Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277623 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2013, 11:59:35 pm »
Ако една жена започне да вижда, че и 70-годишните са по-привлекателни от младежа до тях - то значи наистина й е писнало. Натам вървя :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #16 -: Октомври 24, 2013, 12:01:58 am »
Представи си сега как знаеш, че ще те напускат, нямаш пари за децата и събираш всеки хонорар начаса, като си казваш на клиентите, че ти е нужно незабавно плащане, а вечерта този до теб се държи грубо, седи си във фейсбук и ти иска 20 лева  :) И ти казва, че вече те е напуснал :)

ами да - не само, че няма да го спра, ами ще го изгоня - моменталически
щом ще избирам чие гърло ще храня - това на децата е на първо място
вече като ги нахраня, ще мисля как да се оправям с емоционалната страна на нещата
с деца не е лесно решението, ама как пък мъж да ми проси 20лв, а аз едва да смогвам за храната?!?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #17 -: Октомври 24, 2013, 12:18:03 am »
 Имам още месец-два и сатурн излиза от втория ми дом. Сега чак с Вас видях, че венерата ми е отрязана отвсякъде в тази синастрия. Знам как съм се чувствала в две синастрии, където венерата (а тя все пак ми е в 8 дом) е била подкрепена с тригон от марс - имах сигурност и спокойствие, а тук - частична или никаква подкрепа. Композитният хороскоп ни е с асц. везни и разчитах на това, въпреки че там на асц. точно е застанал Плутон  :smile016:  В позиция изчакване ще бъда, но не за дълго... Лесно му е, защото аз все  прощавам.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Синастрии
« Отговор #18 -: Октомври 25, 2013, 01:04:49 pm »
Значи - венерата на eaglet само с квадрати, меркурий - неаспектиран, луната - квадрат със сатурн, къде е тука лекота на общуването, емоционално споделяне, разбирателство в ежедневието?
Но пък нали казват, че по-добре лош аспект, отколкото без никакъв, според мен на него му е по-добре в тая връзка, пък сега казваш, че иска да си ходи. После като се обърне меркурий и размисли, ти ще можеш ли да си все едно нищо не е било?

Пуснах синастрия между мен и баща ми и какво виждам - същата никаква аспектираност с моя меркурий, венерата - към нея само квадрати. Излиза, че тоя модел е като оня модел... избрах го, защото ми напомняше на баща ми - разбирателство без думи си мислех, че е било, а сега като се замисля - си е била чиста моя си детска идеализация :) Майка ми се разправяше с децата, баща ми си живееше в свой свят :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #19 -: Октомври 25, 2013, 06:29:34 pm »
Много семейства са така, особено по-старото поколение, жените - за семейството, мъжете - за всичко останало. Въпросът е ти дали искаш твоето да е такова, някои жени ги устройва, но често като излетят децата и преминават на режим "животът ми свърши", докато не дойдат внуците. Чиста проба вкопчване с неособено добри отзвуци

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2013, 08:48:25 am »
Мой приятел помоли за помощ  :) Хлътнал е доста по една госпожица и пита как да процедира и има ли шанс за връзка с нея. Нейният час за сега е неизвестен, знае се само че е с асц Овен, слагам Венера/Марс в 1-ви дом, ако разбере часа ще коригирам.

Той е вътрешния кръг.

Струва ми се, че само ще го разиграва, манипулира и няма да му се даде.

п.п. Вече е с точен час
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 02:27:20 pm от myst »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Синастрии
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2013, 08:20:58 pm »
хм, нейната венера е от тия - трудните, по принцип ми се струва, че няма лесно да си намери партньор, а като си намери уж идеалния, може и да я прецака
той е доста по-кротък и уравновесен в сравнение с нея, ако трябва да се подскаже метод за свалка - да измисли някакви щури мероприятия, сега е студено да скачат с бънджи, ама нещо адреналиново трябва да е, в никакъв случай да не й се обяснява в любов, да не й сваля звезди и ако може да го играе леко неангажиран, по- има шанс

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #22 -: Ноември 11, 2013, 08:42:33 pm »
Прави се само на кротък :) За сега пред нея не си е показал рогата. В преследване на целта става и агресивен.

И аз така си мислех да го посъветвам. Но нещо ми подсказва, че само ще го разиграва. Не я познавам и не знам нищо за нея. Но ми се струва, че е малко студена и сдържана в чувствата, трудно ще я запали.

Рени дай съвет и ти  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #23 -: Ноември 11, 2013, 08:51:59 pm »
Аз съм ,не с трудна ,а с "пишман" Венера ,смея ли да давам съвети  :93:

Мисля ,че до един месец ще му "мине" секс -инвазията по мадамчето ,ако предприеме такава или вече е ,иначе ще се проточи ...напразно.Той е палавник-експериментатор,ама не му стига на моменти вътъка,чаровник е .Мадамката пък мисля,е добра "играчка на въже",ами нека да си разкажат приказката за "Червената шапчица и Кумчо Вълчо " .:)))
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 08:55:12 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #24 -: Ноември 11, 2013, 09:18:20 pm »
Ама няма секс за сега, само му текат лигите;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #25 -: Ноември 11, 2013, 10:12:11 pm »
Ама няма секс за сега, само му текат лигите;D

Ами ...Лъв ,какво да го правиш  ;)
Satin ,на мен винаги ми е била интересна темата "Синастрия" ,но тук съм лаик.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #26 -: Ноември 22, 2013, 07:18:27 pm »
Момчето сега ми се оплака, че госпожицата съвсем явно се опитва да го използва и не бил само той.
Предупредих аз, ама кой да слуша  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #27 -: Април 09, 2014, 05:10:33 pm »
Ето я синастрията ми, за когото се интересува.
Твоето Слънце в негов 12д- има кармични задължения към теб, не сте се срещнали случайно...
И двамата имате еднакви потребности с Луна в рак и еднакво бъдеще да развивате със СЛВ в един знак
Твоя Марс в скорпион удовлетворява неговите емоционални потребности, изразени чрез Луна и Венера в рак, неговия Марс в стрелец задоволява емоциите на твоята Венера във водолей.
Неговия Сатурн е в тригон с твоето Слънце, а твоят Сатурн в тригон с неговото Слънце, което ще му помогне да преодолее квадрата между неговите Слънце и Сатурн в натала и ще се научи да изразява себе си пред другите по хармоничен начин!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #28 -: Април 09, 2014, 05:55:49 pm »
Само че моята Венера нещо е крайно недоволна. То като цяло винаги тя ми създава проблеми.
Да, но е в един знак с неговия АСЦ и на него му допада как изразяваш чувствата си  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Синастрии
« Отговор #29 -: Април 09, 2014, 10:22:59 pm »
И аз много ще съм благодарна, да си кажете мнението по тази синастрия.
Аз- вътрешен кръг.