Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624890 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #765 -: Юли 14, 2014, 12:02:04 pm »
Снощи и аз сънувах едни глупости  :57:
Бях на върха на една много висока планина и там имаше гробове на няколко младежи. С мен имаше екскурзовод, който ми каза - "а сега, виж паметника". Обърнах се и видях огромна статуя на мъж, сочещ среден пръст. Имаше надпис - "това е от нас за вас  :57:".

Никаква логика не намирам в този сън  :lol_hitting:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #766 -: Юли 14, 2014, 01:51:42 pm »
Обърнах се и видях огромна статуя на мъж, сочещ среден пръст. Имаше надпис - "това е от нас за вас  :57:".

Хахаха, много шантав сън! А надписът направо цепи мрака.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #767 -: Юли 14, 2014, 01:58:39 pm »
Хахаха, много шантав сън! А надписът направо цепи мрака.  :043:
Особено на фона на гробището  :012:. Това ще да е от транзита на Плутон - някакъв извратен черен хумор  :d030:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #768 -: Юли 14, 2014, 06:44:36 pm »
Сънувах, че съм се върнал няколко години назад в миналото и ям ягоди в апартамента - смисъл късам си ги направо ... ;D Мислех да ги полея след като се наям. :D
Сестра ми беше на 3 годинки със странни очи ... приличаше малко на извънземно, а докато бях в апартамента ми беше много неприятно и имах чувствах, че се задушавам. Накарах майка ми да излезнем навън и ми олекна. На пътя срещнах супер Марио и много измислени от въображението ми същества. Имаше и едно създание със 100 очи ... :D
Май много спах тази нощ ... помня, че съня беше много дълъг, но не помня доста от нещата.

Днес майка ми с малките ми брат и сестра се прибират вкъщи след две седмици отсъствие. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #769 -: Юли 14, 2014, 08:43:19 pm »
Ако беше друг човек, щях да кажа, че ще се влюбиш
Ама при теб, Азазел, сънищата са специални :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #770 -: Юли 15, 2014, 01:01:59 pm »
Сънувах, че някакво момиче, с което в реалността сме само далечни познати, ме кани на рождения си ден. И аз отначало нямах какво да й подаря и сложих в една моя любима кутийка всичките ми колоди карти и всичките ми лакове за нокти и други принадлежности за грижа за ноктите. После майка ми й купи още нещо, и аз й купих още нещо и въпреки всичко, и подарих всичките тези мои неща. Взех си (пред нея!!!) само един матов лак, който даже реално нямам.  :012: :012: :012: После супер много ми се сви сърцето за тези неща и се чудех защо съм ги подарила като съм набавила друг подарък. Имаше го и притеснението как така подарявам неща втора ръка, но тъгата по загубените вещи беше по-голяма. И като се събудих, също ми беше криво и трябваше даже да се успокоявам, че всичко е само сън, че е само КОШМАР и нещата са си при мен, хахахах.  :012: :012: :012: Какво може да значи този сън?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #771 -: Юли 15, 2014, 05:34:39 pm »
Според мен-че се вкопчваш в неправилните неща
А може да значи, че трябва езотерично да си починеш

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #772 -: Юли 15, 2014, 06:24:26 pm »
Напоследък верно ме преследват едни фикс идеи и не ме пускат и съм решила някои неща на всяка цена да станат по определен начин. Трябва да помисля повече ако не така, какво трябва да направя. Благодаря ти Папи, даваш насока, в която определено ще си насоча разсъжденията за доразвиване.  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #773 -: Юли 17, 2014, 06:45:57 am »
Сънувах змия-минах покрай нея и нищо не  ми направи.Но като я подминах се сви на кълбо и падна на пътя.В следващия момент сънувам детето ми(беше с негово приятелче) и тази  същата змия наблизо.Започнах да им се карам да се махнат от това място.Синът дойде сам,обаче се чуваха звуци от гърмяща змия.Побиха ме тръпки,но още повече се ужасих,когато погледнах ръката му-там дойде държеше откъсната опашката на змията.
Последното,което помня,че започнах да търся баща му,за да го заведем на болница-а между другото трудно се свързах с него.А отделно колко плаках. :(
 Тези змии ме преследват...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Сънувах...
« Отговор #774 -: Юли 17, 2014, 02:35:31 pm »
Сънувах говорещо куче - нещо стопаните му го бяха изгубили и го намерихме седнало в някаква скална ниша, малко по-висока от нормалния ръст на човек и ахахха, то проговори, ама не помня какво каза, но аз в съня си си помислих - въъъййй, ама и говорещи кучета ли имало.  :012: :012: :012:

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #775 -: Юли 18, 2014, 09:00:52 am »
 :57: Таня...
''Обърнах се и видях огромна статуя на мъж, сочещ ...''

аз пък се сещам за  статуята  в Рио,също е на върха ,и има за какво да говори с ръце...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #776 -: Юли 18, 2014, 01:21:23 pm »
:57: Таня...
''Обърнах се и видях огромна статуя на мъж, сочещ ...''

аз пък се сещам за  статуята  в Рио,също е на върха ,и има за какво да говори с ръце...
Синие, виж за това не бих се сетила  :D  :043:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #777 -: Юли 18, 2014, 10:54:51 pm »
Покрай съвпада на транзитния Меркурий с натална осмодомна Луна снощи сънувах странен сън. Не мога да разбера дали е било нещо рутинно, проективно или по-специално послание.

Сънувах, че се намирам в някакво жилище - приличаше на много дълъг апартамент, много странно бяха подредени стаите, като в някакъв коридор. Там ми се яви покойната ми майка, даваше ми някакви напътствия, но не си спомням какво. После реших, че обезателно трябва да се изкъпя, да мина през банята в това жилище, сякаш бях извървяла дълъг път и се чувствах "мръсна". Тъкмо се съблякох гола и реших да влизам под душа, изведнъж забелязах, че в помещението има някакъв мъж, много се засрамих. Не беше еротичен сън, по-скоро странен като усещане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Сънувах...
« Отговор #778 -: Юли 19, 2014, 04:46:22 pm »
тази вечер няколко сънища.не ги помня ,но от един запомних нещо...
може да съм повлияна от гледано предаване през деня по дискавъри,за дете с някакаъ синдром-на 7год,а едно дребно...

та сънувах че моя приятелка(но така и не знам коя е !?),та
тя е бременна.
но трябва да преместят бебето и у мен.аз не искам,но някак си  се съгласявам.
и то е в корема ми.
усещам го как се върти,движи се вътре в мен...съвсем обикновенно напряганев,ако беше мое щеше да ми е приятно,но сега ,не показах задоволство...стисках ръката на мъж до ме,предполагам баща му-защото детето се извъртя цяло,и май се нагласи с главичката на долу-така си помислих в съня че  прави.
имаше нещо в съня-сякаш пазех детето,от  света,пазех го,а на вън  като  войни,преследвачи...
друго-помня че имаше дървена кръгла маса,на която седяхме,а приятелката стана и си тръгна-аз останах забременена...(през деня ходих в магазин за  дом.потреби-харесах си кухнеска маса,правоъгълна,но е висока за дивана ни)
сънувах и заведение,на нива...
*нямам спомен да съм раждала в съня...
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 04:48:12 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #779 -: Юли 19, 2014, 09:46:16 pm »
Към Синие.

Внимавай, някой да не ти прехвърли отговорности, които не са твои.