Автор Тема: Фирдарии  (Прочетена 36103 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Фирдарии
« Отговор #135 -: Октомври 09, 2023, 01:12:03 pm »
Да, няма промяна освен че детето вече е в гимназията. Подпериодът на юпитер беше преди 3-4 години.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фирдарии
« Отговор #136 -: Октомври 09, 2023, 02:39:14 pm »
А, в периодите и подпериодите на Луна- пак ли няма подобрение при активиране от Юпитер ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Фирдарии
« Отговор #137 -: Октомври 09, 2023, 03:57:36 pm »
Периодът на луна е минал вече, в подпериод юпитер работата вървеше добре и доходите бяха на моменти по-високи. Но например в периода сатурн марс също съм изкарвала повечко. Няма кой знае какви флунктуации. За периода на луната - като изключим съвсем началото като родих и после си намерих въпросната работа, другите периоди бяха бляк. Или нищо, или кофти - марс като подуправител.
Сатурн/луна предстои след 3 години, дневно раждане съм.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Фирдарии
« Отговор #138 -: Октомври 10, 2023, 01:53:16 pm »
Значи рецепцията Луна/Юпитер си е казала думата.
Сатурн ако е в мъжки знак има претенции да е в хайз и стига да не е наранен от дневно поставен Марс, бавно, но сигурно се консумира набелязаната цел. Дневно раждане знае как да се възползва от 11 г период на Сатурн- нанегово страна са опита и грешките.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Фирдарии
« Отговор #139 -: Октомври 10, 2023, 07:58:36 pm »
Много е вярно това, което казваш за Сатурн. При мен е на асцендента и периодът му е отстояване и извоюване с цел личностно утвърждаване. С прецесия не е хайз, в тропическата карта е.
Общо взето каквото съм решила, съм го постигнала. Най-големият си личен успех даже при подпериод на марс, който не е в секта, но пък Сатурн му е управител. Проблеми и трудности, но това, което постигнах тогава, никога не съм мислела, че ще мога. За някои хора може да е нищо, но за мен беше голямо лично превъзмогване и успех.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Фирдарии
« Отговор #140 -: Октомври 16, 2023, 01:55:12 pm »
Много хубав сайт с комбинирани тълкувания на фирдар с профекция, по отделно за дневно и нощно раждане.
Тук е въведението
https://www.atinyuniverse-joyusher.com/the-firdaria-diaries-life-from-18-to-72-years-of-age/#:~:text=The%20Firdaria%20Diaries%20will%20look,occur%20on%20a%20birthday%20date.

Тук е по години
https://www.atinyuniverse-joyusher.com/?s=Diaries&apbct__email_id__search_form_64267=64267

Frankly, my dear, I don't give a damn.