Автор Тема: Цикъл Марс/Нептун  (Прочетена 268 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Цикъл Марс/Нептун
« -: Април 22, 2024, 06:59:51 am »
Не намирам тема за този цикъл,който ще стартира на 28.04.24г.в 28*на знак риби.
Тук ще е последната им среща за много дълъг период от време.Може да има проблеми с течове на горива и уреди,вирусни заболявания,инциденти във  вода,насилие,алергии,зависимости от всякакъв тип,алкохолни скандали.
Първа квадратура на 3.09.24г в знаците риби/близнаци ,последни критични градуси.
« Последна редакция: Април 22, 2024, 07:03:18 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #1 -: Април 22, 2024, 03:03:30 pm »
Последните градуси са в терми на малефици. В случая май Сатурн, Венера е в същия критичен градус в Овен,терма на Сатурн, Луната също в терма на Сатурн/ не знам часа на съвпада,но вероятно и тя да е крит.градус./  Не смея да го произнеса ,но дано нечии умни глави не решат да ползват химическо оръжие, ракети.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #2 -: Април 22, 2024, 04:28:02 pm »
Ребека,в картата на пролетното равноденствие,Луната в лъв не е ранена от малефиците(Марс и Сатурн),но е в опозиция с Плутон,което може да доведе до масови психози и страхове.
В картата на равноденствието от 1945г.(когато е използвано такова оръжие над Хирошима и Нагасаки),Луната в рак е съвпад със Сатурн и е връх на тао Слънце/Нептун .Тоест ,Сатурн ,въпреки че е заточен ,ранява двете силни есенциално светила.Нептун също-опозиция Слънце,квадрат Луна.
Е,в тази карта,сегашното пролетно равноденствие,няма ранени светила.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #3 -: Април 22, 2024, 06:02:57 pm »
Сафо, напоследък почваш да звучиш, като Рени, остани себе си  ;D Не знам за картата на равноденствието, която е построена за България, какви параметри ще придобие с други кординати,други дестинации извън Бг., чак толкова не задълбавам.Гледам Иран, че имат Меркурий У7,9-откритите врагове , външн. отношения точно в 28* на Риби,точката на Съвпада.Марса им е на 25* Риби. Марс управлява 4,12 дом/народ,земя+тайни врагове/.Слънцето им в Овен опозе Плутон попада в обсега на коридора от затъмнения. Мисля ,че подмолно ги предизвикват. За психозата е ясно,сега ме подсети,че аз,която трудно спя, снощи заспах за малко и сънувах война, нападаха ни и едни дребни японци с каски щяха да ни защитават.Ма сигурно щото гледам и Шогун и стана гювеча. :D ПП:не всички хим.оръжия са атомна бомба.
« Последна редакция: Април 22, 2024, 06:08:00 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #4 -: Април 22, 2024, 06:43:07 pm »
Ребека,като себе си 😊да кажа,че от много години ни тровят...а Ковид какво е?-биолигично оръжие.Възможно е да се използва някаква химия за масово поразяване,но мисля,няма да е колкото беше..2019г.
В края на краищата ,всички сме смъртни  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #5 -: Април 22, 2024, 07:32:14 pm »
Всички цикли с Марс през годината ще са важни да се следим тяхното разгръщане защото Марс е хронократор . И всикчи цикли, които се случват в Риби също защото активират новолунието преди Проленото равноденствие.  А, пък, та, където има много Вода, в  частност Риби, период, година, са силно интензивни като прояви. Не е лощо през годината да си пестим силите, да не се изтощаваме прекалено много физически, някак да съумеем да следваме приливите и отливите на жизнените си сили. Да не сме все  " на абордаж". Да се следва работа с почивка. Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #6 -: Април 22, 2024, 07:35:06 pm »
А за психотронните оръжия да не говорим, резултатът вече е налице -мозъци,гладки като речни камъни , ум плитък, като кална вада.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #7 -: Април 22, 2024, 07:38:15 pm »
Рени много си скромна бе, май Марс и Нептун са ти някъде на АС. :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #8 -: Април 22, 2024, 09:31:34 pm »
Цикълът е на к4 на сина ми.

Люляк

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #9 -: Днес в 09:21:00 am »
И при мен цикълът е на к4 . Засега не виждам отражение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #10 -: Днес в 09:41:51 am »
И при мен цикълът е на к4 . Засега не виждам отражение.
това е цикъл,който ще стартира на ъгъл и ще има продължителност около две години до следващия съвпад.
Ако Марс е хронократор,ще разбереш,тази години,догодина и т.н
При предишен такъв на к4 на мъжа ми,имаше повреда в парната ни инсталация и течове.
Събития при майка му-операции.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #11 -: Днес в 01:49:49 pm »
Ребека, харизматично скромна съм.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Цикъл Марс/Нептун
« Отговор #12 -: Днес в 06:34:10 pm »
Ребека, харизматично скромна съм.  ;)
Ти носиш джихата в себе си.  ;D