Автор Тема: Пълнолуние 11 май 2017г.  (Прочетена 11060 пъти)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #15 -: Май 12, 2017, 10:41:45 am »
Това пърнолуние е връх на Йод в 6-ти дом в картата на племенницата със Сатурн и Слънцето.Тя е 7-ми клас,другата седмица са й матурите.Как мислите?Дали ще е благоприятно или напротив-напрегнато проявление?Все пак са 2 куинконса към него?В същото време има полусекстил към Плутон У6 и секстил към Марс У12.Ще се опитам да кача карта през телефона...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #16 -: Май 12, 2017, 10:57:49 am »
Това пърнолуние е връх на Йод в 6-ти дом в картата на племенницата със Сатурн и Слънцето.Тя е 7-ми клас,другата седмица са й матурите.Как мислите?Дали ще е благоприятно или напротив-напрегнато проявление?Все пак са 2 куинконса към него?В същото време има полусекстил към Плутон У6 и секстил към Марс У12.Ще се опитам да кача карта през телефона...
Аз виждам само Пълнолуние в 6ти дом секстил Марс У12, което приемам за активен подготвителен период. Мисля, че ще се справи. Ако разглеждаме и широките куинконси, то пред нея се предоставят възможности за изява,зрялост, усърдие, към които следва да се нагоди отговорно и ще успее.
« Последна редакция: Май 12, 2017, 11:03:19 am от Radost »

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #17 -: Май 12, 2017, 11:17:51 am »
Благодаря за коментара!И за да не е спам вижте при мен къде е...тези дни не дишам...много ми е притеснено...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #18 -: Май 12, 2017, 10:33:44 pm »
Благодаря за коментара!И за да не е спам вижте при мен къде е...тези дни не дишам...много ми е притеснено...
при теб е в 4д. върху СЛВ
засегнати са 4-ти и 10-ти дом
Луната У12 в опозиция на Слънце У1 в 10д- притеснена си във връзка с професионална изява

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #19 -: Май 13, 2017, 09:42:40 am »
В 4 дом. А аспектите са опозиция Слънце и квадратура АЦ/ ДЦ. Ха, интересно.

Отрази се в отношенията вкъщи. От новолунието в 9 дом промених гледната точка и това предизвика скандала.  :014:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #20 -: Май 13, 2017, 01:15:20 pm »
Отрази се в отношенията вкъщи. От новолунието в 9 дом промених гледната точка и това предизвика скандала.  :014:
Е, при мен е в 3д и не съм променяла гледна точка, а скандалът е налице с двете ми дъщери. Луната в скорпион е паднала, а на моменти пропаднала. Сигурно не им е лесно на тези, които я имат по натал.  ::)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #21 -: Май 13, 2017, 09:01:55 pm »
Хич не им е лесно. На сина ми беше върху Луната му и след като го наказах, а той беше виновен, се разрева и ме попита "мамо, аз пречка ли съм за това семейство?"
Баси, как не можах да стискам и да го родя с Луна в Стрелец!!!!!!! :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #22 -: Май 13, 2017, 09:06:37 pm »
Ами много са си добре на мен пък ми е чудно не им ли е тежко от самите тях на тия с луни в Дева и Лъв примерно !При това ако реша по сидерал Луната ми може да мине във везни но там я намирам за още по-тъпа !  ;D

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #23 -: Май 13, 2017, 09:25:28 pm »
Прогресивната Луна в Лъв е много добро нещо, бих я повторила още 2-3 поредни пъти, ама вече е в Дева и е по-скоро досадна. Но тази в Скорпион е мнооого тегава. Ама много.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #24 -: Май 13, 2017, 09:32:59 pm »
Хич не им е лесно. На сина ми беше върху Луната му и след като го наказах, а той беше виновен, се разрева и ме попита "мамо, аз пречка ли съм за това семейство?"
****, как не можах да стискам и да го родя с Луна в Стрелец!!!!!!! :91:
Yaya,аз съм с Луна в Стрелец и най-редовно задавам въпроси ,като този на сина ти :) Така,че,не съжалявай за Луната му.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #25 -: Май 13, 2017, 10:00:06 pm »
Хах, аз какво да кажа - мъжа ми и сина ми са със слънца в овен и луни в стрелец, аз със слънце в стрелец и луна в лъв - направо сме диагноза  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #26 -: Май 13, 2017, 10:17:34 pm »
Скорпионското Пълнолуние в 3д в секстил с Меркурий го отработих с погребение днес на братовчедка ми
 :'(

Бог да я прости! Бъди силна, акрукс!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #27 -: Май 16, 2017, 04:19:26 pm »
Хах, аз какво да кажа - мъжа ми и сина ми са със слънца в овен и луни в стрелец, аз със слънце в стрелец и луна в лъв - направо сме диагноза  ;D
Да те питам, като си с Луна лъв- в какви отношения си с майка си?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #28 -: Май 16, 2017, 04:24:27 pm »
Страшното там е, че най-точният ми аспект в картата ми е квадрат на Луна в Лъв с Венера в Скорпион. До възврата на проргесивната луна - отношенията ни бяха адски зле и  все на контра. Такива работи, като ласка, целувка .... забрави...И като дете съм се чувствала адски необичана. А съм и по-голямото дете, от мен винаги се очакваше да съм голямата, да се грижа за малката, да съм отговорната ... След възврата на прогресивната луна, обаче - имаше рязък обрат и сега сме в перфектни и подкрепящи двустранно отношения. Сега имам майка и съм много щастлива от това :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 11 май 2017г.
« Отговор #29 -: Май 16, 2017, 04:37:28 pm »
Страшното там е, че най-точният ми аспект в картата ми е квадрат на Луна в Лъв с Венера в Скорпион. До възврата на проргесивната луна - отношенията ни бяха адски зле и  все на контра. Такива работи, като ласка, целувка .... забрави...И като дете съм се чувствала адски необичана. А съм и по-голямото дете, от мен винаги се очакваше да съм голямата, да се грижа за малката, да съм отговорната ... След възврата на прогресивната луна, обаче - имаше рязък обрат и сега сме в перфектни и подкрепящи двустранно отношения. Сега имам майка и съм много щастлива от това :)
:08:

При мен и малката се случи обратното, откакто стана девойка на 14г и започна да излиза с гаджета, не ми даваше да я целуна, да я прегърна, само ми викаше да престана  да я лиготя, че не била вече малко момиченце. На нейнта Луна най-точен аспект е квадрат Слънце, но може би е от значение, че е осмодомна и затова емоционално е по-натоварена, а твоята шестодомна- била си каката в семесйтвото и си се грижила за сестра си. Освен това нейната получава опозиция от Сатурн и квадрат от Марс, не ѝ е леко, но то в днешно време на кого е? Дано като пр. Луна стане лъв и се нормализират нещата, сега е в рак в нат. 8д.