Автор Тема: Дирекционни планети и аспекти  (Прочетена 194222 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #75 -: Юли 23, 2014, 10:53:38 pm »
А жена с потенциал за вадене на пари някой ще вземе ли?  ;D (колко съм скромна!)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #76 -: Юли 23, 2014, 10:54:01 pm »
Искам истински Плутон,за него живея  ;D !- добре подкован У8 в 1Д,може и У8 в 10Д,или У10 в 8Д   :'( :012: :012:

Имам си от това, егати лиглата съм, така че да не останеш разочарована, ако срещнеш някой такъв от мъжки род  :P

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #77 -: Юли 23, 2014, 10:56:20 pm »
Ама тя няма да се даде на мухъл.  :38: :72:

Да, ама в един момент ще трябва с таран да се пробиват паяжините.  :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #78 -: Юли 23, 2014, 11:03:15 pm »
Ти си жена,а ние трябва да се лигавим.  :d030: Но като ти опре ножът в кокъла какво да не се лигавиш пак,а?  :012:

Под лигла имах в предвид-психически слаба :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #79 -: Юли 23, 2014, 11:08:00 pm »
Под лигла имах в предвид-психически слаба :)

А, точно това е лигавене са, да не те издавам какви дивотии правиш
Не я слушайте

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #80 -: Юли 23, 2014, 11:25:26 pm »
А, точно това е лигавене са, да не те издавам какви дивотии правиш
Не я слушайте

А за глупости съм първа на старта ;D

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #81 -: Юли 24, 2014, 08:30:20 am »
Чакайте да ви се оплача,че сега се сетих.Тази година имам дирекционен Плутон в съвпад с К5,на който той е управител И НИЩО!Нито един скорпион или Плутон не дойде   :'( :'(  (освен Али Лун  ;D :D),все Близнаци ми се мъкнат.  :91:

Драки, нали знаеш, че 5 дом не е само лИбов :) А има и нещо друго - в Скорпион случката може малко да се забави - бавен е :) - така пише Каръл Рашман, а и при мен се получи така - след като Уран е преминала куспидата, се случи това с астрологията. Така че, споко, има време :)

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #82 -: Юли 24, 2014, 03:16:13 pm »
Покрай вас се загледах в дирекциите си, понеже все на други гледам :), та при дирекционен слв съвпад ИЦ съм се преместила да живея с мъжа ми, при дирекционна луна съвпад меркурий и опозе плутон по 1/7 сме подписали, а ДЦ ми е дева, съответно и мъж дева с луна в скорпион, тогава завърших магистратура и имах малък меркуриански тип бизнес. Пак по това време дирекционен Сатурн на к9, който идва от 8 дом - освен, че пътувах в чужбина, изтеглих кредит. След около 2 години ми предстои марс през МЦ, който също идва от 8 и се надявам тогава да успея да го погася.
При дирекционен плутон съвпад марс в 8 дом бях най-зле здравословно. Дирекционна Венера върху Слънце е първата ми по-сериозна връзка.
Явно съвпадите  с натални планети и куспиди са най-силни при дирекции.

добави си и дирекционните куспиди :) (ама то се прави на ръка)

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #83 -: Юли 24, 2014, 03:22:03 pm »
Има ги в астро изчислени ;) Сега ще погледна.

къде? може ли да споделиш? Че аз все си смятам и броя по картата :)

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #84 -: Юли 24, 2014, 03:39:24 pm »
Разбира се! Влизаш в астро и натискаш там, където си задаваш дирекции и прогресии. Когато ти се отвори картата, виждаш под името - Additional tables (PDF) Click for more information. Натисни там и ти излизат и прогресивните домове и дирекционните. Ако не съм обяснила добре, пиши ми пак.

много добре го обясни - намерих го :) - а то даже и аспектите между натала и прогресионните/дирекционните ги има .... а аз досега си ги търсех ръчно :) - нищо, упражнявах се, нека Девата си има занимавка :)

 :08: :58:

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #85 -: Август 05, 2014, 12:24:52 pm »
Въпросче :):

Ако У10 са Сатурн и Уран (водолей е по-голямата част от дома) и дирекционен Уран минава през десцендента, може ли да се тълкува като внезапно уволнение от работа? Нещо като прекратяване на взаимоотношения с работодател?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #86 -: Септември 16, 2014, 09:08:17 am »
В момента имам съвпад на дир хирон с луна и марс.

Наблюдавате ли дирекциите му?

И как би могъл да се реализира този съвпад? ???

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #87 -: Септември 16, 2014, 09:11:09 am »
В момента имам съвпад на дир хирон с луна и марс.

Наблюдавате ли дирекциите му?

И как би могъл да се реализира този съвпад? ???

ще повлияе със сигурност на домовете, които управляват луна и марс

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #88 -: Септември 16, 2014, 10:07:24 am »
Благодаря ти Хепи :)
Винаги си била отзивчива и добронамерена! :)

Значи ще повлияе 12ти дом защото луната управлява 12ти и 10ти защото марс е Упр.на 10ти.И двете планети са в 10ти дом.

Че как ще бъдат повлияни тези сфери? С болка ли? Нали хирон носел болка...??!! Или греша.

Да не се случи нещо тайно в кариерата? ::)
« Последна редакция: Септември 16, 2014, 10:10:16 am от Babyblue »

Happy58

  • Гост
Re: Дирекционни планети и аспекти
« Отговор #89 -: Септември 16, 2014, 10:28:51 am »
Бейби, за съжаление, няма информация за влиянието на Хирон в дирекциите. Може би първо да си разтълкуваш самия съвпад какво означава. И след това да очакваш някакъв урок, или поне някакъв акцент в същия този смисъл.
Аз съм имала само 2 опозиции на моя дир хирон, ама чак пък болка .... при първата съм първи клас, а при втората съм била последна година в гимназията. При втория съм правила толкова много глупости, че не мога да филтрирам само неговото влияние - то всъщност е опозиция У3 - ами не ми се получи УПК-то, което трябваше - само това се сещам.

Намерих още нещо - преди 2 години, когато започвам с нумерология и астрология, К8 е точно върху Хирон, който е в 9 дом. Тогава абсолютно нищо не ме е боляло :). Бях си много добре даже.
« Последна редакция: Септември 16, 2014, 10:42:07 am от Happy58 »