Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 636792 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3375 -: Октомври 02, 2017, 07:04:49 pm »
По принцип имам инсектофобия, особено ме е страх от пчели, оси и бъжляци, от хвърчащи миризливки също, от хлебарки.

Но думата бръмбар не ми навява никакви асоциации. Да не би пък да е някой натрапчив представител на противоположния пол? В съня беше рогат бръмбар, като благороден елен.  :lol_hitting: :043:
Akо можеш да го свържеш с това, да.
По- скоро си мисля дали не се чувстваш наблюдавана, следена.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3376 -: Октомври 02, 2017, 07:32:11 pm »
Хм, не знам. Чак покойният ми дядо се появи в съня. Него най-рядко го сънувам от всички починали близки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3377 -: Октомври 08, 2017, 12:56:53 pm »
Сънувах, че казвам на шефа си "ти не разбра ли, че ще заминавам за Англия?"  :012:
Той ми предлагаше нещо във връзка с работата, отказах му, но той продължи да настоява и затова му казах за заминаването.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Сънувах...
« Отговор #3378 -: Октомври 12, 2017, 08:34:30 am »
Сънувах много гаден сън.
Майка ми и баща ми искаха да излизат някъде навън, бяха облечени по-официално, но мен не ме пускаха навън, бяха ми сърдити, не ми даваха и нищо да правя обаче. Странното е, че се намирахме в голям салон, а в него имаше и хубав роял. Поисках поне пред него да седна и да свиря, докато ги няма, но не ми позволиха. По едно време майка ми се обърна към мен и цялото ѝ лице беше в кръв, сякаш някой я беше удрял. Тя каза на баща ми: "Виждаш ли какво ми направи сина ти?", имаше предвид за мен, но истината е, че аз нищо не бях направил, а ме набеждаваше.   :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
И тук някъде се събудих.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3379 -: Октомври 14, 2017, 02:57:37 pm »
Сънувах, че казвам на шефа си "ти не разбра ли, че ще заминавам за Англия?"  :012:
Той ми предлагаше нещо във връзка с работата, отказах му, но той продължи да настоява и затова му казах за заминаването.
А, ти, искаш ли да заминеш за Англия?
Кариерни дилеми намиращи отзвук - в съня, чрез диалози, в които Ти поставяш условията? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3380 -: Октомври 14, 2017, 03:01:32 pm »
Сънувах много гаден сън.
Майка ми и баща ми искаха да излизат някъде навън, бяха облечени по-официално, но мен не ме пускаха навън, бяха ми сърдити, не ми даваха и нищо да правя обаче. Странното е, че се намирахме в голям салон, а в него имаше и хубав роял. Поисках поне пред него да седна и да свиря, докато ги няма, но не ми позволиха. По едно време майка ми се обърна към мен и цялото ѝ лице беше в кръв, сякаш някой я беше удрял. Тя каза на баща ми: "Виждаш ли какво ми направи сина ти?", имаше предвид за мен, но истината е, че аз нищо не бях направил, а ме набеждаваше.   :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
И тук някъде се събудих.
Веско, родителите ограничават ли те?
Авторитети ли са за теб?
Зависим ли си от тях?
Гневен ли си им?
Семейството ти ти е подрязало крилата, май. Не е късно, все още, да стъпиш на своята пътека, дори и да изглеждаш, в техните очи, като неблагодарен син.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Сънувах...
« Отговор #3381 -: Октомври 14, 2017, 05:02:58 pm »
Веско, родителите ограничават ли те?
Авторитети ли са за теб?
Зависим ли си от тях?
Гневен ли си им?
Семейството ти ти е подрязало крилата, май. Не е късно, все още, да стъпиш на своята пътека, дори и да изглеждаш, в техните очи, като неблагодарен син.
Да, ограничават ме и съм зависим от тях, за съжаление. Освен това, у нас баща ми следи всяка една моя крачка и иска да знае какво става.
Интересното, че точно през този ден ми се случи неприятна случка на работата с клиент.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3382 -: Октомври 14, 2017, 07:25:32 pm »
Да, ограничават ме и съм зависим от тях, за съжаление. Освен това, у нас баща ми следи всяка една моя крачка и иска да знае какво става.
Интересното, че точно през този ден ми се случи неприятна случка на работата с клиент.
Не мисля, че случката с клиента има отношение към съня ти - тя е част от рутинното ежедневие.
Има ли възможност да бъдеш автономен от родителите си?
И в други твои сънища се усещат фрустрации по родителската тема.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Сънувах...
« Отговор #3383 -: Октомври 14, 2017, 07:28:14 pm »
Има ли възможност да бъдеш автономен от родителите си?
И в други твои сънища се усещат фрустрации по родителската тема.
Засега не, поради липса на финанси.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3384 -: Октомври 14, 2017, 07:31:36 pm »
Избягвай спорове с майка си?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Сънувах...
« Отговор #3385 -: Октомври 14, 2017, 08:42:54 pm »
Ще опитам, и не само с нея.
Благодаря много, Uran!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3386 -: Октомври 15, 2017, 04:45:06 pm »
А, ти, искаш ли да заминеш за Англия?
Кариерни дилеми намиращи отзвук - в съня, чрез диалози, в които Ти поставяш условията? :)

Преди много, много исках да замина, където и да. Само да е на хиляди километри  от близките. Но вече съм на друго мнение.
А относно кариерата - съм на етап "примирение" и задоволяване с текущото положение.
Но поне вече шефът знае към къде се стремя.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Сънувах...
« Отговор #3387 -: Октомври 19, 2017, 08:50:59 am »
Не е за тълкуване, само ми се стори интересно. Сънувам едно мое старо дългогодишно гадже и беше доста емоционален сън - аз с детето, той с любовницата си :D.

Погледнах му картата тази сутрин - той има опозиция венера марс в първите градуси на скорпион - телец (която между другото е точно по моята ос ИЦ - МЦ) т.е. нещо Меркурий и Юпитер ми мътят водата, разбирай сънищата :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Сънувах...
« Отговор #3388 -: Октомври 19, 2017, 02:35:35 pm »
Сънувах как едни кокошки вървят, даже ги наблюдавах внимателно как ходят. Едната ми се стори, че ще падне, но продължи с останалите.

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3389 -: Октомври 24, 2017, 12:31:31 am »
Здравейте. Мъжът ми се събуди с много странен за него сън .Сънува че минава по някакъв път за да стигне до жп гара но неможе защото някакви коне (няма спомен за цвят ) са се изпречили на пътя му ,заобградили са го и не може да мине в резултат на това изпуска влака .Когато в крайна сметка пристига на гарата жената която продава билети му казва че след 10 мин има влак и той се събужда спокоен