Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625504 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #855 -: Август 07, 2014, 06:14:36 pm »
Моя сукубус май е скочил в твойто легло,щото мен ме е зарязал напоследък.Знаех си,че не трябва да се отдавам на сукуб,ама като ме прасне сънната парализа и тоя направо през юргана действаше. ;D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #856 -: Август 07, 2014, 07:02:15 pm »
Да не ме сънува яхнала метла?  ;D

Снощи бая бяло вино бях изпила, когато си ме сънувал.  :012:
Дааа, беше яхнала метлата и се карахме.  :043: Предишния ден си бях мислел за теб, как отдавна не си ни пяла тук.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #857 -: Август 07, 2014, 07:50:33 pm »
Предишния ден си бях мислел за теб, как отдавна не си ни пяла тук.  :012:

Мога и да ви попея, но днес съм с много умрял глас. Пак ме юрнаха да озвучавам едно наше клипче в студио за звукозапис, бая скучен глас изкарах, сякаш идвам от отвъдното.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #858 -: Август 07, 2014, 08:15:31 pm »
Мога и да ви попея, но днес съм с много умрял глас. Пак ме юрнаха да озвучавам едно наше клипче в студио за звукозапис, бая скучен глас изкарах, сякаш идвам от отвъдното.  ;D
Хайде утре тогава.  :72:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Сънувах...
« Отговор #859 -: Август 07, 2014, 09:13:54 pm »
Раждането е на хубаво, символ на нещо ново в живота ти, а защо пък да не е буквален съня ти- време ти е да го сбъднеш, не бери грижа за термометъра- ще ти пратя, заедно с бебефон  :012: :012: :012:


Хахахааа, това с колета ме уби :)))))))))) Странното беше, че обикновено съм супер подредена и подготвена, всичко по списък. А за това бебе, което на живо очаквам от толкова време, в съня изобщо не съм се приготвила. Дори с легло за бебока :)
Дано си права за раждането, чакам го с нетърпение!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #860 -: Август 08, 2014, 12:27:14 am »
Лили, заради кошмара ми с теб Шарапова отпадна! ;D ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #861 -: Август 08, 2014, 12:33:01 am »
Ти гледай Суарес да не яхне метлата на 100 кила вино в съня ти,че като я видях -умее да пикира,а Лилито ще падне от метлата при толкова адреналин. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #862 -: Август 08, 2014, 08:03:01 am »
Лили, заради кошмара ми с теб Шарапова отпадна! ;D ;D

Не знам какви кошмари сънуваш с мен, но засега не си ми в листата  ;D - Бареков е моята фея на зъбките, от време на време му асистират Яценюк, Медведев и ББ.  :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #863 -: Август 08, 2014, 01:40:04 pm »
 :-\
Сънувах, че си гледам телевизия и дават как някакъв руснак казва, сега вие българите ще разберете какво е истинска бомбандировка и по този начин руснаците ни обявиха война.  :o Няколко секунди по - късно започнаха някакви гърмежи, някакви бомби се изсипваха от небето като дъжд и беше толкова страшно, че усещах как тавана в стаята, в която се намирам ще се срути и ще ме затрупа ... Аз бях под една маса и се затрупах с одеяла и възглавници и това чакане да се стовари нещо върху мен продължи дълго, но не се случи до края на съня.  :012: Много се уплаших от съня - аз дето постоянно сънувам някакви марсиански неща и съм си свикнал.  :72: Последния път, когато сънувах подобно изтребление на хора имаше земетресение в България, а тоя сън ми се струва, че описва някаква градушка .. нали бомби падат от небето, точно като дъжд ... не че си вярвам, но може и да не е глупост съня ... Всеки случай голям ужас изпитах от това нещо и помня нещата с подробности.
После гледах репортажи по бтв за жертвите от атаката на Русия. Не сме им платили някакъв газ и те са ни намразили, нещо такова си мислех.  :012:

Докато чаках нещо да ми падне на главата си мислех как Луната била в козирог и прави съвпад с Плутон и квадратура с Уран.  :043:
« Последна редакция: Август 08, 2014, 01:42:33 pm от Теодор »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #864 -: Август 08, 2014, 01:43:58 pm »
Сънувах, че си гледам телевизия и дават как някакъв руснак казва, сега вие българите ще разберете какво е истинска бомбандировка и по този начин руснаците ни обявиха война.  :o Няколко секунди по - късно започнаха някакви гърмежи, някакви бомби се изсипваха от небето като дъжд и беше толкова страшно, че усещах как тавана в стаята, в която се намирам ще се срути и ще ме затрупа ...

Явно в същия този сън съм натиснала тайното копче на айфона на Медведев.  :d030:

Веднъж сънувах среща на високо ниво с водещите политически фигури от руското правителство, в съня Медведев ми подаде айфона си и ми каза да натисна някакво копче - вероятно е било за изстрелване на ракети.  ;D

Но, убий ме, от тая нощ изобщо не си спомням сънищата!  :17:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #865 -: Август 09, 2014, 11:01:39 am »
Сънувам някакъв обезглавен човек, главата му стоеше в някакъв поднос до него, а той седеше на стол. Щом се приближих, си взе главата и я сложи на тялото си, започна да ми говори нещо (не помня какво), когато свърши си върна главата в обратно на подноса  :85: А аз през цялото време гледах втрещена и се чудих, как може да няма глава и да е жив
Сънувах и други извратени глупости, но вече не ги помня  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #866 -: Август 09, 2014, 12:10:36 pm »
Много шантав сън, досущ като в Майстор и Маргарита  :o

Преди няколко години и аз сънувах обезглавен мъж, но главата му беше в ръцете ми  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #867 -: Август 09, 2014, 12:43:31 pm »
Сънувам някакъв обезглавен човек, главата му стоеше в някакъв поднос до него, а той седеше на стол. Щом се приближих, си взе главата и я сложи на тялото си, започна да ми говори нещо (не помня какво), когато свърши си върна главата в обратно на подноса  :85: А аз през цялото време гледах втрещена и се чудих, как може да няма глава и да е жив
Сънувах и други извратени глупости, но вече не ги помня  :)
Типичен сън на Марс в овен. Аз вчера сънувах как разрязват един с резачка на 2.  ;D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #868 -: Август 09, 2014, 12:46:00 pm »
Тази нощ пък сънувах как си пиша с Папи, а тя ми пишеше в рими .. направо беше рима в секунда.  :72: Тъкмо тръгнах да и връщам съобщение, но сякаш ме домързя да го донапиша и се събудих.  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #869 -: Август 09, 2014, 01:00:38 pm »
Струва ми се, че много си се пристрастил към форума, щом вече сънуваш някои потребители.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui