Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 62459 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #30 -: Март 21, 2014, 11:24:47 am »
Ето картата за следващата им среща
Домакините ще победят, според мен. Домакините ще играят защитно, умно и ще контролират ситуацията - У5 Сатурн в сходящ тригон с техен У1 ... Лунта съупр. на 10 дом ще пренася светлина между Меркури У1,10 и Сатурн У5 освен, че това ще им донесе победата, то това допълнително ще подсили играта им и ще са по - мъдрия и опитен отбор на терена (Сатурн) . Диспозитора на парса е Венера и тя се намира в 5 дом на домакина.
Ние - гостите сме описани като изнервени и на принципа всичко или нищо - все пак имаме пасив от 3 гола :) - Уран в 1 дом; Плутон в 10 ... У1 - Слънце в овен в сходящ квадрат с У5,10 Юпитер - ще са настроение нашите твърде агресивно и този риск няма да я на тяхна страна. Луната ще пренася светлина между У1 и У10 и е възможно мача да тръгне добре за нас, но подозирам, че Плутона в 10 дом ще промени след това нещата и вероятно ще изгубим мача. Диспозитора на пф - Венера е в сходящ квадрат с У10.
За всеобщо съжаление позна, че домакините ще победят- то се и очакваше де, но лично аз все се надявах поне един гол нашите да отбележат- за спомен  :)
За подчертаното, което си написал- не ми се видя нашите да са изнервени и агресивни- играха много добре и достойно за съперник от такава величина, като отбора на Валенсия, а снощната им игра нямаше нищо общо с каруцарския мач с Литекс преди няколко дни, който приличаше повече на ръгби, отколкото на футбол

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #31 -: Юли 08, 2014, 03:20:44 am »
Днес ще се изиграе мача между Бразилия и Германия!  :engel016:
Бразилия са домакини, но за мен работещия метод е този с разпределянето на отборите по цветове, та според мен Бразилия ще са по десцедента(прикачил съм файл с цветовете на екипите на 2-та отбора), защото са жълти, а Слънцето се намира в 7 дом.
Асцендента се управлява от знака скорпион - черно, а диспозитора е Марс във везни - бяло. :)

Управителят на часа е Луната, а деня е на Марс.

Мачът ще започне в 23:00 българско време! :)
« Последна редакция: Юли 08, 2014, 03:46:03 am от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #32 -: Юли 08, 2014, 03:40:12 am »
Мисля, че Бразилия ще победи след продължения или дузпи. Т.е очаквам равенство в редовното време. Възможно е Бразилия да поведе, но неочаквано Германия да изравни, заради Уран в 10 дом. Ако позная ще обоснова гледната си точка. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #33 -: Юли 08, 2014, 11:41:58 am »
Днес ще се изиграе мача между Бразилия и Германия!  :engel016:
Бразилия са домакини, но за мен работещия метод е този с разпределянето на отборите по цветове, та според мен Бразилия ще са по десцедента(прикачил съм файл с цветовете на екипите на 2-та отбора), защото са жълти, а Слънцето се намира в 7 дом.
Асцендента се управлява от знака скорпион - черно, а диспозитора е Марс във везни - бяло. :)
Управителят на часа е Луната, а деня е на Марс.
Мачът ще започне в 23:00 българско време! :)
Ами то и като назовани по име Бразилия е по ДСЦ, назования първи отбор е по ДСЦ, а втория по АСЦ.
Бразилия са представени от Луна в падение в знака скорпион, която е облагодетелствана от сходящия хармоничен аспект с Юпитер в техен 1д, а Германия е представена от ретро Сатурн, който е в рецепция с Плутон на АСЦ- мисля, че германците, колкото и да им е трудно имат силата и волята да победят, освен това ще имат късмет в играта с ПФ в 5д, която е с диспозитор Венера У5,10 за тях. ПФ активира средната точка на Йод с връх Сатурн и ъгли Уран и Венера, имат ЮЛВ в 4д- ще се отприщи кармична отплата за германците, дали ще е в тяхна полза или обратно ще видим малко след полунощ. (Всичко се връща- кой ни прецака с 4-то място през 94-та? )
 :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #34 -: Юли 08, 2014, 11:52:55 am »
Не мисля че ще има продължения и дузпи.
И аз като гледам кардиналните оси мисля, че няма да има продължения.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #35 -: Юли 08, 2014, 01:25:08 pm »
През 1994 играхме с Германия на четвъртфинал и ги бихме с 2:1. След това на полуфинала Италия ни победи с 2:1, а шведите ни отнесоха в мача за трето място с 4:0.
и на този мач за трето място ни прецака продажния съдия от Германия, доколкото помня

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #36 -: Юли 08, 2014, 01:44:54 pm »
Акрукс, ама това е събитийна карта, а не хорар.  :29: Няма назовани по име. :)
По принцип аз съм от Германия да спечелят! :) Даже бях сънувал как един техен футболист вкарва гол. Дано това е знак. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #37 -: Юли 08, 2014, 01:54:57 pm »
Акрукс, ама това е събитийна карта, а не хорар.  :29: Няма назовани по име. :)
По принцип аз съм от Германия да спечелят! :) Даже бях сънувал как един техен футболист вкарва гол. Дано това е знак. :)
По картата клоня към Германия, вчера и аз я гледах, но защо пишеш, че асц е Скорпион  ?! :017:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #38 -: Юли 08, 2014, 02:02:12 pm »
По картата клоня към Германия, вчера и аз я гледах, но защо пишеш, че асц е Скорпион  ?! :017:
Объркал съм се, беше 4 часа през нощта, но прогнозата си ми важи.  :012:
Бразилия като са жълти няма да имат нищо общо с козирог и Сатурн в скорпи. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #39 -: Юли 08, 2014, 02:31:37 pm »
Объркал съм се, беше 4 часа през нощта, но прогнозата си ми важи.  :012:
Бразилия като са жълти няма да имат нищо общо с козирог и Сатурн в скорпи. :)
Така е за Бразилия, но пък Германия ги слагам като 'бели' на Рак. Много объркано  :017: Да ти кажа и аз така гледах цветове по бет-а, но със старта на мача, някой излизат с други екипи, тогава прогнозата се променя. Най-сложното е разпределението на отборите. Един път излиза по цветове, друг път важи домакин-гост разпределение.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #40 -: Юли 08, 2014, 02:48:31 pm »
аааа! Дано не променят цветовете! Те Бразилия като домакини би трябвало да играе с титулярния си жълт екип.
Точно това разпределение на домовете ме отказа от спортните хорари миналата година. Имам чувството, че в нета нарочно се дава такава противоречаща на себе си информация, за да няма гадаене.  :72: Това, което съм усетил, че работи от практиката ми е разпределянето на отборите по цветове. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #41 -: Юли 08, 2014, 02:57:59 pm »
аааа! Дано не променят цветовете! Те Бразилия като домакини би трябвало да играе с титулярния си жълт екип.
Точно това разпределение на домовете ме отказа от спортните хорари миналата година. Имам чувството, че в нета нарочно се дава такава противоречаща на себе си информация, за да няма гадаене.  :72: Това, което съм усетил, че работи от практиката ми е разпределянето на отборите по цветове. :)
Аз така с един мач на Италия, викам си те са бе те са, да ама съперника излиза с белите екипи (по картата излиза победа за 'белите') и прогнозата ми в канала :))) А има и още едно разпределение, ако имаш фаворит във мача, да го слагаш на АСЦ.  :012: :012: Това още не съм го засичала, но за цветовете не винаги излиза при мен, а може и аз да не ги познавам   :012:
« Последна редакция: Юли 08, 2014, 03:00:11 pm от ini »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #42 -: Юли 08, 2014, 03:00:00 pm »
Даа ... и това с фаворита съм го срещал. Проблемът по тази карта е, че няма фаворит, защото коефицентите за 1-ца или 2-ка са напълно равни. ;D

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #43 -: Юли 08, 2014, 03:01:34 pm »
Даа ... и това с фаворита съм го срещал. Проблемът по тази карта е, че няма фаворит, защото коефицентите за 1-ца или 2-ка са напълно равни. ;D
И аз нямам фаворит, това с цветовете страшно ме затруднява, когато излязат шарени екипи или когато 2 зодиакални знака отговарят и за АСЦ и за ДСЦ  :012: :012: Тогава затварям картата  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947