Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 177142 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #585 -: Май 28, 2016, 11:29:44 pm »
Някой да помни как е бил при опозиция на пр. Луна към нат. Плутон?
Като знам какво беше, когато го опозира пр. Венера...ще гледам да го проспя този аспект.
на мен ми предстои след 6гр. , а при предишната опозиция влязох в Паталогична бременност за задържане, пр. Луна риби в 6д - съдраха ми задника от инжекции "папаверин", но... тогава останалата част е била друга- дир. Сатурн също е бил точна опозиция на Плутон, а Сатурн в натала е У5 в 5д. на К6, тр. Сатурн в 5д с негативни аспекти към светилата ми...

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #586 -: Май 29, 2016, 09:50:57 pm »
Някой да помни как е бил при опозиция на пр. Луна към нат. Плутон?


помни, помни :) - започнах да се освобождавам от една много силна, дълбока любовна мъка.

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #587 -: Май 30, 2016, 02:05:10 pm »
Моето прогр Новолуние днес влиза в сила  :57:    -   http://astra.la/forum/index.php?topic=91.msg120013#msg120013

никога не съм мислила, че ще отида на концерт в нещо, по-голямо от зала 1 на НДК - просто не обичам такова събиране на хора .... оообаче, моята приятелка успя да ме прилъже - концертът бил благотворителен .... ето го НептунЯ в 5 дом :) Ако ще ми върви 14год на благотворителни концерти ....  :clap: :clap: нямам абсолютно нищо против

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресии
« Отговор #588 -: Май 30, 2016, 02:19:55 pm »
то така се почва по нептун-първо концерти ,после ще пропееш и накрая се пропиваш :08:

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #589 -: Май 30, 2016, 03:05:23 pm »
то така се почва по нептун-първо концерти ,после ще пропееш и накрая се пропиваш :08:

ами освен да си направя един караоке-бар :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресии
« Отговор #590 -: Май 30, 2016, 04:50:58 pm »
Хепи, не ти ли се иска някоя нова, голяма и безгранична любов?  ::) Такава - Любов завинаги :) Аз с моята Венера ан СЛВ - все такива ги мисля и пожелавам  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #591 -: Май 30, 2016, 05:08:29 pm »
Хепи, не ти ли се иска някоя нова, голяма и безгранична любов?  ::) Такава - Любов завинаги :) Аз с моята Венера ан СЛВ - все такива ги мисля и пожелавам  :)

Аленка, пепел ти на устата :) - като чуя за такива любови, настръхвам. Цял живот бяха такива ... ама не завинаги .... стига ми толкова.

Сега предпочитам нещо по-лекичко, без толкова емоции - искам вече да си поживея за себе си, да се насладя на живота, аман от чувства, емоции и т.н.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресии
« Отговор #592 -: Май 30, 2016, 06:34:19 pm »
Хах, добре   :08:  :-X :-X :-X но нали знаеш, че това, което много сме го искали идва тогава, когато се откажем от него :)  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Прогресии
« Отговор #593 -: Юни 12, 2016, 12:15:08 pm »
Моята прогресивна Луна е в рак и имам още два градуса до съвпада й с АС, като преди това ще направи съвпад с Меркурий. Прочетох доста за съвпад с АС, но ще съм благодарна, ако някой сподели опит! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресии
« Отговор #594 -: Юни 12, 2016, 12:28:43 pm »
Може да бъде по-емоционално зареден период, повече запознанства, общуване, срещи.

Наскоро имах такъв съвпад /в Стрелец/, не донесе нищо специално - повече вътрешни изживявания, отколкото външни. Но при мен винаги е имало много по-дълбок и богат вътрешен свят, отколкото външна демонстрация и впечатление.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #595 -: Юни 12, 2016, 02:11:16 pm »
Рада, пр.Луна през АСЦ е времето, когато човек усеща силен импулс, да демонстрира начин на живот, който е естествен за самия него през призмата на съответния знак, както и от какво има нужда, за да се чувства "добре в  кожата си". Желанията и нуждите се обединяват и според това как е ориентирана картата, човек може да се научи да вижда себе си по-обективно( Луната по принцип не дава толкова ясно схващане за това, какви сме всъщност), да се стреми към цели( преминава през 1-ви дом, Марсов принцип), които да му донесат вътрешно спокойствие в бъдеще. Добре е да разгледаш заедно в периода как си взаимодействат "пр.Луна+нат.Луна"-нат.Слънце-АСЦ, защото същите свързани помежду си ще ти дадат точна информация, как онова, което носиш в себе си като призвание, ще продължи да влияе върху твоята ориентация към настоящия момент, но така че да вземеш решение как и къде да атакуваш в личния си подход в следващите 7-8 години.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресии
« Отговор #596 -: Юни 12, 2016, 02:47:19 pm »
Моята прогресивна Луна е в рак и имам още два градуса до съвпада й с АС, като преди това ще направи съвпад с Меркурий. Прочетох доста за съвпад с АС, но ще съм благодарна, ако някой сподели опит! :)

моята прогр.Луна,вече премина К2,докато беше в 1 дом квадратира Слънцето,беше в съвпад с Марс У8,Уран У6,Плутон У3
съпругът  ми -прескочи трапа,лежа близо месец в две болници,съсипващ период на напрежение и безсъние
паралелно пр.Луна мина секстил към Венера-Луна-Нептун,тригон Юпитер,последните У7-
първият засегнат по 7 дом -брачният партньор оцеля,благодарение на протекциите на бъдещите ми роднини
вторият засегнат по 7 дом е второто дете -дъщеря ми,тя всичко от грижите по дианостициране и прием
луната е у11,който е 5 дом от 7 /от нея/ докато беше във моя първи дом,това е 7 от 7 за нея,намери човека до себе си
сега влезе във 2,който е 8 от 7 дом,сещайте се какво предстой
« Последна редакция: Юни 12, 2016, 02:49:22 pm от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресии
« Отговор #597 -: Юни 12, 2016, 02:48:45 pm »
Стреличке, да не станеш баба скоро?  ::)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресии
« Отговор #598 -: Юни 12, 2016, 02:50:00 pm »
божа работа, ;)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Прогресии
« Отговор #599 -: Юни 12, 2016, 03:42:22 pm »
Благодаря момичета! При мен направи съвпад наскоро със Сатурн(У7) и Венера (У4 и У11), но нямах проявления. Направи и опозиция към наталната Луна. Истината е, че от многото неща, които прочетох, един от авторите споменава, че този аспект може да доведе до физическа раздяла с любим човек. Това ме стресна, тъй като и тр.Плутон е в съвпад с наталната ми Луна. Мама уж е добре, но в съзнанието се настани страх.:(