Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625510 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #510 -: Май 14, 2014, 11:47:26 pm »
Enigma, възможно ли е да е подсказване за неоснователен страх/хипохондрия?
п.п.Не отхвърлям възможността да е буквален.
Страх имах, не за здраве, но хипохондрия, мисля че остана в миналото, ходя на лекар като няма накъде вече...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #511 -: Май 15, 2014, 10:05:13 am »
Преди психическия ми срив миналото лято, сънувах една косатка как е на път да ме изяде, но се събудиш. Тази нощ отново имах подобен сън-плувах в някакъв лабиринт, а под водата след мен плуваше косатка и искаше да ме изпапа (не знам защо точно косатка, тя е едно от любимите ми животни).
В следващият кошмар бях в някакви кални подземни тунели, имаше някакви страшни същества, но почти нищо не си спомням.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #512 -: Май 15, 2014, 12:19:51 pm »
Преди психическия ми срив миналото лято, сънувах една косатка как е на път да ме изяде, но се събудиш. Тази нощ отново имах подобен сън-плувах в някакъв лабиринт, а под водата след мен плуваше косатка и искаше да ме изпапа (не знам защо точно косатка, тя е едно от любимите ми животни).
В следващият кошмар бях в някакви кални подземни тунели, имаше някакви страшни същества, но почти нищо не си спомням.
тр Нептун съУ12 в 12д ти дава тези океански сънища
12д нали е свързан със скритите врагове и с подсъзнателното, може би се страхуваш неоснователно от нещо, приемаш за враг някой, който в действителност е приятел- Косатката не яде хора, нали е бозайник, а делфинът е синоним за най-добрият приятел на човека в морето/океана
Психическия срив миналото лято може да е провокиран от тр Сатурн в съвпад с Плутон у8 и Луна У4 в 7д, и в квадрат с Юпитер съУ12, а сега тр Сатурн се движи назад и в момента е в тригон с твоето Слънце У6 в 12д- помага ти да се изчистиш от миналото и да оздравееш

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #513 -: Май 15, 2014, 12:49:51 pm »
Преди психическия ми срив миналото лято, сънувах една косатка как е на път да ме изяде, но се събудиш. Тази нощ отново имах подобен сън-плувах в някакъв лабиринт, а под водата след мен плуваше косатка и искаше да ме изпапа (не знам защо точно косатка, тя е едно от любимите ми животни).
В следващият кошмар бях в някакви кални подземни тунели, имаше някакви страшни същества, но почти нищо не си спомням.

Лабиринти, подземни тунели, пещери и прочие са символ на твоето подсъзнание, а чудовищата са собствените ти страхове  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #514 -: Май 15, 2014, 12:55:34 pm »
  :engel016:  тъндър,как се озовах в твоя сън ...сигурно заради ФБ


*това с магиите ,никак не го разбирам,не че не искам да  се озова в класна стая с някой добър учител... ::)


По картите които съм ти теглила- виждам завръщане към щастието... ходил,ходил и намерил,само че това предприето ходене е като да  избягаш от нещо...
да тръгнеш от точка А,да обиколиш света,и се озовеш пак  в началото
 мда,или бързо изгаряне,или бавно изпичане... (някак ми излизат в главицата;  глупак-влюбени-светът)-разтеж,път, избори...
Оправданието-Всеки търси щастието.Цената(времето) сам я плаща .

мисля си друго-а как биха се тълкували картите в тоя ред:10чаши-6меча-*?...

******************************************************************
защо оставам с усещането,че картите отразяват  ,онова което ме занимава ,тревожи последните ми  6,7 месеца мен самата...

Мерси синие, надявах се твоята интерпетация да прочета, и сега като я прочетох май се поуспокоих малко ;д Рядко имам сънища, които толклова кристално да помня, принципно винаги все има нещо мъгляво, което трудно си спомням и не ги помня много време, с този не беше така.
Иначе обратната комбинация - 10 чашио 6 меча според мен зоначава, колкото и да те боли, да излезеш от зоната на кофморта - установеното щастие в търсене на нещо ново, вероятно духовен урок.  :)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #515 -: Май 15, 2014, 01:05:17 pm »
 :38: сеедно да съм си гледала на мен ...

И аз цял ден  мисля над един мой сън,от тази нощ.
И той започна с подгряване,и накрая изкристализира,и се чудя,чутото ''какво е''

Друго-сънувах  отново разговор с  жена,която отдавна не може да води смислен разговор,дори никакъв...А в съня тя говореше с мен...Приемам че е дошла в съня ми,защото само в съня ми тя може да  бъде както преди(здрав) и говорещ човек,знае че някой ще я чуе...
Този месец вече три пъти я сънувам,да идва при мен.
Май трябва да отида аз при нея

« Последна редакция: Май 15, 2014, 01:12:09 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #516 -: Май 15, 2014, 03:07:37 pm »
Косатката е хищник, наричана е "кит убиец". Като малка изпитвах огромно възхищение към тях и си мечтаех някой ден да ги видя на живо.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B0

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #517 -: Май 15, 2014, 09:00:35 pm »
Преди психическия ми срив миналото лято, сънувах една косатка как е на път да ме изяде, но се събудиш. Тази нощ отново имах подобен сън-плувах в някакъв лабиринт, а под водата след мен плуваше косатка и искаше да ме изпапа (не знам защо точно косатка, тя е едно от любимите ми животни).
В следващият кошмар бях в някакви кални подземни тунели, имаше някакви страшни същества, но почти нищо не си спомням.
Трябва да вземеш решение, но те заливат емоции, които пречат на рационалния подход.
Водата са емоциите, а лабиринтите- невъзможността да поемеш курс. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #518 -: Май 15, 2014, 09:03:17 pm »
Uran,а ти тълкуваш ли своите си сънища и доверяваш ли им се ,стана ми интересно?!?  :)
Понякога си знам, буквално, какво ми казват. Друг път- упорито отказвам да видя знаците още повече, ако не отговарят на щенията ми. :012: Като всички вас - чист субективизъм. :012:
« Последна редакция: Май 15, 2014, 09:24:50 pm от Uran »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #519 -: Май 15, 2014, 09:12:22 pm »
Понякога си знам, буквално, какво ми казват. Друг път- упорито отказвам да видя знаците още повече, ако не отговарят на щенията ми. :012: Като всички вас съм- чист субективизъм. :012:

А,при мен е направо неразбиризъм :57:

Цитат
упорито отказвам да видя знаците още повече, ако не отговарят на щенията ми. 

Венера Овен /Уран ,ха,ха и ти нямаше "късче земя" в натала ,нали?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #520 -: Май 15, 2014, 09:14:21 pm »
Нямам. Сал един Плутон, но не го броя. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #521 -: Май 15, 2014, 09:21:32 pm »
Нямам. Сал един Плутон, но не го броя. :)

И аз не броя в моята карта ,същият. :)
Затова ни е трудно да материализираме сънищата си ,но ти имаш силен Меркурий ,така че ,ако му "наредиш" ...Всичко "идващо " отнякъде трябва да има връзка със земята ,без значение какво и защо . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #522 -: Май 18, 2014, 08:39:37 pm »
Пфу, Уран е тук а аз скоро не съм сънувала нищо интересно :lol_hitting:
Страхотни са ти тълкуванията :)
Ако не нахалствам много и ти се занимава, какво означават сънищата, свързани с пътувания :017: Няма да описвам конкретен, те са често повтарящи се, с различни дестинации и транспорт :012:
И сънищата с летене, като политам обикновено при някаква опасност ::) Сега се сетих, при последният с летене, аха да ме хванат :012: помислих си в съня, че този път не мога да избягам  :-\
 :017: бягство от проблемите може би?

Пътуване и транспорт, макар и свързани, имат различни послания. Първото е свързано с познание, разчупване на рутината, търсене, нови хоризонти и т.н. Второто е социума. И тук сега е тънкитя момент- дали можеш да постигнеш първото като използваш второто, което е уж логично.
Наблюдавай се дали изпитваш известен дискомфорт в тези сънища и по отношение на какво.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #523 -: Май 19, 2014, 08:35:02 am »
Тази нощ и аз имах интересен сън, стори ми се символичен  :)

Тия дни от натоварване и преумора само дето не мръднах, а може и да съм мръднала малко, та вчера за пореден път си казах, но с много вложена емоция, колко ми е писнало всичко това и докога ще продължава...

Сънувах, че се намирам в сегашното си жилище, но стаите в него ставаха все по-тесни.  Посегнах да отварям или да затварям входната врата на апартамента и изведнъж стана нещо с ключалката, единият ключ се счупи вътре (според Юнг сънищата с ключ и ключалка имат сексуален оттенък, хаха  ;D). А и самата врата някак провисна, не можеше да се затвори. Изпаднах в паника какво ще правя, не мога да си затворя жилището - сега всеки, който иска, може да влезе. По едно време мернах съседа от долния етаж - незнайно защо в съня ми живееше в отсрещния апартамент. Предложи ми, ако не си намеря ключар, той да го ремонтира. Но не съседска услуга, а ми поиска пари. Аз си казах - "по-добре ключар, че тоя не се знае как ще свърши тая работа".

По-нататък видях, че другият ("по-важният") ключ е паднал някъде отвън и по-встрани. И се появи някакъв млад мъж - непознат, който или наскоро се беше настанил в някой от съседните апартаменти, или беше дошъл да гостува на някой. И незнайно защо хвана и отнесе ключа. Опита се да се измъкне тихомълком. Но за да си върна "ключа", се наложи да го заговоря и да го примамя да влезе в жилището, направо го придърпах с увещания да го "нахраня". Между другото, имаше доста жалък вид и явно имаше нужда от "хранене". Външно не го познавах, но когато го докоснах, енергията му ми се стори позната, сякаш го познавам отнякъде. Ключът стоеше в задния джоб на дънките му, но май се беше счупил наполовина, не си го спомням ясно... 





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #524 -: Май 19, 2014, 12:42:02 pm »
лила-пренасищане,и твърде голям контрол при теб.
всяко нещо си е на мястото,та дори и  наложено решение кой,и защо да е харесван от теб,и да бъде допускан...имала са ширина,но някак съкращяваш всичко,стесняваш...
не мога да обясна,но за теб понятие ''време'' ''граници'' така ми изпъкват на преден план...
нещо от миналото ти тежи на душицата-мъж,баща.
липсва ти просто ''липсата''

ама се изказах ::)

тази вече сънища да искаш от мен..
стълби,стълбища,хора,които не ме засягаха,а бях наблюдател на чужди животи,даже имах някаква длъжност освен това,да наглеждам,и да упътвам(сигурно закъсали,загубени човеци)-не знам,но беше нещо ново за мен,нова работа,дейнсот,длъжност...

преди време сънувах пирамида на ацтеки,но бях на земята.за разлика от този ми сън
сега  бях под вода.
отбелязвам*това аз под вода в сън,за втори път го сънувам.
спусках се във водата на долу.плувах,но като усещана да съм във вода,инък  не правих нищо с ръце и крака...просто се движех във водата бях във нея,бях на това място,а движението във вода е плуване...
та спускам се надуло по водата,и виждам пред мен каменни стълби,подредени,аз съм над тях,от страни на това стълбище ,други -по-големи каменни плочи...и изведнъж в съня си се усещам,че съм над  пирамида,дааа,си помислям-това е ацтецка пирамида
така се спускам и виждам всичко в детайли,виждам всяко стъпало,всеки камък,всяка дупка,дори и  пречупена слънчева светлина,която играе във водата,покрай мен...след това минах зад пирамидата..тя имаше и тъмна страна,там усещане за хлад,мрак,и си казвам''леле в тия дупки какви ли гадиники има,ако се появят ще ме уплашат''

големи екскурзии си правя в сънищата ми,не са обаче под влияние на нещо от деня-картинка,статия,филм...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;