Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625903 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #375 -: Април 16, 2014, 08:23:28 pm »
Поняког,а вградените символи- представи са просто проекция, огледален образ на копнежите ни. :)

Искаш да кажеш, че този път може да се интерпретира буквално?
Хаха, идва средата на месеца.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #376 -: Април 16, 2014, 08:28:00 pm »
Искаш да кажеш, че този път може да се интерпретира буквално?
Хаха, идва средата на месеца.  ;D
Фекалиите, космите- дават плодородие, имане, много. В този смисъл казвам, че сработва при теб. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #377 -: Април 16, 2014, 08:29:26 pm »
Да, такива сънища при мен обикновено имат буквално проявление и много бързо, носят материални придобивки.

Сега се сетих за още един повтарящ се сън. Често сънувам как влизам в голяма университетска сграда, не познавам тоя вуз. И все обикалям, изкачвам стълби, търся някаква стая - много специална за мен, но не мога да разбера с какво е свързана. Обърквам се, влизам в стаи с други студентски групи и разбирам, че там не е за мен, че трябва да съм някъде другаде.
« Последна редакция: Април 16, 2014, 08:32:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #378 -: Април 18, 2014, 10:30:00 am »
Сънувах,че пътувам,постоянно-бях на спирката и сменях автобусите често.А те самите бяха бели на черни ивици.Последното,което помня от съня беше,че един кон ме нападна,но аз го отблъснах.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #379 -: Април 18, 2014, 02:34:47 pm »
Сънувах,че пътувам,постоянно-бях на спирката и сменях автобусите често.А те самите бяха бели на черни ивици.Последното,което помня от съня беше,че един кон ме нападна,но аз го отблъснах.
Може би в реалността се чудиш кой път да поемеш, търсиш идеалния вариант, но се убеждаваш, че такъв няма и заедно с бялото, трябва да приемаш и черната страна на живота, а отблъскването на коня показва, че ще успееш да се избавиш от някакъв товар, не ти е възможно да поемаш повече товар и от тоя род

Аз пък преди няколко дни пътувах насън непланирано във влак без билет, слизах в движение на малка селска гара, голям екшън, а накрая един бял кон откъде се взе, но се гушкаше в мен и дори ми облиза врата и лицето като куче, докато накрая ми писна от лигавенето и го прегърнах ха-ха

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #380 -: Април 18, 2014, 02:37:14 pm »
Благодаря за коментара,akruks. :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #381 -: Април 19, 2014, 01:57:46 pm »
Фекалиите, космите- дават плодородие, имане, много.

Без да изпадам в подробности,ще кажа,че снощи сънувах едно от двете,и то в огромни количества.Да се надявам да е на пари. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #382 -: Април 19, 2014, 02:00:59 pm »
Вие ако мислите, че след всяко подрискване в съня ми идват пари наготово!?  ;D Идва повече работа, напрежение, зор - парите са напълно заслужени, няма нищо паднало случайно от небето.  :29:

Сега работя по празниците, за следващите също имам работа - голяма поръчка, която трябва да се изпълни до 7 май. Хората празнуват, пътуват, отиват на пикник или на почивка, месят козунаци, а аз тракам по клавиатурата като замаяна.
« Последна редакция: Април 19, 2014, 02:03:32 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #383 -: Април 19, 2014, 02:07:27 pm »
Че кой е казал,че ги чакам наготово?Сама казваш,важното е работа да има,а после идва и техният ред. :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #384 -: Април 19, 2014, 02:09:29 pm »
нИ плачи, Лили, и аз съм така-точно на празниците се работи. Аз се шегувам, че само професионалистите работят така-за мое успокоение.  ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #385 -: Април 19, 2014, 02:42:32 pm »
Че кой е казал,че ги чакам наготово?:

Никой не е казал, аз се шегувах за фекалните сънища  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #386 -: Април 19, 2014, 02:44:53 pm »
 :012: Lilla,разкри ме какво съм сънувала.  :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #387 -: Април 21, 2014, 07:12:19 am »
Сънят ми този път беше свързан с детето-имаше проблеми със слуха(обаче не съм сигурна да ли не беше напълно глух или просто беше друг проблем).Бях заобиколена от много хора и ме съжаляваха-нещо,което много мразя-да имам проблем или да ме сполети нещастие и да ме съжаляват...ненавиждам го!

Предполагам,че може да е свързано с важни новини,които не съм разбрала на време?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #388 -: Април 22, 2014, 11:28:05 am »
Мунлайт- казаното от теб за съветите на хората към теб,и твоето отношение към желанието им да дават личното си мнение, за мен си е вид тълкуване на съня ти,просто посланието, си си го разгадала.
 Ти наистина отказваш да чуеш нещо,а може би детето ти също не те чува,кой знае може да е и на друго ниво това НЕразбиране,между вас,НЕчуване ...
 Да не е лесно да си майка,изискваща,обсебваща,какво да кажа ,за мен родителите са егоисти-не общоприетото  , че децата са такива...

 Ето нещо от поредицата сънища при мен тази вечер...
Ще сложа картинка,защото ,ей това видях в съня ми ...
« Последна редакция: Април 22, 2014, 11:30:00 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #389 -: Април 22, 2014, 12:24:50 pm »
Ти наистина отказваш да чуеш нещо,а може би детето ти също не те чува,кой знае може да е и на друго ниво това НЕразбиране,между вас,НЕчуване ...

 :72: Благодаря!

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."