Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021992 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7455 -: Август 31, 2019, 01:57:10 pm »
fortunades, адекватни финансови оценки, изгодни финансови оферти, експерт по финансовите въпроси след 19.09. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7456 -: Август 31, 2019, 05:29:57 pm »
Значи, бясна съм на фирмата за пазарна оценка на апартамента, който искаме да купим.

Извън хорара.
fortunades, когато искаш по-висока оценка, се обръщаш към лицензиран оценител/оценителска агенция, който не е така консервативен. От друга страна е добре да няма шапка над него - оценителите на "Бул Банк", примерно, нямат такава и оценките им не се орязват/редуцират/намаляват. Има банки, които използват собствени оценители и там не може да се влияе или ако -съвсем малко. Друго важно е, че ако оценката на даден оценител не ти харесва, по-добре е да не бъде входирана, а по възможност - направена нова или - да се използват пазарни аналози.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7457 -: Август 31, 2019, 10:12:06 pm »
fortunades, адекватни финансови оценки, изгодни финансови оферти, експерт по финансовите въпроси след 19.09. :)
Благодаря ти Рени.
Май на там отиват нещата.

Извън хорара.
fortunades, когато искаш по-висока оценка, се обръщаш към лицензиран оценител/оценителска агенция, който не е така консервативен. От друга страна е добре да няма шапка над него - оценителите на "Бул Банк", примерно, нямат такава и оценките им не се орязват/редуцират/намаляват. Има банки, които използват собствени оценители и там не може да се влияе или ако -съвсем малко. Друго важно е, че ако оценката на даден оценител не ти харесва, по-добре е да не бъде входирана, а по възможност - направена нова или - да се използват пазарни аналози.
Uran, днес се разбра че имало някакъв инженер, който работил за/с банката и както се изрази собственичката на сградата " си е повярвал отново" ,че може да се закучи. Той бил някакъв дебил, който им правил проблем още със строежа. Но всичко това ще отиде при главния директор, с който строителите са в как да кажа доста добри бизнес отношения и нещата ще се получат.
Фирмата оценител, просто изпратиха дъртаняни, които не знаят и грам от историята, инфраструктурата и икономиката на града и се изложиха много. И най-лошото е, че нямат база данни на които да стъпят и сравняват нашия тухлен апартамент в луксозна сграда с някаква панелка от 87-ма... Ще се оправим, но ме е яд за безочието на цялата система.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7458 -: Септември 01, 2019, 03:54:00 pm »
Има изчезнал млад мъж от 25.08. и е в процес на издирване. Братовчед му пита : " Къде и кога ще се открие братовчед ми ?" Който има желание да се включи в тълкуването. Благодаря.

Питащият е уверен в неговото намиране по начина, по който задава въпроса, с Юпитер на трон, но в 12-ти дом сякаш тайно се надява на някакво чудо или вярва, че крие . Не знам дали правилно тълкувам, но К3 става първи дом за братовчеда и тогава Юпитер попада в 10-ти за този, който се търси. Това променя ли посоката от югоизток 12-ти дом към юг (10-ти дом). а, това че и Нептун е в 3-ти дом, някъде около водни площи, иска да се скрие ? Луната е в 8-ми дом на братовчеда и квадрат със Сатурн, което не е много добро ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7459 -: Септември 01, 2019, 04:35:28 pm »
Една седмица без вода в тези жеги!? Това не е ли този 28 годишен дето изчезна на "парти" край Аксаковското Любен Каравелово, за последно звънял на баща си да му даде координатите си и звучал сънен, уплашен  и "имал опасения за живота си"? Щастлив сценарии е, да е приютен някъде  - но в Блъгария кой ще пусне непознат в дома си и ще го лекува? Това е само по филмите. Бих видял Нептун в 3-ти дом(братовчеда, близките пътувания, комуникация), Риби и опозициите със Слънце, Венера, Марс и квадрат Юпитер. Да, течности са намесени. Дали са външни - удавяне или вътрешни(четох коментари - на тези сбирки употребявали дрога, алкохол, други субстанции, опиати, халюционогени  и т.н.), ще се разбре.
« Последна редакция: Септември 02, 2019, 01:35:32 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7460 -: Септември 01, 2019, 07:05:48 pm »
Рени, кверента и издирвания нямат ли един и същ управител?

Нужда от медицинска помощ - Луна в 7 дома на квезита почти на кусписа на 8 дом. Ще направи секстил с Юпитер, който е почти на кусписа на 11 дом на квезита - възможно е хора, с които е бил да помогнат за намирането му.
« Последна редакция: Септември 01, 2019, 07:30:13 pm от Uran »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7461 -: Септември 01, 2019, 07:30:26 pm »
Има изчезнал млад мъж от 25.08. и е в процес на издирване. Братовчед му пита : " Къде и кога ще се открие братовчед ми ?" Който има желание да се включи в тълкуването. Благодаря.

Питащият е уверен в неговото намиране по начина, по който задава въпроса, с Юпитер на трон, но в 12-ти дом сякаш тайно се надява на някакво чудо или вярва, че крие . Не знам дали правилно тълкувам, но К3 става първи дом за братовчеда и тогава Юпитер попада в 10-ти за този, който се търси. Това променя ли посоката от югоизток 12-ти дом към юг (10-ти дом). а, това че и Нептун е в 3-ти дом, някъде около водни площи, иска да се скрие ? Луната е в 8-ми дом на братовчеда и квадрат със Сатурн, което не е много добро ?!
Neptun в риби,ретрограден.Братовчедът е на море посока югоизток,някъде където е бил и преди.Ще се намери до 7 часа/7 дни.
« Последна редакция: Септември 01, 2019, 07:37:14 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7462 -: Септември 01, 2019, 08:46:56 pm »
Да, това е издирвания младеж. Ето информацията за него
липсва от 7 дни или повече
навярно е приел психотропно вещество, което му е повлияло зле. Били са на техно парти.
Бил е в гора
тя не е голяма гората, претърсели са всичко
но не са го открили
Мястото с гората е в близост до Аксаково, Варна

Нещо като координати, посока къде да се търси може ли да получим от хорара ?
Благодаря, на всички за включването.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7463 -: Септември 01, 2019, 09:03:32 pm »
Може да е паднал в някой овраг в тази гора, някоя ниша. Пишеш - малка гора, всичко обходено из нея. Добре.   :017:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7464 -: Септември 01, 2019, 10:08:06 pm »
Рени,Юпитер е изток,Нептун юг,югоизток.Знак риби се свързва с навес за лодки,дог,подслон за пренощуване,болница,аптека,приют за стари хора,пречиствателна станция,уединено място,обор за едри животни,места за риболов,ниски участъци,плавателен басейн,блата,тресавища,влажни участъци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7465 -: Септември 01, 2019, 10:22:50 pm »
Благодаря, Сафо !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7466 -: Септември 01, 2019, 10:54:37 pm »
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8_%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%8A%D0%BD%D0%B8 Побити камъни, някакво подобно място, според това къде се намира У1 в Стрелец -тур. обект тип светилище ,ама каменно, заради дом десет на Сатурн- скали, камънак .Това наистина се оказа в община Аксаково ,но нямам идея от посока къде е изток -юг.. хабер си нямам. Скалите са като набити в пясъка. била съм като дете. Или до място, като Мадарският конник примерно ..За опиянението на изчезналият хорара е показателен, но не мога да разбера дали е жив  :017: Може още да да се омагьосват взаимно с група в различна степен на делириум.                                              ПС Май тези побити камъни не са много близо до това село в което е било партито като гледам картата а реално не мога да прецен :017:
« Последна редакция: Септември 01, 2019, 11:10:13 pm от Ребека »

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7467 -: Септември 01, 2019, 11:28:53 pm »
Побитите камъни са югозападно от Аксаково и селцето до него. По шосе - 30-35 км., пряко - около 20-ина може би   :-X
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7468 -: Септември 01, 2019, 11:35:02 pm »
Значи е доста това  :012: Ами може и с кола да са били Доста е далеч, ама нещо такова изглежда подходящо, пеша се извървяват в бавен ход за около  4 часа ..може би тези км- пряко .
« Последна редакция: Септември 01, 2019, 11:37:48 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7469 -: Септември 02, 2019, 12:57:10 pm »
Нептун У1 в 1д на издирвания и на трон по знак- погълнал е алкохол и дрога, което не му е за първи път. По мое виждане краят няма да е добър, но дано греша и го намерят жив и здрав!