Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734351 пъти)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2014, 09:06:20 pm »
Значи, аз съм за класиката. При хорар не се задава подобен въпрос- как е причината за някакво поведение. Задава се конретен въпрос, на който може да се отговори с да или не, освен, ако не иде реч за изгубена вещ. И с тоз марс във везни, може да му досажда, пък.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Любовни хорари
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2014, 09:33:07 pm »
Тъндър - гледам, и не я виждам таз взаимна рецепция
За мен ситуацията е съвсем друга, и въпреки че въпросът не е зададен коректно - общо взето тя го харесва, той не знае, е - не е съвсем така, но горе-долу. Остава съмнението за сатурн в седми - колко е коректен астрологът и колко е откровен клиента

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Любовни хорари
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2014, 10:10:01 pm »
аха,да
ами аз някак съм свикнала да търся еквивалетно качество за взаимна, ама може и така да й викат - смесена, знам ли

обаче както си написала - марс е заточен, и дори да имаше далаверка от тая смесена рецепция, заточението прецаква нещата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Любовни хорари
« Отговор #18 -: Февруари 14, 2014, 10:30:03 pm »
как може куц, сакат човек да ти помогне?
в квадратни знаци, с апликиращ точен аспект
опит в хорарите нямам голям, но моето мнение е, че не са им добри отношенията и няма голям шанс да се оправят

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #19 -: Февруари 14, 2014, 11:03:57 pm »
Този мъж възможно ли е да женен или сериозно обвързан? Понякога Сатурн (негов У5) се появява в 7-мия дом, когато квезитът е обвързан. Защото Венера в Козирог много харесва Марс (кверента), и още как, но е отдадена на Сатурн - дълга. Има нещо, което го възпира да демонстрира симпатиите си - брак, сериозна връзка, семейни ангажименти, статус в работата/обществото. Нещо такова си го представям. Питащата е представена от Марс в заточение, затова предполагам, че и тя не успява да демонстрира чувствата си към него по начин, който той харесва или одобрява. Строг, студен, може би и властен човек би могъл да бъде или просто обсебен от идеята за спазване на порядките и как би изглеждало в очите на другите. Имам и чувствата, че кверентката е на път да се разочарова. Може би ще научи причината за неговата дистанцираност - Луна в сходящ квадрат със Сатурн.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2014, 11:22:17 pm »
Защото тя го задушава  и го е обсебила. Своеобразен бунт е, опитва се да си отвоюва малко лично пространство, но скоро ще се върне към предишно състояние на връзката им, каквото и да е било то. А тя да престане да го славослови, той е жив човек, да го приеме по- човешки.
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #21 -: Февруари 15, 2014, 07:54:53 am »
Много ви благодаря,момичета,за помощта.Всяко едно мнение съдържа доза истина в себе си-тя подозира,че той е обвързан,но  крие този факт от нея.Акруск,не работят заедно,напротив,доста разстояние ги разделя.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #22 -: Февруари 15, 2014, 09:04:06 pm »
Чакай,сега. В поста казваш, че няма връзка с него и е колега. Не е споменато що се интересува.Въпросът, определено, е зададен неправилно,но определено тя му досажда
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Любовни хорари
« Отговор #23 -: Февруари 18, 2014, 11:30:15 pm »
Според мен му се вижда края на кофти периода, ще си по-комуникативна, възможно е интернет разни заигравки, но все още не си някак в стихията си
Обаче не съм гледала за период...това ми говори картата сега

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Любовни хорари
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2014, 04:58:17 am »
До края на юли,няма да имаш подобна възможност
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2014, 08:15:40 am »
ТЪндър, желаещи, но не са ти симпатични. Някой, който да ти грабне вниманието и да те заинтригува на този етап май няма да има.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #26 -: Февруари 19, 2014, 09:43:40 am »
Ще си намеря ли някой достоен за вниманието ми младеж ... или не чак толкова младеж, че да има някаква възможност да се вземем? Това до края на юли.  :012: ПС: Картата не е грешна, задала съм въпроса вчера, просто сега я публикувам.  :012:

Ще ти се върне някакъв от миналото младеж, към когото си била доооста "внимателна" и май още го къткаш в мислите си. Не, че е нещо happily ever after, но по-добре от без хич. Ще те държи заета.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #27 -: Февруари 19, 2014, 11:48:00 am »
Да питам и аз  ;D - ще имам ли нова любовна връзка до края на годината? (че упорито продължават да не се сбъдват прогнозите на астролозите)

19.02.2014, 11 ч. 44 мин., Варна

---
Не ми харесват ретроградните у1 и у7, но интересно е да се отбележи, че оста АС/ДС в хорара попада в същия знак и градус като в прогресивната карта, само че е обърната.

« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 12:38:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #28 -: Февруари 19, 2014, 01:36:55 pm »
Lilla, трябва да се появи някоя любов, според мен! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #29 -: Февруари 19, 2014, 01:43:43 pm »
Интересен съвпад има в 5 дом - Луна, Марс и СЛВ във Везни.  :017:

Поне е радикална картата - отговаря на естеството на въпроса. Вече ще гледам и аз да подхождам по-повърхностно в отношенията, от дълбоки чувства и лоялност няма смисъл.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui