Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166544 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #150 -: Ноември 08, 2014, 03:03:49 pm »
Не е нужно да си груба
После пак обяснявай за луна в овен и женското начало (ако правилно си спомням)
:08:
Така е,но понякога трябва да пусна малко огън,да не ми се схване гърленцето.  O:-) O:-)  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #151 -: Ноември 08, 2014, 03:06:47 pm »
Дъ Уан,съжалявам но нещо нямам време да върна прогресиите до Луна съвпад с Венера-не мога да се справя с калкулирането.Но като го направя ще ти дам инфо,ако си спомня да се е случило нещо. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #152 -: Ноември 08, 2014, 05:38:33 pm »
Нека задам отново въпроса си, за да съм сигурна, че няма да има неразбрали.

Някой да е имал съвпад на пр. Луна с нат. Венера скоро, за да има пресни впечатления или спомен как се е проявил аспекта?
Всеки преминава през този аспект два-три пъти в живота си, но няма как да се тълкува еднакво, защото при всеки се случва в различен дом този съвоад, отделно Венера при всеки управлява различен дом и така...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #153 -: Ноември 08, 2014, 06:03:46 pm »
Някой да е имал пр. Луна съвпад натална Венера?

"Ухание на жена". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #154 -: Ноември 08, 2014, 08:30:35 pm »
За първи път пр. Луна ще мине през Венера и след това ще имам възврат към наталната затова ми беше толкова интересно как се отразява. Разни хубавини ще има вероятно, защото и към Луна, и към Венера имам хубави аспекти, а и двете в нат. карта са в съвпад.
Аспектът ще е догодина през март-април.
Дракониада, много ще съм ти благодарна да провериш как е било при теб.

Рени, кратко и ясно - и аз в тази посока очаквам събития, а и смяна на вътрешната нагласа. При мен може би защото съм по-скоро лунен тип, соларите не са показателни, но пък пр. Луна през домовете и знаците с аспектите, които прави, много точно задава общия фон за определен период.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прогресии
« Отговор #155 -: Ноември 08, 2014, 08:32:19 pm »
За първи път пр. Луна ще мине през Венера и след това ще имам възврат към наталната затова ми беше толкова интересно как се отразява. Разни хубавини ще има вероятно, защото и към Луна, и към Венера имам хубави аспекти, а и двете в нат. карта са в съвпад.
Аспектът ще е догодина през март-април.
Дракониада, много ще съм ти благодарна да провериш как е било при теб.

Рени, кратко и ясно - и аз в тази посока очаквам събития, а и смяна на вътрешната нагласа. При мен може би защото съм по-скоро лунен тип, соларите не са показателни, но пък пр. Луна през домовете и знаците с аспектите, които прави, много точно задава общия фон за определен период.
В кой дом попадаше рак?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #156 -: Ноември 08, 2014, 08:42:46 pm »
Седми. Луната е У7, а Венера управлява десети и пети. По натал и двете са в трети, но в знака, в който попада и К4 - Овен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прогресии
« Отговор #157 -: Ноември 08, 2014, 08:44:40 pm »
Седми. Луната е У7, а Венера управлява десети и пети. По натал и двете са в трети, но в знака, в който попада и К4 - Овен.

Хубавини по сърдечните и партньорски теми. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #158 -: Ноември 08, 2014, 08:56:32 pm »
 :cheer:
Е, време си е вече. Тъкмо като подарък след рождения ден ще ми дойде.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресии
« Отговор #159 -: Ноември 08, 2014, 09:15:58 pm »
Някой при пр слънце в/у нат луна да е имал здравословни проблеми?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #160 -: Ноември 08, 2014, 09:27:53 pm »
Някой при пр слънце в/у нат луна да е имал здравословни проблеми?
Този аспект при мен и близките ми няма как да се случи, за да докладвам.
Рени да каже, предполагам е имала такъв аспект

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #161 -: Ноември 08, 2014, 09:29:09 pm »

Дракониада, много ще съм ти благодарна да провериш как е било при теб.
Успях да го върна.  :)
Пак ще повторя:
Луната ми е У1,Венера У11 и У4.Двете са в 10Д,участват в стелиум,но нямат математически съвпад (в орбис до 10*).
 Тогава беше началото на края на една моя много дълга и сериозна връзка и правех всичко по силите си да я запазя.Той беше изключително ревнив(Марс Скорпион  ;) ) и беше полудял,защото беше видял,че мой колега изобщо не е безразличен към мен и не го криеше от него(нахален и безцеремонен Марс Стрелец  :012: ).За мен това беше най-тежкият период,свързан с мъжете.Никога преди и след това не съм се чувствала по-безпомощна да съхраня изграденото и да го запазя.Последва една година адска,вътрешна агония за мен,свързана главно с уверения в моята преданост,което беше пълната истина.След което се разделих с него. В тази година се запознах с един изключителен младеж(тронов Марс в Овен-него често го споменавам във форума  :012: ),който ме измъкна от......много отчаяни и саморазрушителни отношения и среда. Няма как да не съм му благодарна и да не го обичам.Т.е.скъсах с един,който ме сваляше надолу в много отношения и намерих друг,на който без да преувеличавам дължа всичко позитивно,което съм и съм постигнала извън възпитанието на родителите ми.  :) Той ми даде духовна,психическа и материална основа,върху която да стъпя,когато целият свят в който бях живяла се оказа разрушена пясъчна кула.
 
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #162 -: Ноември 08, 2014, 09:38:10 pm »
Дракониада, вярваш ли, че предвид транзитите и прогресиите ми нещо такова си прогнозирам?:)
Защото квадратите на Уран и Плутон към Венера (малко по-късно и към Луна) и транзита на ЮЛВ през Венера и Луна, както и пр. Луна в съвпад Венера, се случват по едно и също време. Тоест, задават се времена на обрати и то по темите на отношенията и партньорствата, защото в който и дом да се намират Луна и Венера, те все са си отговорни за любов, емоции и пари. Домът може би задава само начина, по който се свързваме.
Няма да се отклонявам повече, мерси че разказа.


Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #163 -: Ноември 08, 2014, 09:47:18 pm »
Дракониада, вярваш ли, че предвид транзитите и прогресиите ми нещо такова си прогнозирам?:)
Защото квадратите на Уран и Плутон към Венера (малко по-късно и към Луна) и транзита на ЮЛВ през Венера и Луна, както и пр. Луна в съвпад Венера, се случват по едно и също време. Тоест, задават се времена на обрати и то по темите на отношенията и партньорствата, защото в който и дом да се намират Луна и Венера, те все са си отговорни за любов, емоции и пари. Домът може би задава само начина, по който се свързваме.
Няма да се отклонявам повече, мерси че разказа.
"Боя се"  :012: :012: :012: :012: :012:,че ако ти се случи подобно на мен ти предстои да се запознаеш с Голямата Любов в живота ти-онзи без който не можеш и за отношението ти с  който времето и разстоянието  са без значение.  :72: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Прогресии
« Отговор #164 -: Ноември 08, 2014, 09:58:04 pm »
Прогресивна Луна в Скорпион ми съвпадна с К5.  ;)
От няколко дни вътрешно роптая,че на Пътя ми излизат напълно безсмислени,безполезни  и отработени ситуации :96:  ,но може да е от друг аспект.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: