Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 220763 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #60 -: Април 20, 2014, 10:05:11 pm »
На който му се занимава: я си вижте в кои лунари сте имали Луна в 5 лунарен дом и проверете имало ли е влюбване тогава. Правя едно астро изследване. Засега резултатите от моите си лунари ще ги запазя в тайна, за да не се повлияе никой.

имам в настоящия лунар. за сега не съм се влюбила. обръщам повече внимание на детето и хобитата си.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #61 -: Април 20, 2014, 10:13:03 pm »
да. озадачава ме дц-ац в слв-юсв. би трябвало да е важен месец. но има още време от лунара.
и така и така си сложих картата, да се оплача че ретро марса ми разказва играта

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #62 -: Април 20, 2014, 10:18:03 pm »
като събития нищо. на вътрешно ниво - пак равносметки и връщане към минали неща.  с нетърпение го чакам да тръгне директен.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #63 -: Април 21, 2014, 12:47:26 pm »
като събития нищо. на вътрешно ниво - пак равносметки и връщане към минали неща.  с нетърпение го чакам да тръгне директен.

ако беше само ти, можеше да се впрегнем и да ти помогнем :) да го избуташ :) - доста народ го чакаме :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #64 -: Април 21, 2014, 12:49:15 pm »
хаха ами да го бутаме, сговрна дружина...

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #65 -: Април 21, 2014, 12:50:32 pm »
да. озадачава ме дц-ац в слв-юсв. би трябвало да е важен месец. но има още време от лунара.
и така и така си сложих картата, да се оплача че ретро марса ми разказва играта

Клер, твоята нодална ос като е на 0 градуса, като в кои знаци я гледаш, или може би чувстваш? Интересно :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #66 -: Април 21, 2014, 12:54:02 pm »
Клер, твоята нодална ос като е на 0 градуса, като в кои знаци я гледаш, или може би чувстваш? Интересно :)

мисля, че лъв усещам доста за слв

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #67 -: Април 21, 2014, 01:29:24 pm »
ако беше само ти, можеше да се впрегнем и да ти помогнем :) да го избуташ :) - доста народ го чакаме :)
А питате ли хората с ретро в натала  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #68 -: Април 21, 2014, 01:31:16 pm »
те не би ли трябвало да се чувстват в свои води?

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #69 -: Април 21, 2014, 02:21:08 pm »
те не би ли трябвало да се чувстват в свои води?
Да. ...така че не го бутайте... В свои води съм твърде малко време ..в интерес на истината изобщо не го усещам марса...сатурна обаче е друг въпрос...причинява ми болки в ставите :)

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #70 -: Април 21, 2014, 02:50:39 pm »
Да. ...така че не го бутайте... В свои води съм твърде малко време ..в интерес на истината изобщо не го усещам марса...сатурна обаче е друг въпрос...причинява ми болки в ставите :)

добре, мейл, сори, не съобразихме тази подробност :) забавлявай се и за нас :) и после за кажеш "тенкю" :) - ние сега ще си спретнем един валерианов коктейл :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #71 -: Април 24, 2014, 11:40:23 am »
Според мен, Весо, ако ще гледаме лунари в събитиен план ????))))), имаш всички предпоставки за пътуване по любов.
И даже някой ще ти даде пари за това, щото яко осми дом е в играта. Глей кво става: лунарния марс на к8, ще се връща в седми. Марс го гледам като у на скорпиона, ама и плутон е в първи лунарен. Лунарен асц в дома на сбъднатите желания, упр му е в 9 нат, нищо че е ретро, няма да се взираме)))). Луна на десц, и пети дом))) Слънце на к3, венерата на к3 лунарно, в Нов знак, наталната в 9 лунарен. Асц-дсц = 2-8 )))

Айде, ще кажеш, ако ли не, ще зачезнеш и ние ще разберем, че си отпътувал към едно по-топло място))))

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #72 -: Април 24, 2014, 02:16:18 pm »
Ето го и моя, изглеждаше ми много приятен, но започна много зле - очаквах да донесе непредвидени придобивки, а вместо това започна със вземане. Та за периода до следващия Лунар, какво мислтие да очаквам от този още?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #73 -: Април 24, 2014, 02:50:50 pm »
Ето го и моя, изглеждаше ми много приятен, но започна много зле - очаквах да донесе непредвидени придобивки, а вместо това започна със вземане. Та за периода до следващия Лунар, какво мислтие да очаквам от този още?
лун 2д в 12д няма как да ти донесе пари и придобивки, лун Меркурий У2 в лун 9д- дала си пари за образование или за път в чужбина, или си загубила пари, които си очаквала да получиш по съдебен ред
Лун 1д в 11д, лун 11 в 10д, лун Слънце У1 и лун Меркурий У11 в лун 9д- актуална тема за теб през месеца ще са приятелства, дружества, организация, колегия, приобщаване и израстване в тях.
лун Марс У9 в лун 3д- ще си активна във връзка с изпити, комуникация, с остър език  :29:
лун Нептун в лун 7д- заблуди, нереални очаквания относно партньор/ства

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #74 -: Април 24, 2014, 03:02:05 pm »
Само стипендията си загубих, за съдебния ред още чакам да свикат заседание по делото, но скоро трябва да се разбере датата.  :29: Иначе за изптите дано да си права, че вече се започва още по-сериозната част от шестмесечието.  :)