Автор Тема: Меркурий  (Прочетена 65972 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Меркурий
« Отговор #45 -: Юли 06, 2018, 11:02:44 am »
А аз не мога да понасям фейсбук а вече имам 3 профила и съм приятелка и с трите аз Сама се харесвам -нелепо е незнам от кой профил пиша и къде За първата седмица ми писа само един дядо около 70те истински луд уж йога ясноидец и кандидат президент  :'( Вчера платих реклама във фейса с надявам се налични пет долара в една дебитна карта  ;D и понеже таргета беше по-дърт за пет долара си купих още две баби и един дядо дето сигурно и те не знаят ква натискат  :012: Опитвам се да се разсейвам докато получа развитие на ситуацията около мен но трудно -с вързани ръце съм 

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Меркурий
« Отговор #46 -: Юли 06, 2018, 11:05:56 am »
Съвпадът е в мой втори дом- възстанових прекъсната комуникация с човек, на когото държа.
Освен това сформирахме ежеседмични сбирки с колеги, за да не си залипсваме през лятото.
Марс е отсреща- напоследък получавам нагли покани за срещи, кафета на райбер и прочие. Българският мъж бил много изобретателен в свалките, да се не начудиш.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий
« Отговор #47 -: Юли 06, 2018, 01:18:51 pm »
А аз не мога да понасям фейсбук а вече имам 3 профила и съм приятелка и с трите аз
Аз, семейството ми, реални приятелки и виртуални такива, предимно от лит.кръгове, ползваме фейса за комуникация, както скайп навремето. Е, нормално е да има всякакви- колекционери на запознанства, досадници, измамници и всичко, което се среща в реала и виртуала. Успех и на трите ти профила!  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Меркурий
« Отговор #48 -: Юли 06, 2018, 01:30:54 pm »
Мерси, ама аз не съм за там и съм за малко, като пиша, не знам лично ли е  , или ще го развея някъде  публично на нечия чужда или моя стена. :017:  Губя си времето да гледам къде какво и защо свети -много е изнервящо, правя го от необходимост  :(

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Меркурий
« Отговор #49 -: Юли 06, 2018, 02:50:04 pm »
Тези дни преповторих вече наученото, че не си струва да си почтен и добър човек. Средният пръст е гарантиран.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Меркурий
« Отговор #50 -: Юли 06, 2018, 04:05:20 pm »
Тези дни преповторих вече наученото, че не си струва да си почтен и добър човек. Средният пръст е гарантиран.

Човек е почтен и добър заради себе си, не заради другите. А среденият пръст е гарантиран и на непочтените. Не се огорчавай.
Над силата е само умението да я владеем!

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Меркурий
« Отговор #51 -: Юли 06, 2018, 09:06:11 pm »
Тези дни преповторих вече наученото, че не си струва да си почтен и добър човек. Средният пръст е гарантиран.

ми, ако само "струването" ти е мотив да си почтен, добър и т.н., вярно не си струва, ама хич, не се хаби
ако пък очакваш нещо в замяна докато си мислиш, че си такъв пък ептен си губиш времето, тъй че стига с тая дългогодишна дилема - мачкай си, и това е, крайно време е все пак

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Меркурий
« Отговор #52 -: Юли 06, 2018, 11:29:32 pm »
Именно защото човек е такъв заради себе си. Идва му отвътре да прави по определен начин нещата. Което не изключва да ме дразни, когато ми покажат среден пръст, защото това като стил на действие, изразяване, не се оказва достойнство, печеливша карта в някакви случаи.Не мога да мачкам.




starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Меркурий
« Отговор #53 -: Юли 06, 2018, 11:35:17 pm »
Близо до градуса на ретроградната сянка е. Там откъдето Меркурий тръгва в директен ход.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Меркурий
« Отговор #54 -: Юли 08, 2018, 10:24:42 am »
Тези дни преповторих вече наученото, че не си струва да си почтен и добър човек. Средният пръст е гарантиран.

да показваш среден пръст е опасно упражнение,животът ще те врътне така,че той да се окаже отзад  и ще те наведе с удари под кръста-при тр.на нодалната по оста  на взаимоотношенията

непочтените не нараняват,нашето  отношение към случващото се го прави,ако това те обижда,страдаш и помниш дълго
тях не можеш да промениш,но можеш да промениш твоята емоцията в отговор на преживяното,осъзнат избор

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Меркурий
« Отговор #55 -: Юли 26, 2018, 09:34:37 pm »
Не знам дали е Меркурий, ама... Преди два, три дни, излизам от вкъщи и можех да се закълна, че видях некролог на вратата на съседите. Всъщност нямаше такъв, просто ми се привидя, за няколко секунди. Е днес има отново, ама този път истински  :( Не ми се случва за първи път. Когато баба почина, пак видях некролог, който всъщност го нямаше, на другата сутрин почина.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Меркурий
« Отговор #56 -: Юли 26, 2018, 09:59:08 pm »
Оф това е гадно и на мен ми се привиждат, ама аз съм късогледа. С моят пуст късмет днес една жена заяви намерението да и направя един вид проект , свързан с починало момиче  :-X

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Меркурий
« Отговор #57 -: Юли 26, 2018, 10:01:09 pm »
Аз, като девойка, имах подобни "факсове", с което бях постреснала някои близки .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Меркурий
« Отговор #58 -: Юли 26, 2018, 10:06:11 pm »
Lilla, няма да се отказваш - нищо не губиш :) Успех ти желая :) :08:
« Последна редакция: Юли 26, 2018, 10:27:04 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Меркурий
« Отговор #59 -: Юли 26, 2018, 10:13:12 pm »
Аленка, това пожелание към мен ли е? А мислех, че ретро Меркурия не ме лови.
Най-много в живота мразя да се занимавам с нечестни хора и некоректни платци. Хем съм си в правото - точно, качествено, педантично, навременно и съвестно си върша работата, хем с нагли субекти се притеснявам да си потърся правата. Дотук натрупах доста солиден опит с неплатени проекти и подарени пари. И други вещи, дадени уж назаем. Ама съдбЪ – който има да дава, все ще му вземат. Не мога да разбера обаче защо все такива привличам, дето искат само да получат. Научих се и по хороскоп да ги разпознавам, обаче пак ми се лепят – един/една ще си отиде, ще дойдат още няколко.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui