Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 168700 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #600 -: Август 15, 2018, 11:10:21 pm »
Ужасно е Лили и аз не знам какво правя там -всъщност толкова ми е неприятно и изкуствено,че нищо не правя. Личният ми профил нищо не споделям дори и приятелите не могат да виждат публикации -то и няма де :012:  В тъпата страница дето я направих уж за работа, съм абсолютно невидима и непопулярна -вече съвсем нямам желание за нищо там. Много ми е кофти дето губя време  и искам да се махна отново, но уж трябва.. Но скоро ще се махна съвсем пак Оставам фейса на Ягите, дето не са станали модели и и имат нужда от сцената и публиката на произволни чичаци  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #601 -: Август 15, 2018, 11:16:11 pm »
За да успееш във Facebook си трябва активност, дори агресивна такава. Това е когато е в подкрепа на работата, за да поддържаш контакт с клиентите и потенциалните такива. При някои хора се налага да поддържат такъв тип страница, неизбежно е. Колкото и да не им харесва комерсаилната глупост. На лекарите да не им е приятно, че пациентите отиват със самоизготвени диагнози от интернет. В такова време живеем.
« Последна редакция: Август 15, 2018, 11:18:33 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #602 -: Август 15, 2018, 11:21:11 pm »
Да, ама като не ти идва отвътре и го правиш насила, се усеща. Аз просто се чувствам неадекватна там, като извънземно ,тотално различен резонанс, не преувеличавам-от различни планети сме , не мога да се впиша, ако имах възможност финнасова не бих си причинила това нещо наречено фейсбук .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #603 -: Август 15, 2018, 11:53:09 pm »
Уфф, там не е много по-различно. От трън та на глог. Хиляда човека питат, ти отговаряш. Уж да блеснеш с компетентност и да направиш контакт с агенция или директен клиент. Ама докато те забележи някой потенциален възложител, ще храниш питащите с личното си време по цял ден. Същата благотворителност, само че на друга платформа.  :lol_hitting:

Но и аз мисля за други алтернативи, няма накъде вече. Дългогодишните ми възложители, за които полагах къртовски труд за жълти стотинки, от няколко години ме мамят, то се усеща. А сега ме имат за резервен вариант, хващам ги в злоупотреба. Преди те ми бяха най-сигурният вариант, с постоянен поток от поръчки /макар и нископлатени/, но няма нищо вечно на този свят, интересите бързо се менят – няма лоялност, има лична изгода. И палачинката се върти според конюнктурата.

Погледнах часа на регистрацията, изглежда много кифленско по 7 дом.  ;D Час на Венера, АС Овен. Силна Венера в 7 дом, в същия знак е и Луната /Везни/ – точен секстил със Слънцето /по градус/. И Сатурн в точен съвпад с МС – все пак за работа съм го регистрирала, за участие в тесен кръг и профилирани групи. Но като гледам Луна и Венера във Везни в 7 дом, май ще трябва към нещо друго да се ориентирам, извън професионалните групи на книжни плъхове и университетски зубрачи.  :012:





« Последна редакция: Август 16, 2018, 12:18:35 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #604 -: Август 16, 2018, 09:57:47 am »
Като гледам Венера и Луна в 7-ми, може и някоя любов да изскочи от там. :72: :-*

Лили, може би имаш профил във VK (аз нямам)? Не е ли нещо подобно на фейса? Мисля си, че са горе-долу еднакви - руският фейс. А иначе от Цукерберг какво може да очаквате да измисли (нарочно му изписах така името). :012:

В моето сурат тефтерче (фейсче) си имам предимно колеги от работа. Обаче през последните 1-2 седмици (вероятно покрай слънчевото затъмнение в 7-мия ми натален дом) ме налазиха някакви случайни профили, които търсят запознанства. Но никой интересен няма сред тях. Така или иначе вълната отмина. :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #605 -: Август 16, 2018, 11:09:51 am »
Мирабела, ретро Марс във Водолей те върна много активно във форума, което е готино.  :38:  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #606 -: Август 16, 2018, 11:27:45 am »
Не, нямам профил там. В друга тяхна социална мрежа имам, тя е за търсене на контакт с бивши съученици, роднини. Там ми идва по-лесна навигацията. Обаче имаше много навлеци – и скучаещи мъже, и /още по-нахални/ всякакви хора за безплатни астрологични консултации. Затова се отказах, заминаваше по цял ден там. По няколко човека на ден ти пишат само с искания за астрологичен анализ – "да се хвърли едно око". Те си мислят, че това е работа за 5-10 минути. Трябваше да се възползвам от опцията "заключен профил", но късно се сетих, вече ме бяха налазили стотици. Там има доста групи за астрология, най-различни. И питат много хора, задават въпроси. Така можеш да видиш докъде ти е познаваемостта. Само че с това също могат да се спечелят неприятели.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #607 -: Август 16, 2018, 11:36:51 am »
Лили, ти пък защо точно по ретро Марс и Меркурий поде така инициатива  ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #608 -: Август 16, 2018, 11:47:29 am »
Днес ми се случи истинско чудо - на пешеходна пътека без светофар в близост до прелез шофьорите ми спряха, за да мина! Бях с колело и нямаше други чакащи пешеходци за пресичане освен мен. Досега не ми се е случвало подобно нещо, тук в Пловдив единствено на малките деца и пенсионерите/ инвалидите спират, а ми се налага често да пресичам тичайки, понеже никой никога не ме е изчаквал. Не знам на кой транзит се дължи, аз съм слисан много от това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #609 -: Август 16, 2018, 11:54:11 am »
Лили, ти пък защо точно по ретро Марс и Меркурий поде така инициатива  ?  ;)

То не е кой знае каква инициатива да направиш профил. Аз не си правя рекламна страничка за пускане на ежедневни бисери и мазнотии, за лов на шарани. Просто чашата преля – по ретро Меркурий по-често от обичайното хващам чужди грешки и лъжи. Мислех си, че имам 10-годишно лоялно сътрудничество, а се оказа измама на мой гръб. Но и с приятелствата беше така, трябваха ми по десетина години, за да прогледна.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #610 -: Август 16, 2018, 12:02:45 pm »
А, да, разбирам заради нуждата от промяна. Някое от затъмненията, фазите на Меркурий и на Марс, направиха ли опозиция/съвпад с наталния ти Сатурн ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #611 -: Август 16, 2018, 12:21:11 pm »
Нужда от нови възложители, защото основният се оказа некоректен.
Имам регистрация и в един бг сайт за фрийлансъри - и там е пълна скръб. Възложителите или пускат оферти и търсят някой да им свърши работа срещу хонорар под установения пазарен минимум, или търсят будали, които да работят за без пари, т.е. да бъдат измамени. Проблемът не е от вчера и не е от затъмнението. Тази ситуация продължава години наред. Просто си мислят, че у нас чуждият труд е безплатен, иначе всичко останало се заплаща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #612 -: Август 16, 2018, 01:04:22 pm »
Мирабела, ретро Марс във Водолей те върна много активно във форума, което е готино.  :38:  ;)

Благодаря ти, Рени! Хубаво е, че те има. :-* :58: :08:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #613 -: Август 16, 2018, 09:00:01 pm »
 :38: Мира,радвам се да си пак сред нас !
не само ретро марс ,но и ретро меркурий :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #614 -: Август 16, 2018, 09:43:14 pm »
Да не стане обаче, в края на август, когато тръгнат директни, пак да изчезне от форума?