Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 221110 пъти)

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1320 -: Май 03, 2022, 12:04:48 pm »
Предстои ми взимането на важни решения, които ще доведат до тотална промяна в ритъма ми на живот. Не знам дали защото скоро започва и новият ми солар, но едно напрежение ме тресе. Обстоятелствата ме притискат в ъгъла и не знам да се съпротивлявам ли, да се оставя на течението да ме понесе ли..? Ще съм благодарна на всеки за насоки. Надявам се другият път да питам за нещо хубаво, а не все за проблеми!
Ако в този лунар трябва да вземеш важно решение,не е ок.Марс упр.на МЦ не е добре поставен.Сатурн ,упр.на асц е силен,но не е ъглов.Луната упр.на 7ми лун.е силна ,но в 6ти е скрита,не вижда асц.
Да, за този лунар става дума. Тогава ще отложа за по-добро време. За радост, имам тази възможност.
Благодаря, Сафо!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1321 -: Май 04, 2022, 10:01:01 pm »
Какво виждате в този Лунар? Има доста събития и ще ми е интересно да ги свържа астрологично.

Благодаря на всеки, който реши да се включи с неговото тълкуване!  :-*

Имах Юпитеров възврат, който може би е по-показателен и важен.
Събития при приятел,любовни драми ,интернет неволи,домашни любимци и работа,събития при родител,племенник.Изненадващи.Динамично ежедневие с пътуване.


Благодаря, Сафо!

Котаракът ми е тежко болен(отива си хайванчето ми), майка ми счупи пета(налага се операция), баща ми е много болен, но в чужбина. Счупих си телефона, със зъбите ставам по-зле от нерви. Имаше и промяна в работната среда, в нов екип съм. Изхарчих много пари по лекари, ветеринари, таксита. Но това е нищо  в сравнение със силните емоции, които само ми вредят. И да имаше и любовни драми, но те са преодолими, по-добре сама отколкото просто с някой си.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг