Автор Тема: Ретроградна Венера  (Прочетена 82719 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #465 -: Октомври 02, 2018, 11:54:49 pm »
Голям праз !

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #466 -: Октомври 03, 2018, 12:24:36 am »
Малко след като тя тръгне назад - предстои квадрат с Марс, като по изключение - той ще е по-бърз.
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #467 -: Октомври 05, 2018, 08:06:41 pm »
Венера тръгна ретро, баща ми утре има рожден ден, а днес разбрахме, че той освен рак, има и анемия.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #468 -: Октомври 05, 2018, 08:53:45 pm »
Венера тръгна ретро, баща ми утре има рожден ден, а днес разбрахме, че той освен рак, има и анемия. 
Весо, честит да му е денят утре, да посрещне още рождени дни!

Голямата дъщеря на два пъти боледува от анемия, излекува се с хапчета с желязо, каквото има в копривата- може да му набереш и изсушиш за зимата- с малко запържено брашънце и чесън става вкусна каша.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #469 -: Октомври 05, 2018, 09:01:21 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!  :-* :-* :-*
Аз все си мисля, че докторите там в онкото правят така, че повече да го разболяват.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #470 -: Октомври 06, 2018, 11:39:40 am »
че той освен рак, има и анемия.  ???

Анемията е симптоматика на онкозаболяването.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #472 -: Октомври 06, 2018, 10:19:41 pm »
ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Жената спечели делото, което беше много неочаквано. Ответната страна беше с много по-силни позиции, т.е. връзки, но справедливостта възтържествува най-накрая.

Много странно, че сега отново покрай старта на ретро Венерата пак почнаха да тормозят колежката. Има заведено дело от страна на ръководството към нея. Дочувам, че са подготвили адски план и правят всичко възможно да я махнат :91: Егати и идиотските хора и скапаната държава... :014:

Жената е с голям въздушен трин и стелиум във везни (Слънце, Меркурий, Уран, Венера).
« Последна редакция: Октомври 06, 2018, 10:21:41 pm от romantica »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #473 -: Октомври 07, 2018, 07:05:14 am »
Много странно, че сега отново покрай старта на ретро Венерата пак почнаха да тормозят колежката. Има заведено дело от страна на ръководството към нея. Дочувам, че са подготвили адски план и правят всичко възможно да я махнат :91: Егати и идиотските хора и скапаната държава... :014:

Жената е с голям въздушен трин и стелиум във везни (Слънце, Меркурий, Уран, Венера).
на ретро венера,който започне дело ще загуби,така казват теоритиците

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #474 -: Октомври 07, 2018, 09:08:01 am »
Венера? Може би защото е естествен управител на 7ми дом, но винаги се гледа и юпитер.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #475 -: Октомври 07, 2018, 09:47:21 am »
Венера тръгна ретро, баща ми утре има рожден ден, а днес разбрахме, че той освен рак, има и анемия.  ???
Veselin,
Съжалявам да го чуя и за това ще ти препоръчам няколко неща, които може да направите по отношение на рака и анемията.
Има рецепта на дядо Владо Бошнаков в нета я пише. Разгледай я.
Другото, което отлично повлиява на раковите клетки е гладуването с кленов сироп: моята фризьорка разболява два пъти от рак и това лято пак и откриват ракови образувания. Тя се подлага на гладуването с кленов сироп за 14 дни и след това нямало и следа от тях.
За анемията има един сироп по аптеките " Билкова Кръв" на Флорадикс, много добре действа. Прилагали сме го и на малки деца и успешно излекувана анемия. Препаратите с тривалентно желязо, унищожават епителната тъкан на храносмилателната система.

Най-добрият лек срещу раковите клетки е гладуването: не трябва да има никакви белтъчини, мазнини и захари. И те започват да се самоизяждат.
Успех!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #476 -: Октомври 07, 2018, 02:50:49 pm »
Венера тръгна ретро, баща ми утре има рожден ден, а днес разбрахме, че той освен рак, има и анемия.  ???

Това е ужас , за съжаление и аз преминах през него :( Дано да се оправи :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #477 -: Октомври 07, 2018, 02:53:11 pm »
Благодаря ти много, Акрукс!  :-* :-* :-*
Аз все си мисля, че докторите там в онкото правят така, че повече да го разболяват.

Лечението на рак е много тежък процес , при някой хора повлиява много зле :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #478 -: Октомври 07, 2018, 02:54:46 pm »
Veselin,
Съжалявам да го чуя и за това ще ти препоръчам няколко неща, които може да направите по отношение на рака и анемията.
Има рецепта на дядо Владо Бошнаков в нета я пише. Разгледай я.
Другото, което отлично повлиява на раковите клетки е гладуването с кленов сироп: моята фризьорка разболява два пъти от рак и това лято пак и откриват ракови образувания. Тя се подлага на гладуването с кленов сироп за 14 дни и след това нямало и следа от тях.
За анемията има един сироп по аптеките " Билкова Кръв" на Флорадикс, много добре действа. Прилагали сме го и на малки деца и успешно излекувана анемия. Препаратите с тривалентно желязо, унищожават епителната тъкан на храносмилателната система.

Най-добрият лек срещу раковите клетки е гладуването: не трябва да има никакви белтъчини, мазнини и захари. И те започват да се самоизяждат.
Успех!

има хора не ядат нищо в продължение на месец и тотално се излекуват ...Кокосовото мляко тотално убива рака също

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #479 -: Октомври 07, 2018, 02:55:04 pm »
на ретро венера,който започне дело ще загуби,така казват теоритиците
особено пък както е при мен У2, У9 , тъй че посещението при адвокат ще го отложа

Ето една статийка и от мен:
https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/1999269476805220?__tn__=K-R