута. Винаги, но сега повече  ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.