Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 236518 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1380 -: Септември 25, 2023, 11:42:05 pm »
Дир. Меркурий върху тат. МЦ, тригон нат. Луна, а пр. Меркурий съвпад пр.Новолуние в квадрат към нат. Луна.Но картата е много аспектирана,задвижена отвсякъде.В момента тр.Меркурий е в опозиция дир.Меркурий нат МЦ, но нали беше ретро до скоро, бил е тук, като,че ли имаше и лунация в тия градуси. ПС: открих
Корея

Re: Новолуние на 17.07.23г.в знак рак
« Отговор #3 -: Юли 11, 2023, 07:01:28 pm »
Цитат
При мен е първодомно, съвпад с нат. Сатурн и опозе нат, Венера и Мерк.
« Последна редакция: Септември 25, 2023, 11:53:41 pm от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1381 -: Септември 26, 2023, 09:57:11 am »
Корея, благодаря за споделеното.
Какво задейства прогресията- лунация, транзит, смяна знак на управител на ПР Луна ?
про Луна няма как да смени знак за една година, когато е писала миналата година тъкмо е влязла в Овен, има карта
Прогресивно Новолуние е в 10д на кариерата, в квадрат с нат. Луна У1 , ще усети какво ни е на нас с овчите луни по рождение  ;D

Акрукс, не си прочела правилно коментарът ми
Цитат
  смяна знак на управител на ПР Луна
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1382 -: Септември 27, 2023, 02:23:00 am »

Акрукс, не си прочела правилно коментарът ми
Цитат
  смяна знак на управител на ПР Луна
така е, Рени, чела-недочела , имала си предвид Марс, като у-л на Овен, където е пр.Луна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1383 -: Септември 27, 2023, 11:55:37 am »

Акрукс, не си прочела правилно коментарът ми
Цитат
  смяна знак на управител на ПР Луна
така е, Рени, чела-недочела , имала си предвид Марс, като у-л на Овен, където е пр.Луна

+1.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1384 -: Октомври 20, 2023, 01:37:56 pm »
Аз в момента съм в период на Балсамична луна, остава ми още точно три години до прогресивното новолуние в Овен, Прогресивното ми слънце е на 28 градуса Риби и то излиза от Риби. При всички ли този период е така труден. Искам нова посока като цяло а не идва :( като ходене в тъмно стая, търсиш светлина, а няма

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1385 -: Октомври 20, 2023, 02:03:12 pm »
Много е тегаво, да и при мен беше пр новолуние със смяна на знака на пр. слънце. Но при мен минаваше в телец, неподвижен знак, в кардинален и то в овен би следвало по-бързо да има промени и по-ярки да са.
В кой натален дом ще е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1386 -: Октомври 20, 2023, 02:08:40 pm »
Всичко става в 10 ти дом. Прогресивното слънце в момента е в точен тригон със Сатурн. Все се надявам затъмненията да раздвижат нещата.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1387 -: Октомври 20, 2023, 02:14:56 pm »
А транзитен юпитер  аспектира ли нещо? И към наталния юпитер транзити има ли? При новолунието пр марс къде ще е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1388 -: Октомври 20, 2023, 03:01:33 pm »
От 28-ми затъмнението е точно върху Прогресивния Марс. Транзитен Плутон е върху Натален Юпитер в 0 градус Водолей - Януари. Транзитен Юпитер прави тригон натална Луна (13 градуса Дева) и сега Декември ще стигне до 5 градуса Телец , Пр. Марс е на 2 Телец , долу горе може да се брои за съвпад май, а да и ще опозира Плутон на 4 градуса Скорпион.

Много транзити и тригери има , но уви. Запечена история