Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625442 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #825 -: Август 01, 2014, 10:39:41 am »
Ъъъъ дребни проблеми и един по-сочен  :012:...

Мерси :)
Дано да не се окаже нещо по колата, че днес трябва накладки да сменям, ще ти кажа после

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #826 -: Август 02, 2014, 09:16:29 am »
Сънувах, че съм в някакъв хотел, мебелите бяха в бароков стил и най се впечатлих от рамките на огледалата - масивни, златни. Сякаш се бях пренесла в друга епоха, / по принцип не харесвам подобно "тежко" обзавеждане, не знам, защо толкова ме впечатли в съня  ::) /.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #827 -: Август 02, 2014, 09:54:03 am »
Сънувах хлебарки и паяк-от ония с по-дебелите крачка
паяка за мен е символ за манипулации. опитваш се да контролираш някой или имаш чувството, че някой се опитва да упражнява контрол над теб.

хлебарките- някой ще ти лази по нервите.
подсъзнателни страхове да не загубиш всичко, което имаш, което си постигнала до този момент.

абе, ако трябва да обобщя съня: много "паразити" и дразнители около теб /хлебарките/, обаче ти си изключително търпелива към тях /паяка с голямо търпение плете мрежите си, затова е символ и на търпение и творчество/.  сънят може да има продължение.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #828 -: Август 02, 2014, 10:01:28 am »
Нереална, има смисъл в това, имаше такава ситуация-едни хора уж ни поканиха на гости, пък после се оказа, че те дойдоха у нас. Лятото ми е горещо за кулинарни вихри и не обичам много да правя софри за 8-10 човека. Мерси :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #829 -: Август 02, 2014, 10:13:43 am »
Сънувах, че съм в някакъв хотел, мебелите бяха в бароков стил и най се впечатлих от рамките на огледалата - масивни, златни. Сякаш се бях пренесла в друга епоха, / по принцип не харесвам подобно "тежко" обзавеждане, не знам, защо толкова ме впечатли в съня  ::) /.
масивни, златни рамки - това се е откроява в сънят. рамката на каквото и да е, е символ на препятствия, прегради. предполагам, имаш усещането, че свободата ти е ограничена по някакъв начин. нещо като птичка в златна клетка си. имаш чувството, че в живота заслужаваш повече, отколкото получаваш. имаш силно желание за промяна /хотел, друга епоха/, но си неспособна да я осъществиш на този етап /най вероятно заради някакви вътрешни ограничения, които сама си налагаш/.
свободата  е нещо много важно и ценно, но недостъпно за теб. ::) /златна рамка- злато не всеки може да си позволи, рамката- липса на свобода- това ми е логиката.
« Последна редакция: Август 02, 2014, 10:16:02 am от nerealna »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #830 -: Август 02, 2014, 11:23:28 am »
масивни, златни рамки - това се е откроява в сънят. рамката на каквото и да е, е символ на препятствия, прегради. предполагам, имаш усещането, че свободата ти е ограничена по някакъв начин. нещо като птичка в златна клетка си. имаш чувството, че в живота заслужаваш повече, отколкото получаваш. имаш силно желание за промяна /хотел, друга епоха/, но си неспособна да я осъществиш на този етап /най вероятно заради някакви вътрешни ограничения, които сама си налагаш/.
свободата  е нещо много важно и ценно, но недостъпно за теб. ::) /златна рамка- злато не всеки може да си позволи, рамката- липса на свобода- това ми е логиката.
Благодаря, Нереална  :-*! Вярно е това, което пишеш  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #831 -: Август 02, 2014, 12:31:37 pm »
Днес на разсъмване сънувах, че някаква известна рокбанда дойде в къщи да ми свири за рождения ден и го обърнахме на дискотека и на улицата дори... Докато им помагах с озвучаването - намествах звука на компютър (реално изобщо си нямам на идея от тези неща), осъзнах че съм бременна и дори имам мъж  :-\. Реално не искам да чуя за още деца (моите ми стигат за десет живота напред)  :D :D :D...


Странно извратен сън  :017: :017: :017:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #832 -: Август 02, 2014, 01:30:06 pm »
WASP ще са в Бургас, Вещичка :)
Някоя паралелна инкарнация е казала "здрасти"
Шегувам се

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #833 -: Август 03, 2014, 08:47:41 am »
Сънувах,че с една позната слизахме-странно защо-по стените на една сграда;един вид преодолявахме препятствия.Аз с лекота се справих,защото повярвах силно в себе си.(при всяко ново препятствие затварях очи и си казвах "можеш да се справиш" и успявах)Но когато слезнахме се оказах с друга позната.Като решихме да минем на другата страна на улицата ни попречи сграда,която беше пълна с цигани.На тръгване ни погна едно куче и захапа познатата ми-бременна е и скоро очаква бебе.Взехме да викаме за помощ,но докато се отзоват,тя загуби съзнание.

Заради кучето си мисля,че или мен ще ме изиграе приятел или нея?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #834 -: Август 03, 2014, 11:46:10 am »
Качвам се на високо, излизам от тунел-пешеходно и се озовавам на една гара-само релси , а наоколо треви и гори, няма населено място, няма и хора, само една жена. Това не ме стресна, а напротив, прилив на адреналин. Жената ми говореше нещо, че я минел влака, я не, аз обаче не знам защо не я отразих, в реала не правя така.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #835 -: Август 03, 2014, 12:31:13 pm »
Качвам се на високо, излизам от тунел-пешеходно и се озовавам на една гара-само релси , а наоколо треви и гори, няма населено място, няма и хора, само една жена. Това не ме стресна, а напротив, прилив на адреналин. Жената ми говореше нещо, че я минел влака, я не, аз обаче не знам защо не я отразих, в реала не правя така.

Излизане от труден период, не непременно на външно ниво- възможно е вътрешно да си осъзнала някои затиснати желания, при това- по трудния начин или- без чужда помощ (пешеходно). Това открива повече перспективи (множеството релси), което е свързано с избор и поемане отговорност за него. Неизвестността (пустош) предполага вътрешна мобилизация и активност (адреналин). Ще се появят и съветници, които, вероятно, ще се опитат да променят решението ти, но ще заемеш твърда позиция (не я отразяваш). :)

п.п.Смяна на поприще/среда/резидънс? :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #836 -: Август 03, 2014, 12:55:59 pm »
Днес на разсъмване сънувах, че някаква известна рокбанда дойде в къщи да ми свири за рождения ден и го обърнахме на дискотека и на улицата дори... Докато им помагах с озвучаването - намествах звука на компютър (реално изобщо си нямам на идея от тези неща), осъзнах че съм бременна и дори имам мъж  :-\. Реално не искам да чуя за още деца (моите ми стигат за десет живота напред)  :D
щом сънувания мъж е имал възможността да покани известна банда да ти пее на ушенце, значи не е мъж за изпускане и си е заслужавало да поемеш риска с още едно дете  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #837 -: Август 03, 2014, 12:58:32 pm »
Излизане от труден период, не непременно на външно ниво- възможно е вътрешно да си осъзнала някои затиснати желания, при това- по трудния начин или- без чужда помощ (пешеходно). Това открива повече перспективи (множеството релси), което е свързано с избор и поемане отговорност за него. Неизвестността (пустош) предполага вътрешна мобилизация и активност (адреналин). Ще се появят и съветници, които, вероятно, ще се опитат да променят решението ти, но ще заемеш твърда позиция (не я отразяваш). :)

п.п.Смяна на поприще/среда/резидънс? :)
Точна както винаги, дъщеря ми спа до мен и тя сънувала влакове и гари, каза че съм говорила на английски. Напоследък говоря насън, явно, че и други езици... :85:

Смяна на нагласи и желание за смяна на работа, обмислям го, така е. Сега имам силата, знам какво искам-в този период от живота, дори и като си помисля за новото и неизвестното усещам възбуда, приключих цял житейски цикъл, имам свобода поне в мисленето.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #838 -: Август 03, 2014, 08:37:24 pm »
Ъъъъ дребни проблеми и един по-сочен  :012:...

проблеми по колата няма, всичко е ок, сменихме накладките и ги тествахме :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #839 -: Август 03, 2014, 11:10:48 pm »
Сънувах, че леля ми донася десет котки вкъщи наведнъж и то доста големи, бели и пухкави. Аз се стреснах от бройката им и се чудех какво да ги правя. :D

Същата нощ, сънувах, че Вещичка ми е на гости и ръси нейните си бисери, а по лицето и имаше много лунички.  :017:

В съновника пише, че ако сънувам лунички върху друг човек, то ще ме сваля мома.  :043:
Получих доста скъп подарък от леля ми!  :celebrate: :93: