Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107146 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #735 -: Април 27, 2018, 08:30:40 am »
Някога напускали ли сте работа поради неуважение,непочтеност отправени към вас? :)
Е,Аз днес напуснах. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #736 -: Април 27, 2018, 08:32:36 am »
Някога напускали ли сте работа поради неуважение,непочтеност отправени към вас? :)
Е,Аз днес напуснах. :)
Ами супер,щом не се чувстваш добре там. :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #737 -: Април 27, 2018, 08:35:15 am »
Ами супер,щом не се чувстваш добре там. :)

Ъм.. работата е окей,но едни хора си мислят,че могат и си позволяват да си играят с други хора. Но,не на мене тия.. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #738 -: Април 27, 2018, 09:02:41 am »
Ъм.. работата е окей,но едни хора си мислят,че могат и си позволяват да си играят с други хора. Но,не на мене тия.. :)
Когато бях на твоята възраст,бях непокорна и обидчива.Когато спре да ти пука какво говорят и мислят другите за теб,всичко си идва на мястото.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #739 -: Април 27, 2018, 09:08:29 am »
Али,цикъл Марс/Плутон активира ли нещо?При теб имаше и нещо в съвпад с Меркурий в скорпион мисля,а и пълнолунието сега май го активира.В 6 дом,нали?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #740 -: Април 27, 2018, 09:14:30 am »
Али,цикъл Марс/Плутон активира ли нещо?При теб имаше и нещо в съвпад с Меркурий в скорпион мисля,а и пълнолунието сега май го активира.В 6 дом,нали?

Да,като че ли е така - аз не ги следя,нямам навика,а и не мога да си ги тълкувам достойно.. Сам не си харесвам тълкуванията...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #741 -: Април 27, 2018, 09:17:21 am »
Когато бях на твоята възраст,бях непокорна и обидчива.Когато спре да ти пука какво говорят и мислят другите за теб,всичко си идва на мястото.

Тук не става дума за обиди.. Тук е едно такова - подигравателно отношение,такова като че ли ти си нищо и никой,а едни други хора са богоизбрани и ти казват какво да правиш,как да мислиш... още малко ще те накарат да им правиш кафе и чай.. Иди там,после там... сега така.. утре съвсем друго... Това уважение ли е? То се усеща.. е,стига толкова..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #742 -: Април 27, 2018, 09:57:35 am »
Тук не става дума за обиди.. Тук е едно такова - подигравателно отношение,такова като че ли ти си нищо и никой,а едни други хора са богоизбрани и ти казват какво да правиш,как да мислиш... още малко ще те накарат да им правиш кафе и чай.. Иди там,после там... сега така.. утре съвсем друго... Това уважение ли е? То се усеща.. е,стига толкова..
Али,когато бях малка,някои съседи не позволяваха на децата си да си играят с мен,заради семейството ми.Когато ги срещам сега ,те ме спират и разговарят с мен уважително.На някои хора им трябва повече време,за да разберат.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #743 -: Април 27, 2018, 10:33:24 am »
Някога напускали ли сте работа поради неуважение,непочтеност отправени към вас? :)
Е,Аз днес напуснах. :)

Да, но не съм имала смелостта да подам молба по собствено желание. Принуждавали са ме.

За местните колежки и техните колективни нрави мога многотомна поредица да напиша. Много злост, завист за щяло и нещяло и са безкрайно изобретателни за интриги. Изключително дребни душички. Това бе една от основните причини да мина на свободна практика. Тия недодялани маймуни да са далеч от мен.

Дотук само на двама мъже интриганти съм попадала, с женски маниер /не бяха гейове/. Но при женските е повсеместно, невероятен талант за интриги.

И, да, характерна черта тук е, че нямат никакво уважение.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #744 -: Април 27, 2018, 10:53:02 am »
Да, но не съм имала смелостта да подам молба по собствено желание. Принуждавали са ме.

За местните колежки и техните колективни нрави мога многотомна поредица да напиша. Много злост, завист за щяло и нещяло и са безкрайно изобретателни за интриги. Изключително дребни душички. Това бе една от основните причини да мина на свободна практика. Тия недодялани маймуни да са далеч от мен.

Дотук само на двама мъже интриганти съм попадала, с женски маниер /не бяха гейове/. Но при женските е повсеместно, невероятен талант за интриги.

И, да, характерна черта тук е, че нямат никакво уважение.


Хм.. Щом навсякъде е така.. Аз се питам как ще си намеря хората,които са на моето ниво.. манталитет.. възпитание,интереси... Трудна задача..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #745 -: Април 27, 2018, 11:08:36 am »
Да спира да ти пука. Ето виж ме мен - мнението на сбирщина комплексирани балкански маймуни не ме интересува.  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #746 -: Април 27, 2018, 11:53:48 am »
Някога напускали ли сте работа поради неуважение,непочтеност отправени към вас? :)
Е,Аз днес напуснах. :)

Не, не съм напускала, а даже ми заплашваха с физическа саморазправа. Някой хора много си вярват :D

Напуснах като си намерих друга работа.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #747 -: Април 27, 2018, 12:05:26 pm »
Да спира да ти пука. Ето виж ме мен - мнението на сбирщина комплексирани балкански маймуни не ме интересува.  :85:

Хм... не може да не ти пука,като си сред тях,аз затова казвам,че човек трябва да си намери хората и други хора да не се допускат до този кръг.. Малко масонско прозвуча,но си е така..

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #748 -: Април 27, 2018, 12:10:07 pm »
Кръговете не са ми ясни, аз предпочитам триъгълници. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #749 -: Април 27, 2018, 12:11:04 pm »
Дайте да сформираме масонска ложа, ще се допускат само срещу партиен билет  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui