Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168505 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #255 -: Февруари 17, 2018, 03:39:46 pm »
Човече, толкова ли си тъпкан, низвергнат, изолиран, мачкан и пренебрегван в ежедневието си,Та търсиш глупави признания тук?
Жал ми е за теб, изглежда ми като молба за лайкове за лустросани снимки във ФБ :85:

Какво търся тук... признание ли?
Просто си споделям въпросите в главата и очаквам някакви отговори,то от какво да чакам признание от хората ли,то човек ако се остави на мнението на хората - да пази Господ...

А,ти вместо да се правиш на много отворена,дай мнение по зададения въпрос.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #256 -: Февруари 24, 2018, 06:44:12 pm »
Добре,всяка група се слави с нещо.
Въздухът - Логика,Разум.
Земята - Материя,Физически Труд.
Огънят - Манипулация,Суетност.
Водата - Секс,Интуиция.

Прав ли съм? Така ли е?
И темите на коя група доминират над останалите? Чие е първото място... Второто,третото,четвъртото?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #257 -: Февруари 24, 2018, 06:57:22 pm »
Добре,всяка група се слави с нещо.
Въздухът - Логика,Разум.
Земята - Материя,Физически Труд.
Огънят - Манипулация,Суетност.
Водата - Секс,Интуиция.

Прав ли съм? Така ли е?
И темите на коя група доминират над останалите? Чие е първото място... Второто,третото,четвъртото?
1-Огън
            2-Земя
            3-Въздух
            4-Вода
Това е редът по кръга

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #258 -: Февруари 24, 2018, 07:05:00 pm »
1-Огън
            2-Земя
            3-Въздух
            4-Вода
Това е редът по кръга

Тц... :):) (нервна усмивка)

Не ми харесва. Аргументирай се.. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #259 -: Февруари 25, 2018, 10:22:07 am »
Тц... :):) (нервна усмивка)

Не ми харесва. Аргументирай се.. :)
Фиксиран Меркурий е кофти,колкото повече дълбае,все повече затъва в коловоза и няма излизане.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #260 -: Февруари 25, 2018, 12:53:58 pm »
Фиксиран Меркурий е кофти,колкото повече дълбае,все повече затъва в коловоза и няма излизане.

 :012: :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #261 -: Февруари 25, 2018, 01:05:54 pm »
Огън и манипулации, звучи забавно.  :012:

Тогава какво да кажем за въздуха и водата?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #262 -: Февруари 25, 2018, 01:16:25 pm »
Огън и манипулации, звучи забавно.  :012:

Тогава какво да кажем за въздуха и водата?

Така ли? Защо да е забaвно? Искаш да кажеш,че не е истина ли?

Овенът лъжец - манипулатор!
Лъвът - актьор - манипулатор!
Стрелецът... - Лицемер... - манипулатор! Стрелецът най-много ме озадачава... Този знак ми е... много труден..

Въздухът ли? Казал съм го - логика,разум,лъжа - но не и манипулация,Огънят не може да бъде надминат в манипулирането,защото има харизма,чар,аура - светят,блестят..
Водата - ако съдя по-себе си... Водата си е вода - чиста,ясна,прозрачна,те затова са много интуитивни...,сензитивни,сексуални..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #263 -: Февруари 25, 2018, 01:31:37 pm »
Достатъчно е само да си малко по-наблюдателен и ще ти просветне какво имам предвид. Статистически извадки има достатъчно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #264 -: Февруари 25, 2018, 01:39:52 pm »
Достатъчно е само да си малко по-наблюдателен и ще ти просветне какво имам предвид. Статистически извадки има достатъчно.

Аз мисля,че съм достатъчно наблюдателен.Ама... накрая ще излезе,че всичко е строго индивидуално... И това ме натъжава... Няма да мога да се хваля с други Скорпиони(успели) например... :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #265 -: Февруари 25, 2018, 01:40:12 pm »
Водата - ако съдя по-себе си... Водата си е вода - чиста,ясна,прозрачна,те затова са много интуитивни...,сензитивни,сексуални..

Твоята е доста тинясала, даже жаби не биха виряли там.
Али я си дай картата- не може да си толко безхарактерен и мързелив, че и с грандомански претенции. Нямам за цел да те обиждам, ама така до никъде няма да стигнеш, вземи се хвани в ръце и направи нещо. Като толко искаш да си велик / то от комплекси за малоценност, не от друго/, пък постарай се и намери начин да се развиваш. Кво работиш? /май нищо/. С едното голо маниакално его си, не си нищо. Не си ли забелязал, че повечето наистина успели хора са скромни и не им е нужно да се дуят, като пуяци, защото за себе си знаят кои са и нямат нужда от чуждото признание, което да им подхранва самочувствието.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #266 -: Февруари 25, 2018, 01:41:07 pm »
Твоята е доста тинясала, даже жаби не биха виряли там.
Али я си дай картата- не може да си толко безхарактерен и мързелив, че и с грандомански претенции. Нямам за цел да те обиждам, ама така до никъде няма да стигнеш, вземи се хвани в ръце и направи нещо. Като толко искаш да си велик / то от комплекси за малоценност, не от друго/, пък постарай се и намери начин да се развиваш. Кво работиш? /май нищо/. С едното голо маниакално его си, не си нищо. Не си ли забелязал, че повечето наистина успели хора са скромни и не им е нужно да се дуят, като пуяци, защото за себе си знаят кои са и нямат нужда от чуждото признание, което да им подхранва самочувствието.

 :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #267 -: Февруари 25, 2018, 01:46:37 pm »
Твоята е доста тинясала, даже жаби не биха виряли там.
Али я си дай картата- не може да си толко безхарактерен и мързелив, че и с грандомански претенции. Нямам за цел да те обиждам, ама така до никъде няма да стигнеш, вземи се хвани в ръце и направи нещо. Като толко искаш да си велик / то от комплекси за малоценност, не от друго/, пък постарай се и намери начин да се развиваш. Кво работиш? /май нищо/. С едното голо маниакално его си, не си нищо. Не си ли забелязал, че повечето наистина успели хора са скромни и не им е нужно да се дуят, като пуяци, защото за себе си знаят кои са и нямат нужда от чуждото признание, което да им подхранва самочувствието.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #268 -: Февруари 25, 2018, 02:30:24 pm »
Явно през седмицата се захранваш с енергия от съученици,/ колеги, събота и неделя я търсиш тук.
Ако си прочетеш всите постове, ще откриеш кой е Цар на манипулациите.
Сега разбрах защо не мога да се сдържа- АЦ ти е в съвпад с Марса ми, а Мерка - с моя Уран- затова си ми дразнеща главоблъсканица.
« Последна редакция: Февруари 25, 2018, 02:35:54 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #269 -: Февруари 25, 2018, 02:33:52 pm »
Али, никоя група елементи не е по-силна от друга. Четирите елемента са в противоречие, но работят заедно. Доминиращи/активни са Огън- Въздух, потискащи/пасивни Вода/Земя. Това не означава, че Водата и Земята не могат да действат.
Огънят-разширява, динамизира, дава живот ( не непременно във физиологичен аспект, не съживя хората)
Земята- свива, натрупва, дава устойчивост
Въздухът-раздвижва, видоизменя, дава разпределение
Водата- отслабва, забавя, дава емоция

Да, при Водата се концентрира мъдростта, но знаеш ли защо, което не  я прави "по-по-най" или "победител спрямо другите елементи ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“