Автор Тема: Пълнолуние 16 октомври 2016г.  (Прочетена 13108 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #30 -: Октомври 16, 2016, 04:06:17 pm »

.................
Много осмодомно и драматично стана. Простете.

Не се притеснявай сега за това - излей си каквото имаш - после ще имаш време да триеш ....  ??? :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #31 -: Октомври 16, 2016, 04:29:09 pm »
На мен Бог, Съдбата не ми спестява такива неща.
След мама имах такава травма, че ми трябваше цяла година, за да включа в друг режим. За тази травма си знаех предимно аз. Близките ми се досещаха, но могат ли нещо да направят, когато мълча като пукел. Моя приятелка казва, че е необходимост при поставяне на някоя кофти диагноза на близък човек, да има психолог да разговаря с близките.
То и при такива агонизиращи смъртни ситуации е необходимост. Но по български тертип - мога и сам. Дали е простотия, дали е незнание, закостенялост или убеденост, че сам ще си помогнеш по-добре... 

Всички сме си самоспихолози и се самолекуваме. Пък психиката е фина история, съмнявам се да имаме нужните знания, за да боравим с нея. То и заради това толкоз сме се самоизлекували, все нещо понакуцва. Някой ден нещата водят до диагноза.  :57: :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #32 -: Октомври 16, 2016, 04:44:37 pm »
Емс, виждаш ли къде са ти управителите на възлите? Сатурн е в 8 дом - мълчиш и това е. Добре, ама Луната е в 7 дом, в Лъв :) - говори, говори с другите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #33 -: Октомври 16, 2016, 05:01:16 pm »
Хепи, днес ЛД 11 ли ми е?  :57: Тъкмо поизбягах малко от тази 11-ка.
Центрирах се малко.
Да, да говоря с другите, а аз не умея особено. Новост ми е това в репертоара и по-добре ми се получава, когато говоря.
Сега може да е малко според общоприетото, но пак поговорих/понаписах нещо. И намирам покой за ситуацията.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #34 -: Октомври 16, 2016, 05:05:05 pm »
Хепи, днес ЛД 11 ли ми е?  :57: Тъкмо поизбягах малко от тази 11-ка.
Центрирах се малко.
Да, да говоря с другите, а аз не умея особено. Новост ми е това в репертоара и по-добре ми се получава, когато говоря.
Сега може да е малко според общоприетото, но пак поговорих/понаписах нещо. И намирам покой за ситуацията.  :08: :58:

мдааа, ден 11, месец 4, год 3 - добре де, ще мине .... спокойно .... изваждай навън напрежението - с приказки (4)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #35 -: Октомври 16, 2016, 05:15:58 pm »
Хм, чудя се каква ли изненада крие това пълнолуние... Преди малко ми се обадиха близки приятели и ме поканиха в тях, имали повод да черпят. Доколкото ги познавам, не са много поводите. Надушвам венерианско или юпитерово събитие. Дъщерята е новолунна Везна, Юпитер наскоро ингресира в знака на светилата ѝ. Та да видим...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #36 -: Октомври 16, 2016, 10:55:01 pm »
И при мен пълнолунието отнесе любимата зайка, много неочаквано,  тъкмо се поокопити след онова тежко боледуване.
Цяла седмица ми трептеше лявото око, знаех си, че предвещава проблем.
Мъжкият също не е много наред.
Аз също болна.И толкова много работа домашна ми се натрупа този уикенд. :smiley_confused1:
Очаквах по-така събития по Юпитер,  но този път си бяха баш като за У6
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #37 -: Октомври 16, 2016, 10:57:51 pm »
Голямата новина се оказа нещо по-незначително - нито е бебе, нито е годеж.
Кръщене на 36-годишен мъж. Е, да, за тях е цяло събитие, те са силно вярващи християни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #38 -: Октомври 17, 2016, 12:28:26 am »
Уинтърче, съжалявам. Прегръщам те силно. И мой кот си отиде. Но някак ми олекна, поне мъките му приключиха.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #39 -: Октомври 17, 2016, 10:15:00 am »
Леле, като гледам как ви е чукнала тази лунация, само благодаря на Бога, че засега няма проявления. Аз 2 дни си стоях вкъщи, чистих, готвих... някак си се усамотих. Не знам защо така се получи, но безболезнено мина. Щях да напиша безполезно :)
В 6д - този път ми засегна ежедневието, слава Богу
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #40 -: Октомври 17, 2016, 10:35:29 am »
И при мен пълнолунието отнесе любимата зайка, много неочаквано,  тъкмо се поокопити след онова тежко боледуване.
Цяла седмица ми трептеше лявото око, знаех си, че предвещава проблем.
Мъжкият също не е много наред.
Аз също болна.И толкова много работа домашна ми се натрупа този уикенд. :smiley_confused1:
Очаквах по-така събития по Юпитер,  но този път си бяха баш като за У6
Съжалявам много!  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #41 -: Октомври 17, 2016, 10:56:05 am »
Съжалявам ,ако обидя някой ,ама като ви умрат зайците какво ги правите-погребвате ли ги или ги сготвяте на яхнийка или с ориз? Сигурно различно при различните хора :017:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #42 -: Октомври 17, 2016, 12:57:40 pm »
При мен съвпад с нат.Сатурн,който в момента съвпад с тр.Уран-снощи безсъние по пълнолунието и яко драйф,за отбелязване е понеже такава събитийност средно 1 на 5год.Причините неясни-закъснял летен грип не е,няма температура и главоболие,по-скоро от преяждане със зеле и таратор,но пак е странно-участва тр.Уран .

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #43 -: Октомври 17, 2016, 08:48:56 pm »
Съжалявам ,ако обидя някой ,ама като ви умрат зайците какво ги правите-погребвате ли ги или ги сготвяте на яхнийка или с ориз? Сигурно различно при различните хора :017:
Как ще го ям , бре!
Все едно да си сготвя кучето или котката...
Понеже са носители на зараза 6 месеца след боледуването, го изнесохме далеч, мен ако питаха, щях да го погреба в двора.
Аз съм ги гледала от бебета, увивала в памук, целувала и накрая- ще го ям... Никогаш..
Макар че нашите са си порада баш за ядене... И хората, на които ги раздаваме, щото никой близък не ще и дума да се издума за заешко печено, не ги гушкат, ами ги хапват. Друг начин няма- много бързо се множат.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 16 октомври 2016г.
« Отговор #44 -: Октомври 20, 2016, 11:37:15 am »
... прави тригон с МЦ. Аспектите са точни, нямам очаквания, но Уран в съвпад с Лунацията - предполага изненади :)

Има проявление при мен - изненадващо получих покана за проф. мероприятие на по-високо ниво - за работно участие. Самото мероприятие ще е на новия цикъл Слънце-Меркурий, който при мен е точно върху натална фортуна  :012:

Отдавна оглеждам предстоящия транзит на Сатурн в 10 дом, в Солара ми ще е на 2 градуса от МС и сега това може да е дърпането на спусъка  :012: Добре помня транзита на Плутон през него, та ще ми е интересен паралела със Сатурн :)
Над силата е само умението да я владеем!