Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 234222 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1035 -: Май 22, 2019, 02:54:57 pm »
Много сериозен показател за забременяване в женска карта, възползвайте се.

Да.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1036 -: Май 22, 2019, 03:34:11 pm »
Благодаря ви много за отделеното време! Надявам се да е успешно следващото ми забременяване. Притеснявам се, защото съм с поликистозни яйчници. Миналата година забременях 2 пъти - март (беше биохимична) и ноември (мисед). След изследвания се оказа, че имам склонност към тромбофилия и при следваща бременност ще съм на терапия с кръворазреждащи 9 месеца. Опитвам се да разбера дали е подходящ моментът за нова бременност.  Изключително много благодаря отново  :) :) :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1037 -: Май 22, 2019, 05:12:56 pm »
Здравейте :) Аз се обръщам с един въпрос към вас - как ще тълкувате прогресивно слънце точно върху натален МЦ и прогресивна луна точно върху натален десцендент? Сега погледнах прогресиите и това ми направи впечатление. Готова съм за кардинални промени. Имам 10-годишна връзка и вече сме готови за дете. Не знам тази луна да не ни донесе някоя изненада
А може ли карта в Пласидус, заедно с дирекции?

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1038 -: Май 22, 2019, 05:47:51 pm »
А може ли карта в Пласидус, заедно с дирекции?

Това ще свърши ли работа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1039 -: Май 22, 2019, 08:58:03 pm »
Това ще свърши ли работа?
Да, така е по-добре и картата дава повече информация.
Има предпоставки за брак, а до една година и дете

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1040 -: Май 23, 2019, 05:37:12 pm »
Да, така е по-добре и картата дава повече информация.
Има предпоставки за брак, а до една година и дете

Много благодаря за анализа, akruks :)
Продължаваме с опитите

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1041 -: Юли 10, 2019, 10:39:19 am »
Как ви се е отразила прогресивна Луна в 12 дом? При мен е на куспидата. В дома ще направи съвпад с Плутон и опозиция с натална Луна (имам Плутон-Луна в натала)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1042 -: Юли 10, 2019, 02:16:43 pm »
Как ви се е отразила прогресивна Луна в 12 дом? При мен е на куспидата. В дома ще направи съвпад с Плутон и опозиция с натална Луна (имам Плутон-Луна в натала)

Ти досега не си ли имала? Моята също й предстои да влезе в 12 ти дом, вече е в знака му. Предишния път бях в гимназията, последните години и учех активно за кандидатстудентските изпити. Прекарвах си времето в библиотеката. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1043 -: Юли 10, 2019, 02:24:30 pm »
Ти досега не си ли имала? Моята също й предстои да влезе в 12 ти дом, вече е в знака му. Предишния път бях в гимназията, последните години и учех активно за кандидатстудентските изпити. Прекарвах си времето в библиотеката. :)

Имала съм, разбира се, но съм била на 11-12г. Друго си е на 39-40.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1044 -: Декември 15, 2019, 09:16:23 pm »
Някой би ли ми дал жокер за следния аспект -

прогр. Луна в Телец в съвпад с нат. Марс във 2 дом на 1* от К3, съвпада ще задвижи и квадрата между Венера/Марс (У3,8/У2)?
Сол. Венера и сол. К3 също ще са върху нат. К3
Луната в нат. карта е в 12 дом и У5.

Нямам братя, сестри. Комуникацията, приятелствата (тр. Юпитер, Сатурн, Плутон в 11 д.) са силно ограничени.

Замислям се за шофьорски курс по време на този период :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1045 -: Декември 15, 2019, 09:31:50 pm »
Романтика, щом ПР Луна е настъпила у2, това ще ти е важно в периода- какво е онова ценно нещо, за което си струва да похарчиш пари, но без да наруши бюджета ти. Марс при теб не е добре поставен, нито е силен, така че няма кой знае какво да очакваш от този аспект, но все пак всеки съвпад е ново начало, нв цикъл. В момента Венера (у ПР Луна) е в Козирог, западна, видима, не предполага финансови рискове, но подпомага добре обмислените финансови инвестици във времето. Всички аспекти на Марс сега стават важни и съответно управляваните от тези планети сфери, така че виж коя планета е с най-добър статус, там да вложиш енергия, а ако има твърд аспект, да си подготвена за предизвикателства.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1046 -: Декември 16, 2019, 01:00:57 am »
Рени, благодаря ти :58:

Прогр. Луна от доста време е във 2 дом, имах и прогр. Новолуние в същия дом. 
След около половин година пр. Луна ще напусне 2 дом, по това време пр. Меркурий (У4,7) ще направи ингрес в Телец.
Общо взето не мога да усетя нещо впечатлително или забележимо. Може би единственото е, че работих и допълнително няколко месеца, което ми даде свръх натоварване, но за сметка на сега, че съм без работа.
Някакви сериозни инвестиции и обучения не съм правила и не планирам. Мисля да отдъхна малко и ще му мисля накъде да продължа. За момента се чувствам доста объркана. Лично аз имах най-трудната и тежка година в моя живот до момента.



Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1047 -: Декември 16, 2019, 10:05:54 am »
Романтика, ПР Луна само определя каква е емоционалната обстанвовка за даден период, кои житейски теми ангажират нуждите за това време, но не и да е единствен показател за случващо се. И след като има 6 месеца до интригуващия ти те аспект, дотогава има какво друго да се разиграва. Комбинираш с всичко останало посочено за този период по прогностика, събразявайки с наталните предпоставки. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1048 -: Декември 16, 2019, 12:51:12 pm »
Прогр. Луна от доста време е във 2 дом, имах и прогр. Новолуние в същия дом. 
След около половин година пр. Луна ще напусне 2 дом, по това време пр. Меркурий (У4,7) ще направи ингрес в Телец.
Общо взето не мога да усетя нещо впечатлително или забележимо. Може би единственото е, че работих и допълнително няколко месеца, което ми даде свръх натоварване, но за сметка на сега, че съм без работа.
Някакви сериозни инвестиции и обучения не съм правила и не планирам. Мисля да отдъхна малко и ще му мисля накъде да продължа. За момента се чувствам доста объркана. Лично аз имах най-трудната и тежка година в моя живот до момента.
Ама тя Луната по прогресия само сочи в кой дом ще има събития, но събитията се случват, ако са налице други предпоставки. Транзитен Юпитер У10 върху Уран в 10д ти изигра лоша шега, като подаде молба за напускане. Уран в 10д те провокира, когато се активира, към неочаквани промени в кариерата. Марс заточен в Телец не ти е проблем, цикълът Сатурн/Плутон в края на януари е в тригон с него, тъй че за доста продължителен период ще си добре финансово. Проблем ти е съвпадът на екзалтирано Слънце с Юпитер натално, квадратирани от Нептун и скоро тр Юпитер заедно със СЗ ще активират тези квадратури, и ще ти държи влага няколко месеца. Гледай да използваш периода, като обърнеш поглед в себе си, замисли се, че на теб ти е била гадна година, но има много хора с много гадни години, на които им се налага да живеят, въпреки всичко, в името на деца, внуци и т.н. и да търпят всякакви несгоди на работното място или вкъщи.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1049 -: Декември 16, 2019, 01:18:24 pm »
Може ли някой да хвърли едно око на мойта карта .