Автор Тема: Колко сме видими ,с нашето призвание  (Прочетена 11964 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12463
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #60 -: Септември 13, 2018, 02:27:41 pm »
Рени, аз не ги виждам, забранено.

Лили, това не го разбрах защо не виждаш и е забранено.  ::)  :)
Аз съм оставила рождените данни видими, може да  ги ползваш за да си построиш картите и ако имаш желание да дискутираме. Това беше целта, на практика как се случва цялата информация, която беше споделена в коментарите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #61 -: Септември 13, 2018, 02:46:51 pm »
Вероятно някое мишленце е прекъснало някоя жичка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #62 -: Септември 13, 2018, 03:20:51 pm »
Няма Петър Дънов и Терзийски, картите 2те са на по-млади хора, иначе К Терзийски не е видим с професията или писането- с пиянските си истерии и театри съжалявам, че го казвам ,но е клиничен случай-така го възприемам аз. Има силата на острият уж език от алкохола- мелодраматик и половина ,дори не е мъжкар. В Уикипедия пише год на раждане-70  :017:
« Последна редакция: Септември 13, 2018, 04:48:43 pm от Ребека »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #63 -: Септември 13, 2018, 05:25:14 pm »
Според теб натива е видим със своето призвание или просто е човек, който е развил потенциала си професионално и с това е видим ?

Аз смятам набързо колко е видим, и обикновено това се получава, защото нещо умее и го е реализирал, не съм гледала внимателно картите за призвание и какво е

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #64 -: Октомври 01, 2018, 10:16:58 pm »
Мисля, че призванието винаги е свързано главно и основно със слънцето. Ако е в ъглов дом, дори в четвърти, натива ще е видим с призванието си.
Слънцето ми е в 10 дом.Видима ли съм ?Слънцето у4,призвание-видна домакиня. :012:
« Последна редакция: Октомври 01, 2018, 10:22:08 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #65 -: Октомври 02, 2018, 12:04:19 am »
Ами де да знам Сафо, виж с тоя ник ..сатурнов 10 дом, у4 на края ,що не пишеш епитафи, текстове за некролози -последен танц- сбогом любими!Нещо ,като графичен дизайнер, ама поетичен, аз също имам два замислени погребални бизнеса, като наскоро обмиcлях надгробни портрети, ама психиката ми няма да издържи  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #66 -: Октомври 02, 2018, 06:11:30 am »
Ами де да знам Сафо, виж с тоя ник ..сатурнов 10 дом, у4 на края ,що не пишеш епитафи, текстове за некролози -последен танц- сбогом любими!Нещо ,като графичен дизайнер, ама поетичен, аз също имам два замислени погребални бизнеса, като наскоро обмиcлях надгробни портрети, ама психиката ми няма да издържи  :012:
Ами пиша,но са малко нервно-необикновени психарски нестандартно-просташки епитафи,стават някои за некролози и на домашни любимци също,Венера у6-ят ми дом и тя в 10(риби),но Сатурн у10 в 12,изпокъсах сума тетрадки с велика поезия пълна с граматически грешки и нарочно сгрешени и не толкова. :38: :-*
А и края ми накрая да не е на публично място под някой високопровод в полето,докато говоря по телефона и гръм ме удря. :012:



      епитаф от мен-за всеки повод и всеки ден

Честито на всички,които чакат Специалният ден,
за да получат цвете барем!
« Последна редакция: Октомври 02, 2018, 06:45:12 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #67 -: Октомври 02, 2018, 08:35:59 am »
Замислих се сега,дали е възможно някога да отдавам под наем къщи/апартаменти,които притежавам и да печеля от това.Все пак Меркурий у2 дом е секстил Нептун у11  в 6дом,(на 4гр.от к7)стрелец и тригон Уран у10 в 5 дом.Да давам стаи за по час,два примерно,разбрах,че някои хора дават луди пари за това,въпреки,че изглеждат изключително порядъчни и скромни.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Колко сме видими ,с нашето призвание
« Отговор #68 -: Октомври 03, 2018, 03:58:37 pm »
Ако сектата на картата е в унисон с управителят на десети, мястото под Слънцето, в което човек осъществява, това за което е призван, може да е по-видимо.