Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625514 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #870 -: Август 09, 2014, 01:11:26 pm »
Струва ми се, че много си се пристрастил към форума, щом вече сънуваш някои потребители.  :012:
Ами само вчера висях тук повечко ...  :D По - скоро много спя.  :012:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #871 -: Август 11, 2014, 11:52:13 am »
Сънувах, че съживих мъртвец  :o. Бях сред голяма тълпа, която носеше ковчег, като погледнах - починалия беше мой приятел, млад. Казах си, че не е честно, защото е още много млад и мислено му заповядах да оживее. По едно време той започна да примигва, настана голяма суматоха, в крайна сметка си спомням, че оживя.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #872 -: Август 11, 2014, 12:35:50 pm »
снощи сънувах много кръв на една марля, чак се стреснах и се събудих. сутринта дъщеря ми се обади, че си е порязала пръста, текло й е доста кръв, превързали я.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #873 -: Август 11, 2014, 01:04:02 pm »
Сънувах, че съживих мъртвец  :o. Бях сред голяма тълпа, която носеше ковчег, като погледнах - починалия беше мой приятел, млад. Казах си, че не е честно, защото е още много млад и мислено му заповядах да оживее. По едно време той започна да примигва, настана голяма суматоха, в крайна сметка си спомням, че оживя.
ще се освободиш от душевни терзания.
ще реализираш мечта, която си смятала за неизпълнима.
някой се нуждае от твоето внимание, помощ и състрадание.

по принцип честите сънища в които някой умира показват , че сънуващия позволява на страха да завладее съзнанието му, приема почти всичко негативно  като нещо фатално. вследствие на това живота му се струва мрачен и трагичен.
трябва да осъзнае, че трудностите в този живот са нашите уроци, от които се учим и трупаме опит.
« Последна редакция: Август 11, 2014, 01:06:29 pm от nerealna »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #874 -: Август 11, 2014, 01:54:15 pm »
Сънувах многооо шоколадови изделия и се запасявах като за последно. :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #875 -: Август 11, 2014, 02:12:54 pm »
ще се освободиш от душевни терзания.
ще реализираш мечта, която си смятала за неизпълнима.
някой се нуждае от твоето внимание, помощ и състрадание.

по принцип честите сънища в които някой умира показват , че сънуващия позволява на страха да завладее съзнанието му, приема почти всичко негативно  като нещо фатално. вследствие на това живота му се струва мрачен и трагичен.
трябва да осъзнае, че трудностите в този живот са нашите уроци, от които се учим и трупаме опит.
Благодаря, Нереална  :58:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #876 -: Август 11, 2014, 03:15:36 pm »
Сънувах многооо шоколадови изделия и се запасявах като за последно. :012:
нереализирана потребност от положителни емоции и преживявания.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #877 -: Август 11, 2014, 03:25:57 pm »
нереализирана потребност от положителни емоции и преживявания.

Така е! :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #878 -: Август 11, 2014, 03:28:08 pm »
Така е!
действай по въпроса  :29:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #879 -: Август 11, 2014, 03:39:51 pm »
По моите сънища ще може ли някой да каже, дори предположения?  ::)
за първата част предполагам, че се опитваш да се освободиш от някое твое качество, което не харесваш.
за втората - добре е да завишиш самооценката си и увереността в себе си.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #880 -: Август 13, 2014, 10:10:34 am »
Сънувах някаква огромна стая :017: В началото на съня беше празна, необзаведена. След това мисля някой прави някакви ремонти по нея, и аз като контрола минавах  :012: Помещението беше огромно, една стая, но разчупена...сякаш са няколко стаи ...след ремонта стана много светла и чиста...не одобрих само последната част, някой идиот беше сложил някакви тапети, които не ми харесаха особено :017: Не си спомням имаше ли обзавеждане, но като цяло беше много светла и красива :017: абе хареса ми  като цяло ::)
сънят символизира твоя вътрешен свят /чувства, емоции, мисли, реакции/. опитваш се да подредиш, обновиш и поправиш нещо там. стремиш се към душевен мир, ще намериш пътя към него, като постигнеш баланс м/у външния и вътрешния свят. това ще подобри качеството ти на живот.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #881 -: Август 13, 2014, 10:26:58 am »
А какво може да означава да сънуваш летяща чиния? Видях я в съня си и веднага се стреснах и усетих, че сънувам. Толкова нереално ми се е видяло да се случва наистина.  :57:
Serve, love, give

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #882 -: Август 13, 2014, 10:40:26 am »
А какво може да означава да сънуваш летяща чиния? Видях я в съня си и веднага се стреснах и усетих, че сънувам. Толкова нереално ми се е видяло да се случва наистина.  :57:
в реалността твърде много се страхуваш от неизвестното.
недоверчива си към всичко ново и непознато, а може и би и към себе си. трябва ти чудо, за да повярваш:)
бъди по-смела и отворена към новостите в живота ти.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #883 -: Август 13, 2014, 12:45:06 pm »
Толкова нереално ми се е видяло да се случва наистина.  :57:

И какво му е толкова нереалното, като още Хитлер е строил първите летящи чинии и за тези факти има стотици записи дори и в нета. Още 1951-1953 година американското правителство е сключило договор със сивите извънземни за взаимна изгода - извънземните им дават технологии, а американците им разрешават да отвличат хора за експерименти. Миналата година канадският военен министър призна официално, че правителството им работи с извънземни.

Или си мислиш, че хората са единствените населяващи в тази вселена!?!?  :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Сънувах...
« Отговор #884 -: Август 13, 2014, 02:06:11 pm »
Много точно попадение, nerealna! :08: През последните дни бях в тежка ситуация и ме беше доста страх, дали нещата ще се оправят и ще се справя. По принцип съм адаптивна, но наистина първоначалната ми реакция при нови ситуации е уплаха.

Вещичка, като бях малка се говореше много за едно извънземно, което почуквало два пъти за "да" и един път за "не". Толкова се бях впечатлила и толкова исках да видя на живо извънземно, че бях написала на един лист нещо от сорта на: "Извънземни, заповядайте ми на гости!" и го бях залепила на стъклото, обърнат навън. Но явно след толкова години неидване от тяхна страна вече ми се струва нереално да видя летяща чиния. Иначе хич не се съмнявам, че ги има, по-скоро се съмнявам, че ще ги видя някога ;)
Serve, love, give