Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 638261 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #360 -: Април 12, 2014, 10:28:53 pm »
Аз в съня си чувстваше ли страх?
Имаше да. Имах чувството, че някой ще изскочи от някъде и ще ме убие.  :012:
Иначе не се интересувам особено от случващото се по света, но явно нещо е изплувало от мен...
Сега тъкмо лягам -може би пак ще ходя на война ... Всеки път заспивам с интерес, за да разбера каква ще е поредната глупост, която ще сънувам. :)
 :bedtime2:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Сънувах...
« Отговор #361 -: Април 12, 2014, 10:30:21 pm »
Азазаел,никът ти е с демонична вибрация,нормално е да ходиш в хотел Трансилвания на сън.Що не се прекръстиш на Азариел или Азраел,най-много до някой гробищен парк да отскочиш,ама поне без войни. :engel016:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Сънувах...
« Отговор #362 -: Април 12, 2014, 10:50:23 pm »
ох снощи сънувах, че нещо много лошо се случва с една от най близките ми приятелки да не кажа че беше най - лошото смърт, сутринта вече не помнех  ...но на обяд като си легнах пак го сънувах

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #363 -: Април 13, 2014, 05:09:44 pm »
Аз сънувах, че с някакъв човек (приятел може би) бягаме от нещо и изведнъж някакъв взрив ни застига и убива ... Взривът беше огромен и идваше отдалеч - беше огромни унищожение ... Имаше и други подробности от съня, но вече не го помня ... :(
Сега разбрах, че на тази дата е починала бабата на една близка приятелка ...  :( Чудех се защо я няма последните дни в скайп ...
Аз си усетих, че енергията на съня беше доста негативна ...

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #364 -: Април 14, 2014, 02:07:48 pm »
Като каза взрив,се сетих за мой сън от снощи...
Жилищен блок,всичко си е на ред,но в един момент започва въздушно нападение.Суматоха из  стълбището,и всеки бягаше към мазето,където трябваше да се скрие от атаките...
Носех радио на батерии(обикновено не слушам радио)но в тоя момент не зная защо,беше ми важно да  е с мен...
Единствено се притесних дали майка е успяла да слезе до  скривалището,надигах се на пръсти да  разгледам над  главите на хората,за да я видя,и странното е но виждаш доста хора от жълтата раса-японци да речем...
Да тя беше там,но не отидох до нея,нещо друго стана и се събудих...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #365 -: Април 16, 2014, 04:04:02 pm »
Напоследък все по-често имам сънища, свързани с гари и пътуване.

Миналата седмица сънувах как всичките ми роднини, живи и вече починали, се бяха събрали да ме изпращат някъде. Първо сънувах голям пътнически автобус, а после леля ми тръгна да ме изпраща до тяхната жп гара, ползвахме метро, с някакви куфари се бях качила там на ескалатора.

Снощи сънувах голямо летище, но този път не заминавах никъде, а трябваше да посрещам пристигащ полет. Кой идваше в съня ми – така и не разбрах.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #366 -: Април 16, 2014, 04:17:34 pm »
Аз събота срещу неделя сънувах, че 3 пъти поред си изпускам влаковете ...
Тогава бях на село и наистина си изпуснах влаковете, понеже заспах в 19 : 00 ... :D :D На следващия ден директно на училище от село трябваше да ходя.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #367 -: Април 16, 2014, 06:55:06 pm »
Аз пък сънувах най-добрата ми приятелка. Беше някакво супер тъмно и ние двете сме в една стая - но цялата стая представлява едно огромно легло.  :012: :012: И тя спи на единия край, аз сеях на другия, по едно време заспах в съня си. Събуждам се и виждам сестра си.  :012: :012: И сестра ми ражда някакво бебе и ми дава да го държа, ама точно както се е родило, без да е измито, без нищо. И аз го хващам под мишниците и така го държа и тя ми каза, че това не е правилният начин да се държи бебе. Аз й казах, че така е правилният начин да се държи бебе и така се дърляхме известно време докато не ми звънна алармата.  :012: :012: :012: :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #368 -: Април 16, 2014, 08:07:34 pm »
Аз пък сънувах най-добрата ми приятелка. Беше някакво супер тъмно и ние двете сме в една стая - но цялата стая представлява едно огромно легло.  :012: :012: И тя спи на единия край, аз сеях на другия, по едно време заспах в съня си. Събуждам се и виждам сестра си.  :012: :012: И сестра ми ражда някакво бебе и ми дава да го държа, ама точно както се е родило, без да е измито, без нищо. И аз го хващам под мишниците и така го държа и тя ми каза, че това не е правилният начин да се държи бебе. Аз й казах, че така е правилният начин да се държи бебе и така се дърляхме известно време докато не ми звънна алармата.  :012: :012: :012: :012:
Имаш ли нужда от почивка? :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #369 -: Април 16, 2014, 08:08:22 pm »
Имам да, но нямам време.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #370 -: Април 16, 2014, 08:13:34 pm »
Ако ви кажа какво съм сънувала снощи като фрагмент от съня, ще паднете от смях. Неудобно ми е да питам даже.

Между другото, веднъж сънувах стомашно разстройство и на следващия ден ми се обади един познат с поръчка, дойдоха неочаквани пари. А тоя човек досега за преводи не ме беше търсил.

Снощи сънувах изключително окосмени и рунтави интимни части, направо ме беше срам да се погледна. А тази сутрин от една агенция получих запитване за 150 страници превод (такива идват по веднъж в годината, ако изобщо идват!), дано да го потвърдят, ще взема повече от месечната си заплата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #371 -: Април 16, 2014, 08:14:17 pm »
Имам да, но нямам време.  :)
Заспала си в съня. Легло. Тъмнина. :)
Вземи си отспи. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #372 -: Април 16, 2014, 08:15:05 pm »
Ако ви кажа какво съм сънувала снощи като фрагмент от съня, ще паднете от смях. Неудобно ми е да питам даже.

Между другото, веднъж сънувах стомашно разстройство и на следващия ден ми се обади един познат с поръчка, дойдоха неочаквани пари. А тоя човек досега за преводи не ме беше търсил.

Снощи сънувах изключително окосмени и рунтави интимни части, направо ме беше срам да се погледна. А тази сутрин от една агенция получих запитване за 150 страници превод (такива идват по веднъж в годината, ако изобщо идват!), дано да го потвърдят, ще взема повече от месечната си заплата.
Ако толкова ти е неудобно, може и на уше. ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #373 -: Април 16, 2014, 08:17:04 pm »
Радвам се, че се появи!  :)

Ами вече го описах в цитата, само се правя на ощипана мома.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #374 -: Април 16, 2014, 08:20:37 pm »
Радвам се, че се появи!  :)

Ами вече го описах в цитата, само се правя на ощипана мома.  :29:

Виж, при теб сработва тази обща символика.
Поняког,а вградените символи- представи са просто проекция, огледален образ на копнежите ни. :)