Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624882 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #750 -: Юли 11, 2014, 02:47:03 pm »
Благодаря, Драконче  :).
То при толкова много планети във фиксирани знаци, както е при мен, само един катаклизъм може да ме принуди да се размърдам. Все пак, Меркурий ми е в Овен - предполагам като премине Уран оттам, ще последват и промени в начина на мислене / действия. Но има още 10 гр. до съвпада, далече е.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #751 -: Юли 11, 2014, 03:10:58 pm »
Танче,приготви си мента,глог и валериан.  :012: :08:
Няма да е леко.Аз съм складирала едно шише да има за зор заман,че чакам светкавизите да се извият всеки момент-няма да е лесно. :012:
И при теб ли предстои този съвпад  :012:? Тъкмо ще разказваш, да се подготвя психически  :012:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #752 -: Юли 11, 2014, 07:22:29 pm »
Сънувах братовчедка ми, с която сме скарани от две години, че е родила от мъжа, с който се е събрала, нейната майка ми каза и аз пипах плоския корем на братовчедката и гласно се чудих, че въобще не личи да е раждала, а тя не ми обърна внимание и не пожела да поговорим, като я питах как е и дали е щастлива с този мъж... Тя наскоро погреба мъжа си, с който бяха разведени и има 21г дъщеря от него, самата братовчедка тази година навърши 48г- какво ли би означавал този сън? Дали ще ме потърси за нещо, че аз и да искам, не им знам новия апартамент къде се намира, нито им имам телефоните, но тя ми има телефона, знае ми фейса и всичко останало...

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #753 -: Юли 13, 2014, 08:39:00 am »
Сънувах, че живея в Щатите от много години. Там съм с почти същите хора, с които и тук. Но се появява някакъв проблем и тръгваме с кораб за Европа. Като част от хората смятат да емигрират на друго място и скачат от кораба край бреговете на Италия. И аз скачам от кораба, въпреки, че няма да емигрирам, а смятам да се връщам в Щатите. След това един друг познат ни чака на брега и минаваме през някаква дупка в оградата. Странно беше, че и някаква охрана, тип гранична полиция, имаше, която всъщност ни помагаше.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #754 -: Юли 13, 2014, 09:25:27 am »
Последните седмици все сънувам починалите ми баба и татко.
Нищо не ми казват,нямам разговор с тях...просто присъстват.
Какво би могло да значи?

А другата част от съня бе,че пътувам в асансьор нагоре.
« Последна редакция: Юли 13, 2014, 09:31:13 am от Babyblue »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #755 -: Юли 13, 2014, 09:49:42 am »
Последните седмици все сънувам починалите ми баба и татко.
Нищо не ми казват,нямам разговор с тях...просто присъстват.
Какво би могло да значи?

А другата част от съня бе,че пътувам в асансьор нагоре.

Подкрепа и успех.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #756 -: Юли 13, 2014, 09:54:01 am »
Сънувах, че живея в Щатите от много години. Там съм с почти същите хора, с които и тук. Но се появява някакъв проблем и тръгваме с кораб за Европа. Като част от хората смятат да емигрират на друго място и скачат от кораба край бреговете на Италия. И аз скачам от кораба, въпреки, че няма да емигрирам, а смятам да се връщам в Щатите. След това един друг познат ни чака на брега и минаваме през някаква дупка в оградата. Странно беше, че и някаква охрана, тип гранична полиция, имаше, която всъщност ни помагаше.

Ревизирай спонтанните решения. Възможно е да има и леки обърквания в плановете ти, които да произтичат от решенията на други хора.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #757 -: Юли 13, 2014, 09:55:56 am »
Сънувах братовчедка ми, с която сме скарани от две години, че е родила от мъжа, с който се е събрала, нейната майка ми каза и аз пипах плоския корем на братовчедката и гласно се чудих, че въобще не личи да е раждала, а тя не ми обърна внимание и не пожела да поговорим, като я питах как е и дали е щастлива с този мъж... Тя наскоро погреба мъжа си, с който бяха разведени и има 21г дъщеря от него, самата братовчедка тази година навърши 48г- какво ли би означавал този сън? Дали ще ме потърси за нещо, че аз и да искам, не им знам новия апартамент къде се намира, нито им имам телефоните, но тя ми има телефона, знае ми фейса и всичко останало...
Проблеми и разрешаването им.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #758 -: Юли 13, 2014, 01:31:51 pm »
Проблеми и разрешаването им.
Благодаря, Уранче!

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #759 -: Юли 13, 2014, 05:18:52 pm »
не съм сигурна дали  съм споделила с вас един сън ,преди месец...
но го бях сложила в графа-предсказателен

и се прояви...
ще разкажа съня на кратко

сънувах че  бързам,ходех по улица която води до автогара(вече я няма тази автогара,както и павилиона)
та стигнах до павилион,имаше хора,и там  се гласеше погребение,чакахме  ковчега  на мъртвеца.
казаха че е на баба..-тук имам едно усещане-взирах се,взирах се,като повтарящо взиране(съзнателно ли е що),за миг от секунда,до като  видя,докато видя лицето....но това е  извън съня,усещането...
та погледнах кой е в него...не беше баба...видях мъж,мой роднина...
онзи ден  същия човек почина,месец месец и нещо след съня...

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #760 -: Юли 13, 2014, 06:22:54 pm »
Ревизирай спонтанните решения. Възможно е да има и леки обърквания в плановете ти, които да произтичат от решенията на други хора.

Благодаря, Уранче! Пропуснах да отбележа, че изоставих и едни хора в Щатите, явно от там идва промяната в плановете. В реалният живот аз не искам да контактувам с тях, но явно няма да стане. А със спонатнните решения, ще е трудно с тая овенска Луна ;)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #761 -: Юли 13, 2014, 06:48:55 pm »
Тази сутрин сънувах, че намирам кучето си мъртво в банята. Събудих се веднага след като го взех на ръце. Интересно, че изпитах потрес, не и мъка, а реално сигурно ще орева орталъка за него...


Днес по обед водихме кучо на ветеринар да му стискат дупето иначе нищо му няма. Обаче знам, че кучето се свързва с приятели. Вчера обаче късно следобед научих, че чичото на бившия е болен от рак на белите дробове и вече е много зле. С тяхното семейство се имаме много. Те казват, че може и да съм се развела с роднината им, но с тях не съм се развеждала  :57:.

Още се чудя какво може означава сънят...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #762 -: Юли 13, 2014, 10:29:59 pm »
Подкрепа и успех.
И аз ти благодаря. Дай Боже!

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #763 -: Юли 14, 2014, 11:17:50 am »
Какъв уранов кошмар имах  ;D

Помня му само края- бях в къщи (различно от реалното), намирам някакви ябълки в някакъв шкаф и говоря нещо с майка ми. И изведнъж апартамента се преобразява, става мръсен и гаден. Отивам си в стаята и изведнъж, започва да се разлага тавана и да пада гнусна мръсотия от него на огромни парчета. Тръгнах да свалям по-големите да не паднат на главата на някой и виках майка ми, която не ме чува. Падат крушките от лампата и се чупят по земята, краката са ми набодени със стъкла. Щом хващам лампата, тя се разпада и в ръката ми се озовават оголени жици, хваща ме тока. Опитвам се да ги пусна но не мога, опитвам се да извикам за помощ, но и това не мога и усещам как цялото електричество минава през мен, а сърцето ми бавно спира. Точно преди да умра се събудих.
Здравей  :)
Ще се опитам да анализирам съня ти, макар че хич ме няма в тази тема и много не ми вярвай  :d030:
Според Юнг, къщата е символ на собствената ни персоналност и разкрива различни аспекти от личността. Интересно е, че след като намираш ябълките, апартамента се преобразява. Ябълките, за мен са еротичен символ ( аналогия с мита за Адам и Ева / изкушение ). Покривът го свързвам с главата - интелект / логика. Дали към момента имаш някакви противоречия разум / чувства, логика / емоция? Дали няма подтиснати чувства за сметка на доминираща рационалност?
Лампата, като източник на светлина, също я свързвам с рационалното / а нощта, Луната - с подсъзнанието /. Искаш да се хванеш за нея, но тя се чупи - вече не върши работа и ти умираш. Според мен, това е символична смърт на определени мисловни модели / стереотипи, които се нуждаят от промяна / пренагласа.
Възможно е и да се влюбиш / отдадеш на изкушението - тогава логиката е излишна  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #764 -: Юли 14, 2014, 11:58:06 am »
В деня на пълнолунието сънувах, че придружавам майка ми в някаква институция. Беше досадно и излязох, Видях колеги с децата им. Едното хлапе взе да ми бърка в чантата, деликатно му намекнах да не прави така. То продължаваше и аз извадих ярко червило, намазах се и му "праснах" целувка по бузата, надявайки се да го притесня. Обърнах се да видя за майка ми, тъкмо излиза от сградата и слиза по 3 стъпала с високи елегантни кафяви обувки. Докато си помисля, че ще падне, защото глезените й са тооолкова тънки, така и стана. Без връзка -нататък пак двете се движим покрай шосе, едната лента е затворена и е тясно. Видях как приближава кола и ще ни блъсне, дори усетих удара, но някак автомобилът беше "безплътен", мина през мен и-ние си продължихме. После имаше подобна ситуация със стълби надолу, в един момент свършваха, ние си материализирахме някакви въжета и се спуснахме. Основното чувство беше на грижа и тревога за нея, знаех, че е болна и слаба без придружител.