Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625295 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #690 -: Юни 25, 2014, 01:27:08 pm »
да, разбирам те, имам я натално тази опозиция - мерк.-уран. понякога получвам информация свише ::) често чрез сънища.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #691 -: Юни 27, 2014, 04:12:33 pm »
Сънувах, как виждам змия и реших да я убия с една тояга. Направих я на няколко част и бях оставил малко от главата й, но тя продължи да се движи и започна да яде частите от мъртвата си опашка. Аз продължих да я удрям, но тя се скри и изчезна. Тя змията беше доста дълга и не успя да си изяде всичката опашка затова взех и остатъците и започнах да ги режа на дъска - като луканка  :043: :043: ... Реших наистина да опитам от месото (сурово) защото в съня ми точно на луканка мязаше, опитах я и ми хареса ... После реших, че ми е гнусно и я изплюх!  :043: :043:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #692 -: Юни 27, 2014, 04:16:28 pm »
Сънувах как намирам някъде телефонен номер на Папи!  :043:
И аз решавам да й звънна, за да разбера как и звучи гласа и същевременно да си мълча дебилно, забавлявайки се.  :72:
Чух женски глас на средна възраст да ми повтаря ало, ало ... и аз не промецах.  :012: После обаче осъзнах, че не съм затворил телефона ... Като затворих осъзнах, че телефона на Папи е с импулси и съм си направил огромна сметка.  :043:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #693 -: Юни 28, 2014, 01:26:27 pm »
Сънувах, че се снимам пред слънчогледи, но тези слънчогледи бяха гигантски - като много високи дървета  :017:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #694 -: Юни 28, 2014, 01:39:02 pm »
Сънувах земетресение,което беше почти разрушило блока ни.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #695 -: Юни 28, 2014, 09:15:04 pm »
Сънувах, че се снимам пред слънчогледи, но тези слънчогледи бяха гигантски - като много високи дървета  :017:
ще ти се случи нещо  радостно, което ще запомниш завинаги.

възможно е да си в етап, в който чувстваш, че животът ти е хубав и пълноценен и искаш нещата да си останат така, както са сега.

а чичко фройд би ти казал, че си се концентрирала върху собствената си личност и собствените преживявания, заради това не обръщаш достатъчно внимание на партньора си;)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #696 -: Юни 28, 2014, 09:32:08 pm »
Сънувах земетресение,което беше почти разрушило блока ни.
не си достатъчно смела и уверена , но ще се случи нещо неочаквано, което ще ти върне вярата в себе си. а може би ти сама трябва да направиш нещо по въпроса за самоувереността.
предстоят ти промени, които доброволно не би направила, поради страх от новото и неизвестното, промените ще разрушат комфорта ти, но  ще натрупаш опит и ще разбереш на какво всъщност си способна.

хората често сънуват земетресение, когато са тревожни, потискат гняв, агресия, чувство за вина и сексуална неудовлетвореност, потребност от нови сексуални преживявания.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #697 -: Юни 29, 2014, 12:24:23 am »
ще ти се случи нещо  радостно, което ще запомниш завинаги.

възможно е да си в етап, в който чувстваш, че животът ти е хубав и пълноценен и искаш нещата да си останат така, както са сега.

а чичко фройд би ти казал, че си се концентрирала върху собствената си личност и собствените преживявания, заради това не обръщаш достатъчно внимание на партньора си;)
Благодаря ти  :58:
Забравих да спомена, че партныорът ми ме снимаше пред слънчогледите в съня, а аз му казах да се отдалечи, защото са твърде високи и няма да попаднат в кадър.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #698 -: Юни 29, 2014, 07:40:58 am »
Нереална, :38: .
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #699 -: Юни 29, 2014, 08:02:14 am »
Благодаря ти  :58:
Забравих да спомена, че партныорът ми ме снимаше пред слънчогледите в съня, а аз му казах да се отдалечи, защото са твърде високи и няма да попаднат в кадър.
тази "дребна" подробност променя тълкуванието  :)

предполагам, че искаш партньорът ти да те види в друга светлина, да забележи и оцени някои твои качества. но в същото време дали ти сама не позволяваш това да се случи, като създаваш  дистанция между вас ...
в събитиен план - може да имате разговор, в който ще обсъждате отношенията си и бъдещето ви заедно.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #700 -: Юни 29, 2014, 02:35:55 pm »
От няколко дни ( нощи) и аз само със странни сънища. Тази нощ сънубах един мой познат. Бяхме с много други хора в няква непозната къща, някъде в природата, после в град. И той казва, че вуйчо му е починал и започва да плаче.Аз се опитвам да го успокоя, но не знам какво е станало, защото не съм го виждала дълго време ( в съня). В действителност не знам да има вуйчо.

А преди няколко нощи моя приятелка, която ни съобщава, че е бременна. Но бременността е изненадваща и непланувана и тя се чуди аккво да прави. В действителснот се мести след месец да живее с приятеля си. Направо пророчески ми изглеждат тия сънища.  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #701 -: Юни 29, 2014, 08:24:47 pm »
тази "дребна" подробност променя тълкуванието  :)

предполагам, че искаш партньорът ти да те види в друга светлина, да забележи и оцени някои твои качества. но в същото време дали ти сама не позволяваш това да се случи, като създаваш  дистанция между вас ...
в събитиен план - може да имате разговор, в който ще обсъждате отношенията си и бъдещето ви заедно.
Благодаря за тълкуването, така е както си го написала  :-*
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #702 -: Юни 29, 2014, 10:38:46 pm »
Здравейте, сънувах странен сън, който не мога да си обясня точно и имам нужда от малко помощ. Ще ви бъда много благодарна! Сънувах лястовичка, на която си мислех че крилото й е повредено или счупино по някакъв начин, защото не можеше да лети. Всеки път щом я хвърлях да полети, тя падаше на земята, след като я вземех в ръце тя изпърхваше на рамото ми и сгушваше при врата ми. Усещах неописуемо силна любов, която стуеше от нея специално към мен и как не иска да се разделяме. Накрая започнах да се чудя дали изобщо й има нещо или просто иска да сме заедно!
бети, мисля че сънят ти подсказва проява на неоснователен песимизъм по отношение на любовта.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #703 -: Юни 30, 2014, 09:17:53 pm »
Ако ви кажа какво безумие съм сънувала снощи и как се е сбъднала символикта, сигурно няма да повярвате.  ;D

Сънувах, че ме преследва някакъв мъж - сериен убиец, за който се знаеше, че прави от жертвите си салам. С все сили тичах и търсех къде да се скрия - не исках да ме сполети същата участ!

Днес беше първият ми работен ден след отпуска и колегата ми съобщи, че фирмата ни може да премине към друг собственик - човек, който се занимава с животновъдство и има предприятие за производство на кол****.

В съня непознат мъж ме преследваше и искаше да ме направи на салам! Ще имаме нов шеф - производител на кол****!  :043:

ПП. Не мога да разбера защо се цензурира думата кол-бас? Аааа, сега зацепих - защото завършва на б-аси!  ;D

« Последна редакция: Юни 30, 2014, 09:19:55 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #704 -: Юни 30, 2014, 09:36:49 pm »
Ааа, не, хич не ме привлича колбасарят!  :57:

Сънят може и да изглежда фройдистски, но се е сбъднал символично още на следващия ден.  ;D

Ама като ти чета съня, за който си споделила по-горе, моят ряпа да яде!  :043:
« Последна редакция: Юни 30, 2014, 09:38:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui