Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625460 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #75 -: Юли 21, 2013, 02:55:04 pm »
Не мога да си спомня целия съм от снощи за съжаление , но има един момент, който си спомням отчетливо. Намирам се в някакъв много голям и фенси магазин, такъв като дизайнерски на няколко етажа и гледам три обувки( бяха наредени пред мен, а аз трябваше все едно да избера едната) . Обувките не бяха в  чифт, а само по една . Всички бяха на ток, много оригинални и елегантни, черни. Бяха от различни марки и някаква жена ми каза, че трябва да избера една точно определена марка и се сещам, че беше последната обувка. После я занесох на касата ( само нея) и касиерката ми каза, че трябва да я разчупя малко ( понеже била по-твърда) , да скрия марката ( нз това защо) и че тази обувка била много специлана заради тока. Токът беше метален и леко издаден назад, доста висок. Та, какво изобщо може да означава това  ::) , освен, че съм фен на обувки в реалността  ;D ;D ( но не изпадам изобщо в такива крайности, нито пък робувам на марки и тн)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #76 -: Юли 21, 2013, 03:12:39 pm »
Не мога да си спомня целия съм от снощи за съжаление , но има един момент, който си спомням отчетливо. Намирам се в някакъв много голям и фенси магазин, такъв като дизайнерски на няколко етажа и гледам три обувки( бяха наредени пред мен, а аз трябваше все едно да избера едната) . Обувките не бяха в  чифт, а само по една . Всички бяха на ток, много оригинални и елегантни, черни. Бяха от различни марки и някаква жена ми каза, че трябва да избера една точно определена марка и се сещам, че беше последната обувка. После я занесох на касата ( само нея) и касиерката ми каза, че трябва да я разчупя малко ( понеже била по-твърда) , да скрия марката ( нз това защо) и че тази обувка била много специлана заради тока. Токът беше метален и леко издаден назад, доста висок. Та, какво изобщо може да означава това  ::) , освен, че съм фен на обувки в реалността  ;D ;D ( но не изпадам изобщо в такива крайности, нито пък робувам на марки и тн)
Tи все още учиш, нали? Вероятно ще трябва да избираш посока, в която да се развиваш и ще трябва да внимаваш със съветите получени от хора с непроверено мнение. Тока на обувката го разглеждам като възможност за издигане, добър старт, статус, контакти. Това, че обувките не са в чифт, а по една- решението е твое и е време да поемеш отговорност. "Марките"- ако говорим за работа във фирма- не се полъгвай по фалшивия блясък. Добре ще е да прецениш като как би стояла дългосрочно на това място и какво би получила като знания и опит.
За мен сънят ти е свързан с професионалната/социалната ти реализация. :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #77 -: Юли 21, 2013, 05:05:41 pm »
Цитат
Tи все още учиш, нали? Вероятно ще трябва да избираш посока, в която да се развиваш и ще трябва да внимаваш със съветите получени от хора с непроверено мнение. Тока на обувката го разглеждам като възможност за издигане, добър старт, статус, контакти. Това, че обувките не са в чифт, а по една- решението е твое и е време да поемеш отговорност. "Марките"- ако говорим за работа във фирма- не се полъгвай по фалшивия блясък. Добре ще е да прецениш като как би стояла дългосрочно на това място и какво би получила като знания и опит.
За мен сънят ти е свързан с професионалната/социалната ти реализация. :)


Благодаря много за тълкуването, Uran.  :) Периодът на изпити и лекции за щастие вече го минах  :). завърших септември миналата година, ( най-накрая)  :), поради факта, че беше следването в чужбина и се налагаше да работя  доста паралелно, ми се удължиха годинкте... та сега не ми се мисли за започване на друго  под каквато и да е форма. Иначе си много права за реализацията. При мен е така, че браншът , който съм си избрала е съставен изключително много от връзки и имена, един вид има много натегачи и всичко зависи от името, марката и тн. А мен това ме дразни, защото съм човек, който винаги се оповава на качества и професионализъм, а не кой на кого е какъв, кой с кого имал нещо, че да се издигне и тн. Та и представите ми бяха по-идеалиситчни, някак си  :) В момента работя, но  се води стаж ( 6 месеца), при хора, които са име в тази сфера. Но като гледам за какво става върпос и там.. та  съм започнала от няколко месеца с мисли за преорентация. Разбрах, че това което го искам, ще стане много трудно ( което в никакъв случай не ме отказва), но ще си следвам моите принципи и ако стане-стане. Ако не-здраве да е . Та ,засга търся по-комерсиланата сфера на преорентация и се чудя кое от всички неща, които ми идват на ума са най-ок и ми пасват. И тези решения, както и почти всички други предишни, искам да ги звема сама, въпреки съветите на другите хора около мен. Но дано да е изкачване де, след толкова блъскане  :), пък и сега юпитер ще ми тригонира и секстил-ира доста планети и точки, а той натално ми е уж добре поставен , та ще видим...
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #78 -: Юли 25, 2013, 12:20:37 pm »
Моите глупости край нямат  ;D

Сънувам, че стоя на брега на морето. Времето е хладно, облачно и мрачно. Вълните са големи. Вперила съм поглед в тях. В този момент се появяват косатки, близо са до брега. Показват се над вълните. Възхищавах им се и едновременно с това се страхувах от тях. Бяха на метри от мен. И в този момент огромните вълни ме заляха и морето ме прибра в себе си, засмука ме. Знаех, че няма да ме пусне да изляза и огромните косатки ще ме изядат... И тогава се събудих.
Преди да се озова на брега, в съня ми имаше някаква гола жена, но този момент не го помня.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #79 -: Юли 26, 2013, 11:00:11 pm »
Участие, заедно с други момичета в някакъв кастинг, интервю, разговор, където оценяващите или тези, с които ще се срещам са някакви авторитетни хора. Подготвям се за срещата. Основното, за което се сещам е че си слагам парфюм и вземам кутия за гримове. Но не използвам гримовете, защото се колебая и решавам да не го правя. След това обаче не мога да затворя кутията за гримове. Оглеждам се наоколо да видя нещо, което да мога да сложа на капака на кутията и съзирам някакви дебели книги. Вземам една, но е потънала в прах и я оставям.  Момичетата стават готови и отиват на срещата,  а аз се "боря" с кутията за гримове и съм изнервена, че все още не мога да отида на разговор с тези хора. Някакъв мъж, който се намира в стаята се опитва да ми помогне да я затворя. Не се получава, механизмът не прещраква и кутията се отваря. Виждам, че от кутията стърчи листче извън нея - сгъвам го и затварям кутията.

 Искаш да се опреш на реално можене, информираност, знания, а не на визуални ефекти. Тези, които гледат по- лежерно на нещата са с едни гърди пред теб. Парфюмът може да символизира и определени недоразумения.
Листчето-  известно доверие на шефовете към теб. ;) :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #80 -: Юли 26, 2013, 11:02:04 pm »
Моите глупости край нямат  ;D

Сънувам, че стоя на брега на морето. Времето е хладно, облачно и мрачно. Вълните са големи. Вперила съм поглед в тях. В този момент се появяват косатки, близо са до брега. Показват се над вълните. Възхищавах им се и едновременно с това се страхувах от тях. Бяха на метри от мен. И в този момент огромните вълни ме заляха и морето ме прибра в себе си, засмука ме. Знаех, че няма да ме пусне да изляза и огромните косатки ще ме изядат... И тогава се събудих.
Преди да се озова на брега, в съня ми имаше някаква гола жена, но този момент не го помня.
Предстоят ти емоционални събития.  Ше се съвземеш от тях- излизаш на брега обратно.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #81 -: Август 01, 2013, 11:14:11 pm »
Предстоят ти емоционални събития.  Ше се съвземеш от тях- излизаш на брега обратно.

Събудих се преди да бъда изядена  ;D

Иначе си право в десетката  :P
Интересно, че в момента на събитията нямам никакви точни аспекти освен точен квадрат на тр. Лилит към нат. Меркурий. Явно съм достигнала предела на търпимост и преди две вечери получих някаква криза. Помислих, че е инфаркт. Беше кошмарно  :) Оказа се, че е нервен срив и някаква паническо разстройство, продължи няколко часа. Дано да не се повтаря повече, че беше много страшно  :) Пълнолунието този месец ще точно на К12 та ще видим, само и това ми липсва-да полудея  ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #82 -: Август 01, 2013, 11:59:18 pm »
Някакви тежки транзити към Слънце или у8?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #83 -: Август 02, 2013, 07:47:16 am »
Някакви тежки транзити към Слънце или у8?

тр.Сатурн е в съвпад с Плутон У8 и Луната У4/5 (Лунно затъмнение април месец беше там)  :) От както се случи това онзи ден, се преструвам, че съм добре, ама знам, че не съм и умирам от страх да не се влоша. Имам натрапчиви и параноични мисли за смъртта и какво ли още не. На моменти си мисля, че съм се съвзела и в следващия момент пак изгубвам контрол и се сривам. За сега успявам да го прикривам пред хората и близките, но не знам какво да правя, не искам да полудея  :)

Последния месец си повтарях, че тежкото мина и няма на къде да стане по зле, че нещата ще се оправят, ама ето, че има. От седмици повтарям на всички, които ме използват за кошче за душевни отпадъци, да спрат, че не мога да понеса и грам повече напрежение, но никой не ме чуваше :) Ако се разплача сигурно ще наводня света, искам някой да ме прегърне, а няма кой, защото всички са до мен само, когато се нуждаят. Имам нужда от опора, а нямам такава.

Извинявайте, че пак на вас се оплаквам, ама няма на кой друг да споделя :)

 

« Последна редакция: Август 02, 2013, 07:55:39 am от Satin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #84 -: Август 03, 2013, 12:04:44 am »
Някакви тежки транзити към Слънце или у8?

тр.Сатурн е в съвпад с Плутон У8 и Луната У4/5 (Лунно затъмнение април месец беше там)  :) От както се случи това онзи ден, се преструвам, че съм добре, ама знам, че не съм и умирам от страх да не се влоша. Имам натрапчиви и параноични мисли за смъртта и какво ли още не. На моменти си мисля, че съм се съвзела и в следващия момент пак изгубвам контрол и се сривам. За сега успявам да го прикривам пред хората и близките, но не знам какво да правя, не искам да полудея  :)

Последния месец си повтарях, че тежкото мина и няма на къде да стане по зле, че нещата ще се оправят, ама ето, че има. От седмици повтарям на всички, които ме използват за кошче за душевни отпадъци, да спрат, че не мога да понеса и грам повече напрежение, но никой не ме чуваше :) Ако се разплача сигурно ще наводня света, искам някой да ме прегърне, а няма кой, защото всички са до мен само, когато се нуждаят. Имам нужда от опора, а нямам такава.

Извинявайте, че пак на вас се оплаквам, ама няма на кой друг да споделя :)

Рибите ,няма как да ни "прегърнат" защото ние самите не знаем, дали наистина имаме нужда от прегръдка или просто "кутия за бонбони" например ,която да предаде форма на ...всичко ,което чувстваме (знаем ). :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #85 -: Август 16, 2013, 10:42:59 am »
сънувах, че падам от стълби, тъкмо гледах, че са около 6 етажа и някак се върнах в началната позиция...
после отиваме в къщи с колежка, която ще спи у нас, аз си нося някакво винце :) и полагам огромни усилия да си го скрия в дамската чанта да е само за мен... 8)
« Последна редакция: Август 16, 2013, 10:44:51 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #86 -: Август 16, 2013, 11:22:36 am »
Гледай да не постъпиш некоректно в деловите отношения

Да знаете, че ако сънувате непознато дете - удавено, не е на хубаво

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #87 -: Август 21, 2013, 03:01:28 pm »
Това пък в една вечер-2 змийски съня не ми се беше случвало
Първата за малко да не я видя, беше в подземен тунел, тръгна към мен, аз избягах нагоре по едни аварийни стълби
Втората изяде някаква малка мишка, аз я настъпах, ама понеже беше преяла, не можах да я сплескам, та се наложи гаджето да дойде да й размаже главата

Брей, много приятелки имам, много нещо

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #88 -: Август 21, 2013, 08:19:02 pm »
Това пък в една вечер-2 змийски съня не ми се беше случвало
Първата за малко да не я видя, беше в подземен тунел, тръгна към мен, аз избягах нагоре по едни аварийни стълби
Втората изяде някаква малка мишка, аз я настъпах, ама понеже беше преяла, не можах да я сплескам, та се наложи гаджето да дойде да й размаже главата

Брей, много приятелки имам, много нещо

 :D :DСъвсем сериозно, внимавай, още повече, че сънят подсказва да са с влияние, по- добра позиция, със съюзници и т.н. , въпросните змии. Ще трябва да сбираш чета, за да противодействаш. :D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #89 -: Август 21, 2013, 08:46:05 pm »
Мерси, Уранчо :)

Като ви свирна-бързо да дойдете :))