Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734638 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Любовни хорари
« -: Юни 04, 2013, 12:27:48 pm »
.
« Последна редакция: Август 10, 2020, 11:29:14 pm от Satin »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1 -: Юни 04, 2013, 12:32:58 pm »
Луната е без курс, ще трябва да си изтъгуваш тъгата. За да не прехвърляш после яда си от нея върху Подходящия.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2 -: Юни 04, 2013, 12:35:18 pm »
Сатен, "клин клин избива" понякога също е вариант, но като притежател на водна плутонясала Луна мога да ти кажа, че в нашия случай може да доведе до още по-безнадеждно затъване.  :-\

Иначе Луна без курс не дава потвърждение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #3 -: Юни 04, 2013, 12:45:39 pm »
като притежател на водна плутонясала Луна мога да ти кажа, че в нашия случай може да доведе до още по-безнадеждно затъване.  :-\


Потвърждавам, за съжаление обаче най-вече го отнася вторият клин, грозно го отнася и незаслужено.
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #4 -: Септември 20, 2013, 08:41:38 pm »
Ще има ли възобновяване на взаимоотношенията ми с Кретенчето  :)
По картата с този квадрат на У5 не клони към да, ама да питам  :)
и аз мисля, че на този етап няма да се случи.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #5 -: Септември 24, 2013, 06:41:49 pm »
Ще има ли възобновяване на взаимоотношенията ми с Кретенчето  :)

По картата с този квадрат на У5 не клони към да, ама да питам  :)
Може и още да се поскарате, а той свободен ли е? Виждате ли, дами и господа-на това му се вика ОКУЛТАЦИЯ, абсолютен съвпад на негов управител на1 в твой5 и на твоят у-л на 5в твой 5, Че и възелът участва, важна опитност преминаваш с този човек. Ама нещата при вас са били изглежда много силни за добро, или лошо.
Твоят сигнификатор е в заточение-защо? Той не те заслужава ли според теб?
Твоята планета е по-бърза, на марс-предстои квадрат с венера откъм твой 3дом, вероятно ще го отрежеш, като имаме предвид и предстоящата опозиция слънце-луна.Също, това,което ви разделя ще си остане-във фиксирани знаци е "различието". Но драмата при вас е била силна, сигнификатори на връзката ви в лъв и скорпион. 8)
Което пък може да се тълкува,че и чувствата са дълго трайни, независимо дали ще направите компромис. Все пак квадратът е  само един напрегнат аспект, а вие сте хора със свободна воля.
« Последна редакция: Септември 24, 2013, 06:52:38 pm от enigma »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2014, 02:45:55 pm »
Да ви питам в тази стара тема  :): Как определяте основните тълкувания по любовните хорари? Получавам често запитвания от приятелки, но не мога да им отговоря по хорарите ( щото почти нищо не отцепвам в този дял). Например на въпроса : Има ли чувства към мен Ж или какво чувства към мен У, влюбен ли  е в мен А. и тн? Гледат се У1 ( като този , който задава въпроса) и сиг У7, сигнификатори, дали ще сключват аспект или не, какъв е аспекта и тн? Луната гледа ли се за пол. или отр. отговор? Сигурно после се гледат У5 на питащия ( квезита май се казва) и кверента, планети с производни домове в 5ти, 8ми,12-ти ( за тайни) и тн?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2014, 05:03:35 pm »
Плутон/Скорпион не търсят  връзка ,а жертва и когато същата се опита да избяга ,настъпва паника-вина-гняв-саморазрушение (в този порядък ) ...след това се отърсват и набелязват следващата.
Satin ,според мен си между "4 и 5 " база,така че краят му се вижда и скоро ще има ...нова "жертва" .Успех !  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2014, 06:17:30 pm »
Според мен ако въпроса е "Има ли чувства еди кой си конкретен" би трябвало да се гледа у1-у7. Ако е ще си намеря ли някой някъде там у1 - у5. Ако е - ще възобновя ли комуникацията си с еди кой си у3-у9. Но връзка на сигнификатори на 5ти домове се гледат и в първия случай с 1-7 - дали твой сигнификатор примерно попада в 5 дом на другия или негов в твоя пети дом, това също е интерес проявен.  :)

Мерси Тъндър  :)  Давам един пробен, направих го с въпрос , но и да видя как ще го тълкувам. Някой също може да даде пробен за друг въпрос. Та за въпроса : Има ли чувства към мен лицето Х ?

В случая - Мой У1 е на негов асц. Негов У 1 ( гледам уран, не знам дали не се гледа и сатурн в случая) е в мой трети. Имали са секстил , но сега аспекта е разходящ ( един вид може да е имал, но вече не е .. или аз да съм имала, но вече не ) ?  ::)

От друга страна ако гледаме сатурн като негов управител: сатурн ще направи квадрат със слънцето, един вид орицателен аспект и отговора ще е не ? У на мой пет в негов пети дом- това не знам как точно д асе тълкува, а У5 за него в мой 8ми. На луната й предстои опозиция с марса, май това пак не е много положително.

А ако например се пита въпрос : влюбен ли е в мен еди си кой, кои домове ще се гледат?

Прилагам картата от примера по-долу
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2014, 07:01:54 pm »
Ще има ли възобновяване на взаимоотношенията ми с Кретенчето  :)

По картата с този квадрат на У5 не клони към да, ама да питам  :)
Кретенче, но любимо кретенче- Сатурн У1 за него в твоя 5д  :)
Луната У1 в разходящ хармоничен аспект със Сатирн У1 за него- не излиза по картата да имате окончателна раздяла
напрежение в общуването- да, в начина по който се забавлявате, изразявате емоции също ще има разминаване, но връзката няма да се разпадне, дори след като млъкнеш като риба- Луната У1 в сходяща опозиция със Слънцето У3
А какво става в действителност, минали са 3 мес- дай ОВ

Както каза млъкнах, като риба, а той изчезна  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2014, 09:33:11 pm »
Веско и Акрукс, благодаря ви за  подробното тълкуване ( разяснение).  :)

А какъв ти е X на теб?
По картата излиза, че в случая повече ти мислиш за него, тъй като твоят с-р е в неговия 1 дом, обаче Слънцето и Уран са във взаимна рецепция (възможно е да има взаимна симпатия между вас). Уран е в негов 3 дом и в твой 9 - да не би X да е някъде надалеч от теб, да кажем в чужбина? Ако гледаме Сатурн, то той по-скоро мисли за кариера и работа в момента. Меркурий е У5 за него в твоя 8 дом, обаче няма разходящ аспект с неговия с-р - не мисля, че е влюбен в теб.


Ами никакъв не ми е в момента  :012:  Иначе ми е един бивш.  :012: Но явно хорара тук излиза доста правилен, защото реално погледнато зададох въпроса днес повече от астрологича гледна точка, беше ми любопитно как да го разгелдам . Но сигурно е вярно. Това, че е надалеч също е вярно, в различни държави сме в момента и той е чужденец. Не мога да кажа за какво мисли в момента, защото от доста време не подържаме никакви взаимоотношения. Но ако има ретро мерк или венера се сещам за някакви хора от миналото и се питам например какво ли правят  :) :012:

Цитат
Твой У1 в негов 1д- ти проявяваш по-голям интерес към него
Уран У1 в негов 3д- общителен, завързва бързо и неочаквано запознанства, срещи, комуникация
Сатурн У1 в негов 10д- от друга страна е отдаден на кариерата, на това да е високо в йерархията
Сатурн У1 в сходящ хармоничен аспект с Меркурий У5 в негов 2д- предстои му да покаже чувствата си, било чрез подарък или да отдели пари за развлечения
Чувствата му ще са споделени с твоите, които на този етап са приятелски- Меркурий У5 за него в сходящ тригон с Юпитер У5 за теб в твоя 11д
Уран У1 за него е в разходящ хармоничен аспект със Слънцето У1 за теб, но на Слънцето предстои квадрат със Сатурн У1 за него, Венера У4 за теб в сходящ квадрат с Марс У4 за него- няма да се разделите, но и събиране под един покрив на този етап не престои, поради различно населено място, иначе общуване, срещи, любовна, интимна връзка- да, това може да се реализира

Значи от тук разбирам, че трябва да гледам и двата сигнификатора, ( в случай , че има такива). Както например тук разглеждаме сатурн и уран. Вярно си го описала Акрукс, той между другото е слънчев водолей, със силно изявен уран и луна в лъв  :012:  За последните неща много ме съмнява да станат, но поне да са приятелски чувствата, че се разделихме хич не приятелски и може би ми се иска ( дори подсъзнателно) някой ден просто ей така да се срещнем и да говорим нормално и приятелски. Защото обикновено не съм в такива отношения с хора, било и те да са били в моето минало, не ми харесва да остават лоши спомени и чувства, вярвам, че хората израстват и могат да с епроменят на всяко ниво. А аспекти към У8 гледат ли се ( освен в случаите, когато някой не зададе върпос специлано по 8модомни теми) ?

А аз в случая когато съм представена от сигнификатор слънце в 7ми дом- значи в момента съм ориентирана повече към другите ? :) или в хорара се счита повече към другия?
« Последна редакция: Февруари 04, 2014, 09:35:28 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2014, 09:43:14 pm »
Ето някакви кратки описания

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Любовни хорари
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2014, 09:55:26 pm »
Мерси много , :-*  Сатин   Супер, вече изтеглих първия документ
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2014, 10:03:15 pm »
Ето още една книга, има подробни таблици кое по кой дом и планета е, на руски е

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #14 -: Февруари 14, 2014, 08:34:16 pm »
Приятелка задава въпрос-причината за негативното поведение на мъж към нея?Отново огромно благодаря за помощта ви.Да уточня,че нямат връзка.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."