Автор Тема: Обединение на българите по света  (Прочетена 4131 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #15 -: Май 06, 2020, 09:54:24 am »
Там където има компактна и добре организирана общност има и изработени механизми за взаимопомощ и няма необходимост от глобална наднационална организация, в която не знаеш кой кой е.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #16 -: Май 06, 2020, 11:15:57 am »
И двете карти са кофти.......
кво стана с книгата?
Нищо, издадох я самосточтелно, продадох 100 тина копия и това беше.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #17 -: Май 06, 2020, 05:11:39 pm »
Чрез организациите с които ще работим.Търсим такива които проверяват нуждаещите се.Ако си беше направила труда да разгледаш сайта щеше да видиш. То пък да искаш да помогнеш и пишман да станеш, егати и недоволните потребители,честно.
Попитах по какъв критерий ще определяте кой е нуждаещ се, не съм мрънкала. Псувните си ги спести, рожбо, честността също, че ти е дефицит. Не си пишем за първи път тука, тъй че... 
"С чужда пита, помен прави"  :)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #18 -: Май 06, 2020, 05:26:42 pm »
Сори ама и да искам, не мога да ти падна на нивото. Аз не псувам рожбе, Айде хубав ден и не ми разваляй само темата, като няма кво да кажеш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #19 -: Май 06, 2020, 06:34:44 pm »
Сори ама и да искам, не мога да ти падна на нивото. Аз не псувам рожбе, Айде хубав ден и не ми разваляй само темата, като няма кво да кажеш.
Ами напротив, имам много какво да кажа, но ще ти го спестя, че да не ми "падаш" на нивото.  :)
 И това ми било обединител, Боже, опази!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #20 -: Май 06, 2020, 06:48:21 pm »
Идеята ви е хубава, но си мисля, че отдавна отмина времето на колектива, общото и Стария завет.

Сега е времето на индивидуалния дух, който да се пробуди.

Успех в начинанието и дано да достигнете до истински нуждаещите се!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #21 -: Май 06, 2020, 10:49:46 pm »
eses, на Меркурий му предстои да бъде изгорен от Слънце. Час на Луна не е толкова зле за каузата, но тук Луната няма някакви достойнства, расте но  и първият й аспект, макар да е тригон е с нощна планета в дневна карта. Ако не се получи това, което си заложила, поне ще направиш много запознанства, особено с жени, които по-нататък, когато узрее по-добре идеята, може да ползваш. Акцентът на Въздух/ Меркурий ще държи комуникацията, кореспонденцията, но не съм сигурна, че ще има материално изражение. Все пак нещо те е вдъхновило и  е имало нужда да се материализира, това може за нещо друго да те провокира. Успех ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Обединение на българите по света
« Отговор #22 -: Май 06, 2020, 11:54:12 pm »
eses, на Меркурий му предстои да бъде изгорен от Слънце. Час на Луна не е толкова зле за каузата, но тук Луната няма някакви достойнства, расте но  и първият й аспект, макар да е тригон е с нощна планета в дневна карта. Ако не се получи това, което си заложила, поне ще направиш много запознанства, особено с жени, които по-нататък, когато узрее по-добре идеята, може да ползваш. Акцентът на Въздух/ Меркурий ще държи комуникацията, кореспонденцията, но не съм сигурна, че ще има материално изражение. Все пак нещо те е вдъхновило и  е имало нужда да се материализира, това може за нещо друго да те провокира. Успех ! :)
Благодаря ти Рени  :-*