Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168704 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #75 -: Август 24, 2017, 08:59:14 pm »
Някой търси ли си куче  :) Момченце е, на около 3-4 месеца, вероятно кръстоска между каракачанка и нещо друго, по-подходящ е за двор, защото се предполага, че ще стане доста голям.
Беше изхвърлен в кофите с ритници, прибрах го, намерих му собственик, но се оказа безотговорен и реши, че му тежат грижите за него и искаше да го изхвърли. От една седмица отново е при мен, оставила съм го в кучешки хотел. Много е гальовен и любвеобилен, разбира се с други животни, палав и игрив е.
« Последна редакция: Януари 14, 2018, 06:37:43 pm от Satin »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #76 -: Януари 14, 2018, 06:30:28 pm »
Сатин, какво стана с кучето? Сега виждам поста ти..
Иначе повдигам темата, за да питам дамите тук откъде се снабдяват с четки за пудра/ перли.
Моята се разпадна днес на части и имам нужда от нова, ще ми се да я поръчам онлайн и да е по- качествена, но не и много скъпа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #77 -: Януари 14, 2018, 06:37:18 pm »
Постоя известно време в хотела, много плака докато беше там, ама му намерихме нов собственик, който да се грижи добре за него. Наскоро си мислех, че трябва да звънна да питам как е  :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #78 -: Януари 27, 2018, 07:06:28 pm »
Ако ви помоля,ще ми помогнете ли... Да си отговоря на Егото... :)
Да сравним само архетиповете... при сблъсък,било успехи в живота или характер.. Кой надвива - Лъвът или Скорпионът?
Благодаря!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #79 -: Януари 27, 2018, 07:17:11 pm »
И при двамата страстите са водещи, така че много зависи.
Скорпионът може да бъде доста прилепчив, а Лъвът ако е по-прагматичен и с по-студено сърце, може да бъде водещ в такива отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #80 -: Януари 27, 2018, 07:25:28 pm »
И идва Козирогът, и ги строява за секунда..... ,,-Какви са тея лигавщини егото ще си мерите, вместо нещо полезно да свършите! Търтеи с търтеи."  :D
Колкото мога поправих.  :)
« Последна редакция: Януари 27, 2018, 07:43:00 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #81 -: Януари 27, 2018, 07:36:18 pm »
И послИ ще дойде Девата да поправи правописЪт.  :57: :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #82 -: Януари 27, 2018, 07:37:00 pm »
Кой надвива - Лъвът или Скорпионът?

Лъвът ще надвие в романтично-любовната сфера.
Скорпионът- в интимно-емоционалната. Но и двата ще се сблъскат на арената ма секса и това е най-хубавото, защото е една от страстната комбинация и за секс, и за творчески дела. Като архетип Лъва надвива Скорпиона и защото е великодушен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #83 -: Януари 27, 2018, 08:10:44 pm »
Не разбрах... В крайна сметка.. какво е?
Скорпионът надвива там,Лъвът надвива тук... И като сложим чертата кой бие по-точки?
Да говорим за битки - в секса кой е? Романтиката?
Ами ако говорим за интелект? Ако говорим за физическа сила? Ако говорим за... върховете... кой ще покори по-голям връх,независимо от... естеството на върха? Хм... :) Искам... имам голямо Его,признавам си... Но искам ясен,ясно подчертан отговор... Дори отговорът да е Лъв.. Ще го преглътна.. някак си...,но нека бъде с ясни аргументи.. :)

Рени.. Към теб гледам... :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #84 -: Януари 27, 2018, 08:24:17 pm »
За интелекта гледаме Луната, Меркурий и целия хороскоп. Остава да кажем кой е по-умен – Лъвът или Скорпионът.

Лъвът е най-, най-, най! А вие какъв отговор сте очаквали? Някой друг да е по- най?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #85 -: Януари 27, 2018, 08:42:36 pm »
За интелекта гледаме Луната, Меркурий и целия хороскоп. Остава да кажем кой е по-умен – Лъвът или Скорпионът.

Лъвът е най-, най-, най! А вие какъв отговор сте очаквали? Някой друг да е по- най?  :012:

Да... това сме очаквали,например Скорпионът. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #86 -: Януари 27, 2018, 09:50:33 pm »
Да... това сме очаквали,например Скорпионът. :)
Скорпион и надмощие - Ха- Ха- Ха !
Вероятно да , в интриги и подли номерца. Царят на джунглата срещу едно дребосъче, използващо отровата си , за да оцелява.
Топли ли те, че някой признава Слънчевия ти знак за най- най- най ? Жалко, говори ми доста за теб ..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #87 -: Януари 27, 2018, 09:53:18 pm »
Али, ако говорим за интимни отношения, ако тръгнат да си мерят егото има 2 варианта:
1. Да се влюбят безумно и да станат силни заедно и
2. Да се влюбят и разлюбят, защото страстта е твърде силна и за двамата, зависи кой е мъжът и кой е жената.

Въпрос към теб Али, ако се залюбиш с дама Лъвица, ще се мериш ли с нея или ще й доказваш колко е прекрасна? Разбира се, ако е взаимно.

Ако говорим за конкуренция(без значение каква), отново взаимно се допълват и си чешат егото. Без истинска конкуренция, няма и развитие.

ПП: Лично познавам много здрави връзки и приятелства м/у фиксирания кръст. Дори бих казала едни от най-здравите и там няма ЕГО.
« Последна редакция: Януари 27, 2018, 10:06:59 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #88 -: Януари 27, 2018, 11:32:54 pm »
Мъж - жена - страст,любов,добре съглaсен.
Питам за съревнование... Мъж - Мъж... Жена-жена...
Жената Скорпион ли е повече успешнa - няма значение конкретно в какво - цялостно,или жената Лъв и обратно Мъжът Скорпион или мъжът Лъв?
Цар на джунглата...  и какво от това? Скорпионът пък е цар на смъртта.. Хм? И освен това е осми знак... къде е 5-ти къде е 8-ми...? Ако говорим за еволюиране на душата...
Но аз не искам да се... самохваля... Искам реално,да ми стане ясно,като чуя мнения и аргументи.. :)
Благодаря отново!
« Последна редакция: Януари 27, 2018, 11:35:15 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #89 -: Януари 27, 2018, 11:42:41 pm »
Тук нали е за общи приказки, позволено е да се обобщава  :P

Ако говорим за Скорпион/Лъв, сред случаите, които познавам, полът има значение. Сред мъже Лъвове познавам неудачници, мишки и подчехлени екземпляри, доминирани от властни и взискателни съпруги. Сред мъже Скорпиони – самостоятелни, отговорни, с ранна реализация, собствен бизнес или на респектираща позиция в обществото.

Ако са от женски пол, по мои наблюдения ситуацията се преобръща. Доста чевръсти и реализирани Лъвици. Дори ако не са успели по всички норми и стандарти в социума, то поне полагат всички необходими усилия. Ако говорим за жени Скорпионки – една безработна домакиня /цял живот/ и една омъжена по сметка за много по-възрастен заможен бизнесмен, на чийто гръб успява и има висок стандарт. Тоест налице е зависимост, в един или друг смисъл.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui