Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625505 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #645 -: Юни 14, 2014, 10:22:05 pm »
Внимавай с думите. Контролирай емоциите си, за да не се налага да катериш скалите на трудните взаимоотношения. :)

 :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #646 -: Юни 14, 2014, 10:22:56 pm »
Аз пък преди няколко дена сънувах, че съм на морското дъно с една позната и какво да видим там, разни пръстени от злато,  малки златни яйца големи около 1 см, бях радостна като малко дете намерило съкровище. Започнахме да ги събираме, ама скришно да не ни види никой. После решихме да потърсим малко по-встрани и изведнъж се озовах в няаква стая с вода на пода до колената, имаше нещо като аквариуми във водата, но аз се бях качила не нещо не си спомням какво беше. И така свърши съня. Обаче най-голямо впечатление ми направиха златните яйца  :)
Възможно ли е да забременееш? :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Сънувах...
« Отговор #647 -: Юни 14, 2014, 10:27:00 pm »
 :012: Не, няма такава вероятност поне на този етап. Нямам взаимоотношения с мъже от доста време  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #648 -: Юни 14, 2014, 10:27:54 pm »
Сънувах,че куриерска фирма ми носи огрооомен пакет с розова панделка и картичка с поздрав за РД.Отворих го и беше пълен с релефна тоалетна хартия със щампи на Янецок ли е Янецук ли е с ексфолиант.Ядосах се,защото си бях поръчала антицелулитен пластир,хванах някво тежко гюле и размазах куриера.И се  събудих. ;D
Рени, ти ли очакваше бебе?  :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #649 -: Юни 14, 2014, 10:28:24 pm »
Днес сънувах, че отивам до магазина да си купя едни бисквити, които ми се ядат много от седмица на сам, но докато ги търсех из магазинските рафтове не ги намерих ...
Днес по този повод отидох да си ги купя (винаги, когато съм минавал ги е имало) но те наистина липсваха и си купих други, които в последствие не ми харесаха ... ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #650 -: Юни 14, 2014, 10:29:18 pm »
:012: Не, няма такава вероятност поне на този етап. Нямам взаимоотношения с мъже от доста време  :)
В такъв случай, просто, приятни емоции. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #651 -: Юни 14, 2014, 10:30:14 pm »
Днес сънувах, че отивам до магазина да си купя едни бисквити, които ми се ядат много от седмица на сам, но докато ги търсех из магазинските рафтове не ги намерих ...
Днес по този повод отидох да си ги купя (винаги, когато съм минавал ги е имало) но те наистина липсваха и си купих други, които в последствие не ми харесаха ... ;D
Решил си да сбъднеш съня. :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Сънувах...
« Отговор #652 -: Юни 14, 2014, 10:30:50 pm »
В такъв случай, просто, приятни емоции. :)

И на това съм доволна  ;) Благодаря, Уран  :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #653 -: Юни 14, 2014, 10:53:23 pm »
Днес сънувах, че отивам до магазина да си купя едни бисквити, които ми се ядат много от седмица на сам, но докато ги търсех из магазинските рафтове не ги намерих ...
Днес по този повод отидох да си ги купя (винаги, когато съм минавал ги е имало) но те наистина липсваха и си купих други, които в последствие не ми харесаха ... ;D

Хората са казали "Гладна кокошка просо сънува" - Гладния Азазел бисквити сънува.  :D :D :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #654 -: Юни 14, 2014, 11:04:02 pm »
Ами не съм Рени,ама от няколко бири забременявам,слагам по широчка рокля и хората от уважение ми правят път. ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #655 -: Юни 14, 2014, 11:12:08 pm »
..и сънуваш пакети с розови панделки

Тоалетната хартия, ми се струва, че е паразитно инфи, но ти ще кажеш.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #656 -: Юни 14, 2014, 11:52:35 pm »
Може и паразитно да е,а може и да изразява разочарование,вид гавра от нещо.Сигурно е без значение.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #657 -: Юни 15, 2014, 01:11:36 am »
Хората са казали "Гладна кокошка просо сънува" - Гладния Азазел бисквити сънува.  :D :D :D
Обаче като ги докарат пак, ще си ги купя и наведнъж ще ги изям!  :97: :93:
Аз отивам да сънувам!  :bedtime2: Лека нощ ви желая.  :)
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 01:14:33 am от AzaZaeL »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #658 -: Юни 15, 2014, 08:12:32 am »
Благодаря ти, Уран, за тълкуването  :38:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #659 -: Юни 15, 2014, 10:38:45 am »
Сънувах, че си карам колело и искам да мина през едно препятствие, продължавайки да си карам през него - без да спирам. И минавайки през него предната гума се изправи, а задната остана във въздуха и аз заедно с колелото останах надолу с главата. ;D Успях да запазя равновесие и да не си строша главата.

В друг сън сунувах, че учителката ми пише отсъствие без причина и аз после я срещам в един магазин и и казвам, че ще направя оплакване от нея. Оказа се, че съм се припознал и това е един мой съученик от бившия ми клас!  :-\  :012: :012: :012:
Май от последния сън личи нервното ми напрежение последните дни ...
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 10:41:09 am от AzaZaeL »